Hľadať

Ubytovanie

Silba Otium Penzión

Silba 119, 23295 Silba, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Silba Otium. Situated in Silba, Silba Otium has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Silba Otium sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Silba Otium

A continental breakfast is available each morning at the accommodation. The nearest airport is Zadar Airport, 67 km from Silba Otium. You can play darts at the guest house. Silba Otium offers a terrace. At Silba Otium rooms include a desk and a private bathroom. Private parking can be arranged at an extra charge. At the guest house, every room comes with a wardrobe. Jeden z našich favoritov v destinácii SilbaSituated in Silba, Silba Otium has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Silba Otium

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúreza príplatok
 • Pešie prehliadkyza príplatok
 • Pláž
 • Badmintonové vybavenie
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Knižnica
 • Šípky
 • Rybolovza príplatok
 • Čokoláda alebo sušienkyza príplatok
 • Víno/šampanskéza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia je potrebná). Poplatok je 6 EUR za deň.
 • Strážené parkovisko
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle

Iná ubytovanie v meste Silba

Apartment Tamaris

9,9

Apartment Tamaris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tamaris. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Tamaris is set in Silba. Ubytovanie Apartment Tamaris sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,8

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marina. Featuring sea views, Apartment Marina in Silba features accommodation, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heni

9,8

Heni

Ubytovanie (Apartmány) Heni. With garden views, Heni is set in Silba and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytovanie Heni sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sirius

9,8

Apartmani Sirius

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sirius. Apartmány Sirius so záhradou ponúkajú ubytovanie v letovisku Silba. Novalja je vzdialená 25 km. Ubytovanie Apartmani Sirius sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Belvedere

9,7

Belvedere

Ubytovanie (Apartmán) Belvedere. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Belvedere is situated in Silba. Ubytovanie Belvedere sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dita

9,7

Apartment Dita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dita. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dita is located in Silba. Ubytovanie Apartment Dita sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Wild Paradise

9,3

Beach House Wild Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Wild Paradise. Ubytovacie zariadenie Beach House Wild Paradise sa nachádza v meste Silba v Zadarskej župe a má terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Beach House Wild Paradise sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina Silba

9,3

Apartment Nina Silba

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nina Silba. Situated in Silba, Apartment Nina Silba features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment Nina Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sotorišće Silba

9,3

Apartments Sotorišće Silba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sotorišće Silba. Apartmány Sotorišće Silba sa nachádzajú v letovisku Silba a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky s kuchyňou. Ubytovanie Apartments Sotorišće Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovor

9,3

Apartments Lovor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lovor. Situated in Silba, Apartments Lovor features accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and sea views. Ubytovanie Apartments Lovor sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,1

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Silba, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Denis&Vanessa

8,7

Denis&Vanessa

Ubytovanie (Apartmány) Denis&Vanessa. Apartmány Denis & Vanessa sa nachádzajú na ostrove Silba. Počas pobytu v nich máte k dispozícii priestor na posedenie, ako aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Denis&Vanessa sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Jasna in island center

8,4

Holiday house Jasna in island center

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Jasna in island center. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Holiday house Jasna in island center offers accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday house Jasna in island center sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Asja

8,2

House Asja

Ubytovanie (Dovolenkové domy) House Asja. Set in Silba, House Asja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie House Asja sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Renata

8,1

Apartment Renata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Renata. Located in Silba in the Zadar County region, Apartment Renata features a balcony and garden views. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartment Renata sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Tiho 832

8

Guest House Tiho 832

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tiho 832. Guest House Tiho 832 provides air-conditioned rooms in Silba. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Guest House Tiho 832 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Silba 17603a

Apartment Silba 17603a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silba 17603a. Set in Silba, Apartment Silba 17603a offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Silba 17603a sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Villa-Silba

La Villa-Silba

Ubytovanie (Apartmány) La Villa-Silba. Located in Silba, La Villa-Silba provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie La Villa-Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Silba

Kuća za odmor Silba

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Silba. Situated in Silba, Kuća za odmor Silba features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kuća za odmor Silba sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vanessa

Vanessa

Ubytovanie (Apartmán) Vanessa. Located in Silba in the Zadar County region, Vanessa features a balcony. Ubytovanie Vanessa sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amfora

Amfora

Ubytovanie (Apartmán) Amfora. Amfora is located in Silba. The nearest airport is Losinj Airport, 69 km from the apartment. Ubytovanie Amfora sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Rustic Cottage in Silba with Garden

Rustic Cottage in Silba with Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic Cottage in Silba with Garden. Rustic Cottage in Silba with Garden is set in Silba. Offering free WiFi, the property also has a garden and water sports facilities. Ubytovanie Rustic Cottage in Silba with Garden sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Blue Lagoon

Blue Lagoon

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Blue Lagoon. Dovolenkový dom Blue Lagoon sa nachádza v obci Silba a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Blue Lagoon sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amfora

Amfora

Ubytovanie (Apartmán) Amfora. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Amfora is located in Silba. Ubytovanie Amfora sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Silba 17603b

Apartment Silba 17603b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silba 17603b. Located in Silba, Apartment Silba 17603b provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Silba 17603b sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Filip

Apartments Filip

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Filip. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartments Filip features accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartments Filip sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Silba - 17866

Apartments with WiFi Silba - 17866

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Silba - 17866. Situated in Silba, Apartments with WiFi Silba - 17866 features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments with WiFi Silba - 17866 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Silba - 17603

Apartments with WiFi Silba - 17603

Ubytovanie (Penzión) Apartments with WiFi Silba - 17603. Apartments with WiFi Silba - 17603 features free WiFi throughout the property and views of sea in Silba. The rooms have a terrace. Ubytovanie Apartments with WiFi Silba - 17603 sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House by the Beach Rooftop terrace

House by the Beach Rooftop terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House by the Beach Rooftop terrace. Dovolenkový dom Josko's Castle sa nachádza v meste Silba v Zadarskej župe a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie House by the Beach Rooftop terrace sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 302 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hotteamo

Apartment Hotteamo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hotteamo. Apartment Hotteamo is located in Silba and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Hotteamo sa nachádza v meste Silba (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)