Hľadať

Ubytovanie

Naturpark Appartment Apartmán

88 Stein an der Enns, 8961 Großsölk, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Naturpark Appartment. Naturpark Appartment is located in Großsölk. Free WiFi is available. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Naturpark Appartment sa nachádza v meste Großsölk (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Naturpark Appartment

The apartment also includes 1 bathroom. A. Schladming is 20 km from the apartment, while Obertauern is 36 km away. Free WiFi is available. Naturpark Appartment is located in Großsölk. The nearest airport is Salzburg W. Mozart Airport, 81 km from Naturpark Appartment. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen.

Vybavenie ubytovania Naturpark Appartment

  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Kuchyňa
  • Súkromná kúpeľňa
  • TV s plochou obrazovkou
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Großsölk

Appartement Edelweiss

9,5

Appartement Edelweiss

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Edelweiss. Tento apartmán sa nachádza v obci Großsölk a má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Appartement Edelweiss sa nachádza v meste Fleiss 234 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Sonnblick Kuschelsuite in den Bergen

9,4

Appartement Sonnblick Kuschelsuite in den Bergen

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Sonnblick Kuschelsuite in den Bergen. Set in Großsölk, Appartement Sonnblick Kuschelsuite in den Bergen offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Appartement Sonnblick Kuschelsuite in den Bergen sa nachádza v meste 234 Fleiß (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Andrea Schladming-Dachstein

Chalet Andrea Schladming-Dachstein

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Andrea Schladming-Dachstein. Chalet Andrea Schladming-Dachstein is set in Großsölk. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Chalet Andrea Schladming-Dachstein sa nachádza v meste Großsölk (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)