Hľadať

Ubytovanie

One-Bedroom Apartment in Zupanje Apartmán

51514 Županje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zupanje. Trojhviezdičkové ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Zupanje sa nachádza v letovisku Županje na ostrove Krk a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Zupanje sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania One-Bedroom Apartment in Zupanje

Baška sa nachádza 21 km a Krk 14 km od apartmánu. Nechýba ani obývacia izba s TV. Trojhviezdičkové ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Zupanje sa nachádza v letovisku Županje na ostrove Krk a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet i komplete vybavenú kuchyňu.

Vybavenie ubytovania One-Bedroom Apartment in Zupanje

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Županje

Dunatić

9,8

Dunatić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dunatić. Located in Županje, 1.7 km from Dionis Beach and 1.8 km from Punta Beach, Dunatić provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a seasonal... Ubytovanie Dunatić sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk).

kuca za odmor Agnes

kuca za odmor Agnes

Ubytovanie (Apartmán) kuca za odmor Agnes. Located in Županje in the Krk Island region, kuca za odmor Agnes has a garden. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie kuca za odmor Agnes sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Meline

Villa Meline

Ubytovanie (Vila) Villa Meline. Set in Županje, 1.5 km from Komoriška Beach and 1.6 km from Slamni Beach, Villa Meline offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytovanie Villa Meline sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ljuba

Villa Ljuba

Ubytovanie (Vila) Villa Ljuba. Set just 2.2 km from Dionis Beach, Villa Ljuba offers accommodation in Županje with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytovanie Villa Ljuba sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-bedroom Holiday home in Zupanje

Five-bedroom Holiday home in Zupanje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-bedroom Holiday home in Zupanje. Five-bedroom Holiday home in Zupanje is set in Županje and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 29 km from Baška. Ubytovanie Five-bedroom Holiday home in Zupanje sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 319 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rossa

Villa Rossa

Ubytovanie (Vila) Villa Rossa. Boasting pool views, Villa Rossa features accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 2.6 km from Dionis Beach. Ubytovanie Villa Rossa sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 393 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roko With Private Swimming Pool

Apartment Roko With Private Swimming Pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko With Private Swimming Pool. Located in Županje, 2.1 km from Komoriška Beach and 2. Ubytovanie Apartment Roko With Private Swimming Pool sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zupanje, Krk - 5307

Apartments with a parking space Zupanje, Krk - 5307

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zupanje, Krk - 5307. Apartments with a parking space Zupanje, Krk - 5307 features a terrace and is set in Županje, within just 1.8 km of Slamni Beach and 1.8 km of Punta Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Zupanje, Krk - 5307 sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Terra

Villa Terra

Ubytovanie (Vila) Villa Terra. Villa Terra is situated in Županje. This villa features a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Villa Terra sa nachádza v meste Županje (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 393 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)