Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Nový 2pokojový byt v podhůří Jeseníků

The accommodation is 41 km from Jarnołtówek. The nearest airport is Ostrava Leos Janacek Airport, 59 km from Nový 2pokojový byt v podhůří Jeseníků. Nový 2pokojový byt v podhůří Jeseníků is situated in Břidličná. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Olomouc is 37 km from the apartment, while Dolní Morava is 47 km from the property.

Iná ubytovanie v meste Břidličná

Vila v Jesenikach

9

Vila v Jesenikach

Ubytovanie (Vila) Vila v Jesenikach. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a bar, Vila v Jesenikach features accommodation in Břidličná with free WiFi and pool views. Ubytovanie Vila v Jesenikach sa nachádza v meste Břidličná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Vila v Jesenikach má celkové hodnotenie 9. Pre Vila Vila v Jesenikach momentálne evidujeme 19 recenzií.

Na Kovářově

8,8

Na Kovářově

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Kovářově. Situated in Břidličná, Na Kovářově offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Na Kovářově sa nachádza v meste Břidličná (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Ubytovanie Na Kovářově má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Na Kovářově momentálne evidujeme 8 recenzií.