Hľadať

Ubytovanie

Panorama Orlík Penzión

Podskalí 2, Klučenice, 262 56, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Panorama Orlík. Facing the beachfront in Klučenice, Panorama Orlík has a bar and a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytovanie Panorama Orlík sa nachádza v meste Klučenice (Česko - Stredočeský kraj).

Popis ubytovania Panorama Orlík

There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Tábor is 38 km from the guest house, while Písek is 26 km from the property. Guests at Panorama Orlík can enjoy a buffet breakfast. Facing the beachfront in Klučenice, Panorama Orlík has a bar and a garden. At the guest house, the rooms include a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen and towels. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 63 km from Panorama Orlík. At the accommodation all rooms include a seating area. Panorama Orlík features some rooms with river views, and every room is fitted with a balcony.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar
  • Na plá E;i

Iná ubytovanie v meste Klučenice

Maringotka na samotě

9,8

Maringotka na samotě

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Maringotka na samotě. Maringotka na samotě is located in Klučenice and offers a garden and a terrace. The property is 36 km from Tábor and free private parking is provided. Ubytovanie Maringotka na samotě sa nachádza v meste Klučenice (Česko - Stredočeský kraj).

Relax apartmány na statku u Orlické přehrady

Relax apartmány na statku u Orlické přehrady

Ubytovanie (Apartmány) Relax apartmány na statku u Orlické přehrady. Situated in Klučenice, Relax apartmány na statku u Orlické přehrady features accommodation with a seasonal outdoor pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Relax apartmány na statku u Orlické přehrady sa nachádza v meste Klučenice (Česko - Stredočeský kraj).