Hľadať

Ubytovanie

Ludlalm Hotel

Haide 86 Prebersee, 5580 Tamsweg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Ludlalm. Featuring a restaurant, Ludlalm is set in Tamsweg. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Ludlalm sa nachádza v meste Haide 86 Prebersee (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ludlalm

At Ludlalm all rooms are fitted with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Obertauern is 30 km from the hotel. At the hotel, each room comes with a balcony with a lake view. Featuring a restaurant, Ludlalm is set in Tamsweg. Guests at Ludlalm will be able to enjoy activities in and around Tamsweg, like hiking and cycling. Guests at the accommodation can enjoy a à la carte breakfast. There is free private parking and the property offers free airport shuttle service. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 100 km from Ludlalm.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Ludlalm

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pešie prehliadky
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Detské ihrisko
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Reštaurácia
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Denné upratovanie
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Tamsweg

Ferienappartement am Leisnitzbach

10

Ferienappartement am Leisnitzbach

Ubytovanie (Apartmány) Ferienappartement am Leisnitzbach. Situated in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienappartement am Leisnitzbach features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienappartement am Leisnitzbach sa nachádza v meste Mitschegasse 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Lungau

9,8

Appartement Lungau

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Lungau. Located 600 metres from the centre of Tamsweg, Appartement Lungau is a 20-minute drive from the Katschberg Ski Area. Ubytovanie Appartement Lungau sa nachádza v meste Griesgasse 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Lackner-Krabath

9,7

Ferienwohnung Lackner-Krabath

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lackner-Krabath. Ferienwohnung Lackner-Krabath is located in Tamsweg, amid the mountains of the Lungau Region and a 10-minute drive from the Aineck-Katschberg and... Ubytovanie Ferienwohnung Lackner-Krabath sa nachádza v meste Litzelsdorf 278 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weili

9,7

Weili

Ubytovanie (Apartmán) Weili. Weili is located in Tamsweg. This apartment provides a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Weili sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tonibauer

9,7

Tonibauer

Ubytovanie (Farma) Tonibauer. The Tonibauer farm is located 2 km south of Tamsweg, a 5-minute drive or ski bus ride from the Großeck-Speiereck Ski Area. Ubytovanie Tonibauer sa nachádza v meste Einöd 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gambswirt

9,6

Hotel Gambswirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gambswirt. Gasthof Gambswirt is located in the centre of Tamsweg in Salzburg's Lungau region, a 20-minute drive from the Obertauern and Aineck-Katschberg ski areas,... Ubytovanie Hotel Gambswirt sa nachádza v meste Marktplatz 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Tüchler

9,6

Ferienhaus Tüchler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Tüchler. Located in Tamsweg, Ferienhaus Tüchler offers self-catering accommodation with free WiFi. The property boasts views of the mountain. Ubytovanie Ferienhaus Tüchler sa nachádza v meste Murweg 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Santner

9,6

Ferienhaus Santner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Santner. Set in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienhaus Santner offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Santner sa nachádza v meste 44 Ottingweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau

9,6

Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau. Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau is situated in Tamsweg. The property has garden views and is 28 km from Obertauern. Ubytovanie Ferienwohnung „am Schlosspark Tamsweg“ im UNESCO Biosphärenpark Lungau sa nachádza v meste Schlossparkweg 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pöllitzer Hollnhof

9,5

Pöllitzer Hollnhof

Ubytovanie (Apartmány) Pöllitzer Hollnhof. Tento apartmán sa nachádza v meste Tamsweg, 30 km od turistického strediska Schladming a ponúka vám záhradu so sezónnym vonkajším bazénom. Ubytovanie Pöllitzer Hollnhof sa nachádza v meste Mörtelsdorf 20 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gappmayrhof

9,5

Gappmayrhof

Ubytovanie (Farma) Gappmayrhof. Located 800 metres from the centre of Tamsweg, Gappmayrhof features farm animals on site and free horse riding facilities. Ubytovanie Gappmayrhof sa nachádza v meste Zinsgasse 32 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence

9

Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence

Ubytovanie (Horské chaty) Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence. Horské chaty Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence sa nachádzajú v nadmorskej výške 1180 metrov v lyžiarskej oblasti s priamym prístupom na svah. Ubytovanie Alpenchalets Reiteralm by Alps Residence sa nachádza v meste Preunegg 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 546 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Weber

8,6

Pension Weber

Ubytovanie (Penzión) Pension Weber. Penzión Weber sa nachádza v obci Tamsweg a ponúka vám záhradu s príslušenstvom na grilovanie. K dispozícii je vám reštaurácia a bar. Ubytovanie Pension Weber sa nachádza v meste 3 Sauerfelder Strasse (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pension Kandolf

8,6

Hotel Pension Kandolf

Ubytovanie (Penzión) Hotel Pension Kandolf. Hotel Pension Kandolf sa nachádza v centre obce Tamsweg v malebnom kraji Lungau. Ubytovanie Hotel Pension Kandolf sa nachádza v meste Kirchengasse 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Knappenwirt

8,4

Gasthof Knappenwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Knappenwirt. Located 25 km from the Obertauern Ski Area, Gasthof Knappenwirt offers an a la carte restaurant, free Wi-Fi and free bicycles. Ubytovanie Gasthof Knappenwirt sa nachádza v meste Kirchengasse 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smart Wood House

Smart Wood House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Smart Wood House. Smart Wood House is situated in Tamsweg and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Smart Wood House sa nachádza v meste 11 Lasabergweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 351 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CM's Nest

CM's Nest

Ubytovanie (Apartmán) CM's Nest. Offering free WiFi and garden views, CM's Nest is an accommodation situated in Tamsweg. Ubytovanie CM's Nest sa nachádza v meste Schießstattstraße 4 - OG (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpinum Residence

Alpinum Residence

Ubytovanie (Apartmán) Alpinum Residence. Set in Tamsweg, Alpinum Residence offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Alpinum Residence sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam. Ferner

Ferienwohnung Fam. Ferner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fam. Ferner. Situated in Tamsweg, Ferienwohnung Fam. Ferner features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Fam. Ferner sa nachádza v meste 10 Obere Postgasse (Rakúsko - Salzburg).

Ferienappartement Aich

Ferienappartement Aich

Ubytovanie (Apartmán) Ferienappartement Aich. Offering a balcony with panoramic mountain views, this studio in Aich in the Enns Valley is 3 km from the Hauser Kaibling Cable Car in the Ski Amadé... Ubytovanie Ferienappartement Aich sa nachádza v meste Aich 115 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gastalmhütte am Preber

Gastalmhütte am Preber

Ubytovanie (Chata v prírode) Gastalmhütte am Preber. Chata Gastalmhütte am Preber sa nachádza v meste Tamsweg. Ponúka bezplatné parkovanie od mája do novembra. Ubytovanie Gastalmhütte am Preber sa nachádza v meste 163 Mortelsdorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 253 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lungau Residence

Lungau Residence

Ubytovanie (Apartmán) Lungau Residence. Lungau Residence is situated in Tamsweg. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Lungau Residence sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenchalets Weissenbacher

Alpenchalets Weissenbacher

Ubytovanie (Horská chata) Alpenchalets Weissenbacher. Set in Tamsweg in the Salzburg region, Alpenchalets Weissenbacher has a balcony and mountain views. Ubytovanie Alpenchalets Weissenbacher sa nachádza v meste 9 Wolting (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpinum Residence XL

Alpinum Residence XL

Ubytovanie (Apartmán) Alpinum Residence XL. Alpinum Residence XL is set in Tamsweg. This apartment offers a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Alpinum Residence XL sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)