Hľadať

Ubytovanie

IVAN Apartmán

Put Obrovca 2, 23452 Kruševo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) IVAN. Set in Kruševo in the Zadar County region, IVAN features a garden. The property is 38 km from Bibinje and free private parking is featured. Ubytovanie IVAN sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania IVAN

Set in Kruševo in the Zadar County region, IVAN features a garden. Zadar is 42 km from IVAN, while Biograd na Moru is 42 km away. The nearest airport is Zadar Airport, 31 km from the accommodation. A flat-screen TV is offered. The property is 38 km from Bibinje and free private parking is featured. A terrace is available for guests at the apartment to use. The air-conditioned apartment is composed of 2 separate bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom.

Vybavenie ubytovania IVAN

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Terasa
 • Záhrada
 • Výhľad
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Kruševo

Apartment Nino - Crna Punta

10

Apartment Nino - Crna Punta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nino - Crna Punta. Apartment Nino - Crna Punta is situated in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Nino - Crna Punta sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Nina

10

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartman Nina is situated in Kruševo. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Gaga

9,9

Apartman Gaga

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gaga. Apartman Gaga is situated in Kruševo and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Gaga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Marica Marković

9,8

Marica Marković

Ubytovanie (Apartmán) Marica Marković. Ubytovacie zariadenie Marica Marković sa nachádza v obci Gornji Karin a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Marica Marković sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marko

9,7

Apartment Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marko. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou s grilom sa nachádza v meste Kruševo. K dispozícii je balkón a slnečná terasa. Ubytovanie Apartment Marko sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartman SEAVIEW Meka Draga

9,7

Apartman SEAVIEW Meka Draga

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SEAVIEW Meka Draga. Apartman SEAVIEW Meka Draga is situated in Anić and offers a restaurant, a shared lounge and a tennis court. Ubytovanie Apartman SEAVIEW Meka Draga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Veki

9,6

Apartmani Veki

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Veki. Located in Kruševo, 48 km from Vodice, Apartmani Veki provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Veki sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Perić Meka Draga

9,6

Apartmani Perić Meka Draga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Perić Meka Draga. Ubytovacie zariadenie Apartmani Perić Meka Draga sa nachádza v meste Obrovac, 43 km od obce Bibinje. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Perić Meka Draga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Ante

9,5

Ante

Ubytovanie (Apartmán) Ante. Ubytovacie zariadenie Ante sa nachádza v meste Kruševo a ponúka ubytovanie so záhradou, grilom a terasou. Ubytovanie Ante sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani BAU BAB

9,3

Apartmani BAU BAB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani BAU BAB. Apartmani BAU BAB is located in Kruševo and offers a terrace. The property is 36 km from Bibinje, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmani BAU BAB sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Marija Apartments

9

Marija Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Marija Apartments. Ubytovanie Marija Apartments sa nachádza v meste Kruševo v Zadarskej župe. K dispozícii je patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Marija Apartments sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Kamenito

9

Kamenito

Ubytovanie (Apartmány) Kamenito. With garden views, Kamenito is located in Kruševo and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden and terrace. Ubytovanie Kamenito sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dom Giricic

8,7

Apartments Dom Giricic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dom Giricic. Apartmány Dom Giricic je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v meste Kruševo, v prednej časti kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartments Dom Giricic sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Anita

8,7

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Set in Kruševo, 39 km from Bibinje, Apartments Anita offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

KAMENITO

8,3

KAMENITO

Ubytovanie (Apartmán) KAMENITO. KAMENITO is set in Kruševo and offers a bar, a shared lounge and a garden. The property is 48 km from Vodice, and complimentary private parking is... Ubytovanie KAMENITO sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Misho Apartments

8,2

Misho Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Misho Apartments. Apartmány Misho sa nachádzajú v meste Kruševo. Ponúkajú súkromnú pláž, ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Misho Apartments sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Ika

Holiday home Ika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday home Ika. Located in Kruševo, 38 km from Bibinje, Holiday home Ika provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Ika sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Erslan holiday home

Erslan holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erslan holiday home. Erslan holiday home is set in Kruševo and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Erslan holiday home sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

APARTMAN 3

APARTMAN 3

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN 3. Set in Kruševo in the Zadar County region, APARTMAN 3 has a balcony. Ubytovanie APARTMAN 3 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Krusevo I

Holiday Home Krusevo I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krusevo I. Set in Jurjević, Holiday Home Krusevo I offers a private pool. Guests may go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Holiday Home Krusevo I sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Krusevo with Sea View 181

Holiday home Krusevo with Sea View 181

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Krusevo with Sea View 181. Boasting barbecue facilities, Holiday home Krusevo with Sea View 181 features accommodation in Kruševo with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday home Krusevo with Sea View 181 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Apartment Krusevo 09

Holiday Apartment Krusevo 09

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Krusevo 09. Offering free WiFi and sea views, Holiday Apartment Krusevo 09 is an accommodation situated in Podorjak. Ubytovanie Holiday Apartment Krusevo 09 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05

Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05. Situated in Anić in the Zadar County region, Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms

Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms. Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms is located in Kruševo and offers barbecue facilities. Ubytovanie Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartman SANDRA

Apartman SANDRA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SANDRA. Apartman SANDRA is set in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman SANDRA sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vesna

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Situated in Gornji Karin in the Zadar County region, Apartments Vesna features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ribnica

Apartment Ribnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Ribnica. Apartment Ribnica is situated in Anić and offers a garden and barbecue facilities. The property is 43 km from Bibinje and free private parking is... Ubytovanie Apartment Ribnica sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Stunning home in Krusevo with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Krusevo with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Krusevo with WiFi and 3 Bedrooms. Set in Kruševo, Stunning home in Krusevo with WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Stunning home in Krusevo with WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Roko- 50m from sea

Apartments Roko- 50m from sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Roko- 50m from sea. Situated in Kruševo in the Zadar County region, Apartments Roko- 50m from sea has a terrace. Ubytovanie Apartments Roko- 50m from sea sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Villa Bella

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Bella is situated in Kruševo. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Vila Varaždin

Vila Varaždin

Ubytovanie (Apartmány) Vila Varaždin. Vila Varaždin sa nachádza v meste Kruševo a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Vila Varaždin sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

IL CONTE

IL CONTE

Ubytovanie (Apartmán) IL CONTE. IL CONTE is located in Kruševo and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie IL CONTE sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Obrovac Krusevo modern apt w terrace & sea view

Obrovac Krusevo modern apt w terrace & sea view

Ubytovanie (Apartmán) Obrovac Krusevo modern apt w terrace & sea view. Located in Kruševo in the Zadar County region, Obrovac Krusevo modern apt w terrace & sea view features a patio. Ubytovanie Obrovac Krusevo modern apt w terrace & sea view sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Nice apartment in Krusevo with Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Krusevo with Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Krusevo with Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Kruševo in the Zadar County region, Nice apartment in Krusevo with Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms has a terrace and lake views. Ubytovanie Nice apartment in Krusevo with Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Karlo

Apartment Karlo

Ubytovanie (Penzión) Apartment Karlo. Located in Kruševo, Apartment Karlo features a garden and terrace. Ubytovanie Apartment Karlo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Awesome apartment in Krusevo with 2 Bedrooms

Awesome apartment in Krusevo with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Krusevo with 2 Bedrooms. Located in Kruševo in the Zadar County region, Awesome apartment in Krusevo with 2 Bedrooms features a terrace and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Krusevo with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Meka Draga with Sea View 190

Holiday home Meka Draga with Sea View 190

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Meka Draga with Sea View 190. Situated in Kruševo, Holiday home Meka Draga with Sea View 190 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Meka Draga with Sea View 190 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II

Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II. Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II is set in Podorjak and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Robinson's house

Robinson's house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson's house. Set in Kruševo in the Zadar County region, Robinson's house features a terrace. The property is 48 km from Vodice and free private parking is featured. Ubytovanie Robinson's house sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

New!Villa with pool, amazing sea view

New!Villa with pool, amazing sea view

Ubytovanie (Vila) New!Villa with pool, amazing sea view. Set in Kruševo in the Zadar County region, New!Villa with pool, amazing sea view features a garden. Ubytovanie New!Villa with pool, amazing sea view sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo

HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo

Ubytovanie (Vila) HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo. Set in Kruševo, HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mari

Apartment Mari

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mari. Located in Kruševo in the Zadar County region, Apartment Mari features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Mari sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Seaside villa Ivona

Seaside villa Ivona

Ubytovanie (Vila) Seaside villa Ivona. Set in Kruševo in the Zadar County region, Seaside villa Ivona has a terrace and garden views. Ubytovanie Seaside villa Ivona sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Kruševo: Sea meets countryside

Kruševo: Sea meets countryside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kruševo: Sea meets countryside. Located in Kruševo, Kruševo: Sea meets countryside features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kruševo: Sea meets countryside sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424

Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424

Ubytovanie (Apartmány) Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424. Set in Kruševo, Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424 offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Ivan

Apartmani Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivan. Apartmani Ivan is located in Kruševo. All of the units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV, fully-equipped kitchenette and balcony. Ubytovanie Apartmani Ivan sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Desnica

Apartmani Desnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Desnica. Apartmány Desnica s výhľadom na more sa nachádzajú v meste Kruševo a ponúkajú ubytovanie so spoločným salónikom, so záhradou a s terasou. Ubytovanie Apartmani Desnica sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking

Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking. Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking is situated in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Bah

Holiday Home Bah

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bah. Dovolenkový dom Bah ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Kruševo, 31 km od Zadaru a 47 km od mesta Vodice. Ubytovanie Holiday Home Bah sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo

Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo. Boasting an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo is situated in Kruševo. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).