Hľadať

Ubytovanie

Luxury holiday home in Steiermark, with terrace Horská chata

8785 Hohentauern, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Luxury holiday home in Steiermark, with terrace. Boasting a hot tub, Luxury holiday home in Steiermark, with terrace is situated in Hohentauern. The chalet has a TV. Ubytovanie Luxury holiday home in Steiermark, with terrace sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Luxury holiday home in Steiermark, with terrace

The chalet has a TV. Lachtal is 37 km from the accommodation. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 114 km from Luxury holiday home in Steiermark, with terrace. A dishwasher, a microwave and a fridge can be found in the kitchen. A terrace is available on site and skiing can be enjoyed within close proximity of Luxury holiday home in Steiermark, with terrace. Boasting a hot tub, Luxury holiday home in Steiermark, with terrace is situated in Hohentauern. The chalet offers a sauna.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Luxury holiday home in Steiermark, with terrace

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Sporák
 • Rúra
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa
 • Sauna
 • Lyžovanie
 • Samostatná budova
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Hohentauern

Chalet Serenity

9,8

Chalet Serenity

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Serenity. Boasting a spa bath, Chalet Serenity is situated in Hohentauern. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Serenity sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Edelraute

9,7

Appartements Edelraute

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Edelraute. Apartmány Edelraute sa nachádzajú 1,8 km od obce Hohentauern a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je sauna. Ubytovanie Appartements Edelraute sa nachádza v meste Feriensiedlung 189 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Triebenstein

9,7

Chalet Triebenstein

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Triebenstein. Chalet Triebenstein is situated in Hohentauern and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chalet Triebenstein sa nachádza v meste Almdorf 29 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stailetta Hohentauern

9,6

Stailetta Hohentauern

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stailetta Hohentauern. Situated in Hohentauern in the Styria region, Stailetta Hohentauern features a patio and garden views. Ubytovanie Stailetta Hohentauern sa nachádza v meste Ferienhaussiedlung 1 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Hamito

9,4

Chalet Hamito

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Hamito. Chalet Hamito is set in Hohentauern and offers a fitness centre, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Chalet Hamito sa nachádza v meste Almdorf 43a (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Victor

9,2

Chalet Victor

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Victor. Chalet Victor is set in Hohentauern. The property, housed in a building dating from 2012, offers free WiFi. Ubytovanie Chalet Victor sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxus Chalet mit Wellness

9,2

Luxus Chalet mit Wellness

Ubytovanie (Horská chata) Luxus Chalet mit Wellness. Luxus Chalet mit Wellness is set in Hohentauern and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Luxus Chalet mit Wellness sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 248 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Elisabeth 1

9,2

Chalet Elisabeth 1

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Elisabeth 1. Featuring a hot tub, Chalet Elisabeth 1 is located in Hohentauern. Providing free WiFi, the property also has a terrace. Ubytovanie Chalet Elisabeth 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

9,1

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

Ubytovanie (Apartmány) Apartments-Ferienwohnungen Berghof. Ubytovanie Apartments-Ferienwohnungen Berghof s vlastným stravovaním sa nachádza 150 metrov od centra obce Hohentauern a lyžiarskeho strediska Ski... Ubytovanie Apartments-Ferienwohnungen Berghof sa nachádza v meste Tauernstraße 8 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhotel Lanz

8,9

Alpenhotel Lanz

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Lanz. Alpenhotel Lanz sa nachádza v štajerskej horskej dedinke Hohentauern vo výške 1275 metrov nad morom, len 150 metrov od lyžiarskeho vleku a bežkárskych... Ubytovanie Alpenhotel Lanz sa nachádza v meste Hohentauern 160 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Elisabeth

8,8

Chalet Elisabeth

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Elisabeth. Offering city views, Chalet Elisabeth is an accommodation set in Mayrhofen, 400 metres from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen and 1. Ubytovanie Chalet Elisabeth sa nachádza v meste Brandbergstraße 350 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Draxlerhaus

8,8

Gasthof Draxlerhaus

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Draxlerhaus. Ubytovanie sa nachádza v obci Hohentauern a ponúka bezplatné verejné Wi-Fi pripojenie na internet, úschovňu lyží, záhradu so slnečnou terasou a... Ubytovanie Gasthof Draxlerhaus sa nachádza v meste Tauernstraße 43 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Quadrifoglio

8,8

Chalet Quadrifoglio

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Quadrifoglio. Boasting a spa bath, Chalet Quadrifoglio is set in Hohentauern. The property was built in 2009, and has accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Quadrifoglio sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Triple

8,8

Chalet Triple

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Triple. Set in Hohentauern in the Styria region, Chalet Triple has a patio and garden views. Ubytovanie Chalet Triple sa nachádza v meste Almdorf 66 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

8,7

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytovanie (Horské chaty) Almdorf Hohentauern by Alps Residence. These Alpine-style chalets at 1,250 metres above sea level are located in the centre of Hohentauern, 300 metres from the ski slopes. Ubytovanie Almdorf Hohentauern by Alps Residence sa nachádza v meste Almdorf (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feriendorf Tauerngast

8,7

Feriendorf Tauerngast

Ubytovanie (Dovolenkový park) Feriendorf Tauerngast. Prázdninový areál Feriendorf Tauerngast sa nachádza na kopci s nadmorskou výškou 1 250 metrov. Ponúka moderné chaty z pravého dreva. Ubytovanie Feriendorf Tauerngast sa nachádza v meste Tauernstraße 37 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Edelweiss

8,4

Chalet Edelweiss

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Edelweiss. Featuring a spa bath, Chalet Edelweiss is located in Hohentauern. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Chalet Edelweiss sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feriendorf Chalet Type A

8,4

Feriendorf Chalet Type A

Ubytovanie (Horská chata) Feriendorf Chalet Type A. Feriendorf Chalet Type A is located in Hohentauern. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytovanie Feriendorf Chalet Type A sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Almdorf 30

8,3

Chalet Almdorf 30

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Almdorf 30. Chalet Almdorf 30 is located in Hohentauern. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Chalet Almdorf 30 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hohentauernhof

8,2

Hohentauernhof

Ubytovanie (Apartmány) Hohentauernhof. With mountain views, Hohentauernhof is set in Hohentauern and has free WiFi. Ubytovanie Hohentauernhof sa nachádza v meste Tauernstraße 29 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

8,1

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytovanie (Dovolenkový park) Feriendorf Hohentauern by Alps Residence. Tieto drevené domy sa nachádzajú v prírodnej rezervácii uprostred pohoria Rottenmanner Tauern vo výške 1250 metrov nad morom. Ubytovanie Feriendorf Hohentauern by Alps Residence sa nachádza v meste Hohentauern 144 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Chalet de Luxe

8

Chalet Chalet de Luxe

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Chalet de Luxe. Featuring a hot tub, Chalet Chalet de Luxe is located in Hohentauern. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytovanie Chalet Chalet de Luxe sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zirbelhütte

8

Zirbelhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zirbelhütte. Zirbelhütte is situated in Hohentauern and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Zirbelhütte sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 05

Holiday Home Hohentauern 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hohentauern 05. Holiday Home Hohentauern 05 is set in Hohentauern. This holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchenette with a fridge and a stovetop. Ubytovanie Holiday Home Hohentauern 05 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moarhof

Moarhof

Ubytovanie (Horská chata) Moarhof. Featuring a hot tub, Moarhof is located in Hohentauern. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Moarhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko).

Indian Summer

Indian Summer

Ubytovanie (Horská chata) Indian Summer. Boasting a hot tub, Indian Summer is situated in Hohentauern. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Indian Summer sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alm Chalet Hohentauern

Alm Chalet Hohentauern

Ubytovanie (Horská chata) Alm Chalet Hohentauern. Alm Chalet Hohentauern is situated in Hohentauern. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Alm Chalet Hohentauern sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Eresma

Chalet Eresma

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Eresma. Featuring a hot tub, Chalet Eresma is located in Hohentauern. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Chalet Eresma sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Domus Magnus

Chalet Domus Magnus

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Domus Magnus. Boasting a hot tub, Chalet Domus Magnus is situated in Hohentauern. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Chalet Domus Magnus sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Maracaibo Ii

Chalet Maracaibo Ii

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Maracaibo Ii. Situated in Hohentauern, Chalet Maracaibo Ii features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Maracaibo Ii sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet 45

Chalet 45

Ubytovanie (Horská chata) Chalet 45. Chalet 45 is set in Hohentauern. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Chalet 45 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Sonnenheim

Chalet Sonnenheim

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Sonnenheim. Boasting a spa bath, Chalet Sonnenheim is situated in Hohentauern. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Chalet Sonnenheim sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family

Family

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family. Set in Hohentauern in the Styria region, Family has a terrace. This holiday home has 18 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a microwave. Ubytovanie Family sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 481 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feriendorf Chalet Type C

Feriendorf Chalet Type C

Ubytovanie (Horská chata) Feriendorf Chalet Type C. Feriendorf Chalet Type C is located in Hohentauern. The chalet comes with 4 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytovanie Feriendorf Chalet Type C sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Maracaibo I

Chalet Maracaibo I

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Maracaibo I. Set in Hohentauern, Chalet Maracaibo I offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Maracaibo I sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414. Situated in Hohentauern in the Styria region, Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weber-Hütte

Weber-Hütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Weber-Hütte. Weber-Hütte is located in Hohentauern and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Weber-Hütte sa nachádza v meste Feriensiedlung Haus 3 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Larchhouse

The Larchhouse

Ubytovanie (Horská chata) The Larchhouse. Featuring a hot tub, The Larchhouse is set in Hohentauern. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie The Larchhouse sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 08

Holiday Home Hohentauern 08

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hohentauern 08. Holiday Home Hohentauern 08 is located in Hohentauern. Ubytovanie Holiday Home Hohentauern 08 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Milena-Hütte

Milena-Hütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Milena-Hütte. Milena-Hütte is located in Hohentauern and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Milena-Hütte sa nachádza v meste Feriensiedlung Haus Nr. 12 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy Holiday Home in Hohentauern with sauna

Cosy Holiday Home in Hohentauern with sauna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy Holiday Home in Hohentauern with sauna. Cosy Holiday Home in Hohentauern with sauna is situated in Hohentauern. This holiday home comes with a seating area, a kitchen with a fridge, and a TV. Ubytovanie Cosy Holiday Home in Hohentauern with sauna sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYB

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYB

Ubytovanie (Apartmán) Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYB. Boasting a spa bath, Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYB is situated in Hohentauern. Ubytovanie Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYB sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko).

Holiday Home Tauernchalet

Holiday Home Tauernchalet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tauernchalet. Situated in Hohentauern in the Styria region, Holiday Home Tauernchalet features a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Tauernchalet sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko).

Premium Holiday Home in Hohentauern with Sauna

Premium Holiday Home in Hohentauern with Sauna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Premium Holiday Home in Hohentauern with Sauna. Premium Holiday Home in Hohentauern with Sauna is located in Hohentauern. This holiday home comes with a seating area, a kitchen with an oven, and a TV. Ubytovanie Premium Holiday Home in Hohentauern with Sauna sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko).

Tauern-Hütt'n

Tauern-Hütt'n

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tauern-Hütt'n. Located in Hohentauern in the Styria region, Tauern-Hütt'n has a patio and garden views. Ubytovanie Tauern-Hütt'n sa nachádza v meste Hohentauern (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Adlerhorst

Holiday home Adlerhorst

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Adlerhorst. Holiday home Adlerhorst is set in Hohentauern. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday home Adlerhorst sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 07

Holiday Home Hohentauern 07

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hohentauern 07. Holiday Home Hohentauern 07 is set in Hohentauern. The holiday home is fitted with 4 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with... Ubytovanie Holiday Home Hohentauern 07 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Chalet 1

Chalet Chalet 1

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Chalet 1. Situated in Hohentauern, Chalet Chalet 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Chalet 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Chalet Bellevue 1

Chalet Chalet Bellevue 1

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Chalet Bellevue 1. Set in Hohentauern, Chalet Chalet Bellevue 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Chalet Bellevue 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Almdorf 24

Chalet Almdorf 24

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Almdorf 24. Located in Hohentauern, Chalet Almdorf 24 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalet Almdorf 24 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Almdorf 8

Chalet Almdorf 8

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Almdorf 8. Located in Hohentauern in the Styria region, Chalet Almdorf 8 features a terrace. Ubytovanie Chalet Almdorf 8 sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)