Hľadať

Ubytovanie

Rustic Cottage in Silba with Garden Dovolenkový dom

23295 Silba, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic Cottage in Silba with Garden. Rustic Cottage in Silba with Garden is set in Silba. Offering free WiFi, the property also has a garden and water sports facilities. Ubytovanie Rustic Cottage in Silba with Garden sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Rustic Cottage in Silba with Garden

Offering free WiFi, the property also has a garden and water sports facilities. The holiday home is fitted with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, a washing machine and a toaster. Rustic Cottage in Silba with Garden is set in Silba. The nearest airport is Losinj Airport, 69 km from Rustic Cottage in Silba with Garden. A bicycle rental service is available at the holiday home.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Rustic Cottage in Silba with Garden

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Bidet
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Priestor na posedenie
 • CD prehrávač
 • TV
 • Rádio
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Záhrada
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Silba

Apartment Tamaris

9,9

Apartment Tamaris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tamaris. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Tamaris is set in Silba. Ubytovanie Apartment Tamaris sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,8

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marina. Featuring sea views, Apartment Marina in Silba features accommodation, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heni

9,8

Heni

Ubytovanie (Apartmány) Heni. With garden views, Heni is set in Silba and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytovanie Heni sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sirius

9,8

Apartmani Sirius

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sirius. Apartmány Sirius so záhradou ponúkajú ubytovanie v letovisku Silba. Novalja je vzdialená 25 km. Ubytovanie Apartmani Sirius sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Belvedere

9,7

Belvedere

Ubytovanie (Apartmán) Belvedere. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Belvedere is situated in Silba. Ubytovanie Belvedere sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dita

9,7

Apartment Dita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dita. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dita is located in Silba. Ubytovanie Apartment Dita sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Wild Paradise

9,3

Beach House Wild Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Wild Paradise. Ubytovacie zariadenie Beach House Wild Paradise sa nachádza v meste Silba v Zadarskej župe a má terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Beach House Wild Paradise sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina Silba

9,3

Apartment Nina Silba

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nina Silba. Situated in Silba, Apartment Nina Silba features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment Nina Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sotorišće Silba

9,3

Apartments Sotorišće Silba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sotorišće Silba. Apartmány Sotorišće Silba sa nachádzajú v letovisku Silba a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky s kuchyňou. Ubytovanie Apartments Sotorišće Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovor

9,3

Apartments Lovor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lovor. Situated in Silba, Apartments Lovor features accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and sea views. Ubytovanie Apartments Lovor sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silba Otium

9,2

Silba Otium

Ubytovanie (Penzión) Silba Otium. Situated in Silba, Silba Otium has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Silba Otium sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,1

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Silba, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Denis&Vanessa

8,7

Denis&Vanessa

Ubytovanie (Apartmány) Denis&Vanessa. Apartmány Denis & Vanessa sa nachádzajú na ostrove Silba. Počas pobytu v nich máte k dispozícii priestor na posedenie, ako aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Denis&Vanessa sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Jasna in island center

8,4

Holiday house Jasna in island center

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Jasna in island center. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Holiday house Jasna in island center offers accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday house Jasna in island center sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Asja

8,2

House Asja

Ubytovanie (Dovolenkové domy) House Asja. Set in Silba, House Asja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie House Asja sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Renata

8,1

Apartment Renata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Renata. Located in Silba in the Zadar County region, Apartment Renata features a balcony and garden views. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartment Renata sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Tiho 832

8

Guest House Tiho 832

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tiho 832. Guest House Tiho 832 provides air-conditioned rooms in Silba. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Guest House Tiho 832 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Silba 17603a

Apartment Silba 17603a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silba 17603a. Set in Silba, Apartment Silba 17603a offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Silba 17603a sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Villa-Silba

La Villa-Silba

Ubytovanie (Apartmány) La Villa-Silba. Located in Silba, La Villa-Silba provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie La Villa-Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Silba

Kuća za odmor Silba

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Silba. Situated in Silba, Kuća za odmor Silba features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kuća za odmor Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vanessa

Vanessa

Ubytovanie (Apartmán) Vanessa. Located in Silba in the Zadar County region, Vanessa features a balcony. Ubytovanie Vanessa sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amfora

Amfora

Ubytovanie (Apartmán) Amfora. Amfora is located in Silba. The nearest airport is Losinj Airport, 69 km from the apartment. Ubytovanie Amfora sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Blue Lagoon

Blue Lagoon

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Blue Lagoon. Dovolenkový dom Blue Lagoon sa nachádza v obci Silba a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Blue Lagoon sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amfora

Amfora

Ubytovanie (Apartmán) Amfora. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Amfora is located in Silba. Ubytovanie Amfora sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Silba 17603b

Apartment Silba 17603b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silba 17603b. Located in Silba, Apartment Silba 17603b provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Silba 17603b sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Filip

Apartments Filip

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Filip. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartments Filip features accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartments Filip sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Silba - 17866

Apartments with WiFi Silba - 17866

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Silba - 17866. Situated in Silba, Apartments with WiFi Silba - 17866 features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments with WiFi Silba - 17866 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Silba - 17603

Apartments with WiFi Silba - 17603

Ubytovanie (Penzión) Apartments with WiFi Silba - 17603. Apartments with WiFi Silba - 17603 features free WiFi throughout the property and views of sea in Silba. The rooms have a terrace. Ubytovanie Apartments with WiFi Silba - 17603 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House by the Beach Rooftop terrace

House by the Beach Rooftop terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House by the Beach Rooftop terrace. Dovolenkový dom Josko's Castle sa nachádza v meste Silba v Zadarskej župe a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie House by the Beach Rooftop terrace sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 302 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hotteamo

Apartment Hotteamo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hotteamo. Apartment Hotteamo is located in Silba and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Hotteamo sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterranean Pearl Apartment

Mediterranean Pearl Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mediterranean Pearl Apartment. Set in Silba in the Zadar County region, Mediterranean Pearl Apartment features a garden. Featuring sea views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytovanie Mediterranean Pearl Apartment sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Filip

Holiday Home Filip

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Filip. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Filip offers accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday Home Filip sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SilbaBlu Bed & Breakfast

SilbaBlu Bed & Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) SilbaBlu Bed & Breakfast. Offering sea views, SilbaBlu Bed & Breakfast in Silba offers accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie SilbaBlu Bed & Breakfast sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)