Hľadať

Ubytovanie

Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394 Dovolenkový dom

23285 Brbinj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394. Holiday Home Uvala Ripisce 394 is a holiday home set in Brbinj, 19 km from Zadar. Guests benefit from patio. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394

Holiday Home Uvala Ripisce 394 is a holiday home set in Brbinj, 19 km from Zadar. Biograd na Moru is 36 km from Holiday Home Uvala Ripisce 394, while Pag is 46 km away. The nearest airport is Zadar Airport, 28 km from the property. There is a seating area, a dining area and a kitchen equipped with fridge. Guests benefit from patio.

Vybavenie ubytovania Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • Súkromný vchod
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Na pláži
 • Terasa
 • Pláž
 • Samostatná budova
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Brbinj

Admiral

10

Admiral

Ubytovanie (Privát) Admiral. Situated in Brbinj in the Dugi Otok region, Admiral has a patio and garden views. Ubytovanie Admiral sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise

9,9

Paradise

Ubytovanie (Apartmány) Paradise. Ubytovanie Paradise sa nachádza v meste Brbinj, 19 km od mesta Luka. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Paradise sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Savar - Ilo

9,8

House Savar - Ilo

Ubytovanie (Apartmány) House Savar - Ilo. Ubytovanie House Savar - Ilo sa nachádza v obci Brbinj, 16 km od mesta Luka. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Savar - Ilo sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Brbinj 8160a

9,4

Studio Brbinj 8160a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Brbinj 8160a. Set in Brbinj in the Dugi Otok region, Studio Brbinj 8160a has a terrace. Ubytovanie Studio Brbinj 8160a sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,3

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marija. Apartmán Marija sa nachádza v obci Brbinj. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Zadar je vzdialený 19 km. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Brbinj, Dugi otok - 8160

9,1

Apartments with a parking space Brbinj, Dugi otok - 8160

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Brbinj, Dugi otok - 8160. Set in Brbinj in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Brbinj, Dugi otok - 8160 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Brbinj, Dugi otok - 8160 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Savar 8127b

8,9

Apartment Savar 8127b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar 8127b. Apartment Savar 8127b is located in Savar. The air-conditioned accommodation is 16 km from Luka, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment Savar 8127b sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Savar 8079c

8

Apartment Savar 8079c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar 8079c. Set in Brbinj, this air-conditioned apartment features a terrace. Guests benefit from balcony. The unit is fitted with a kitchen. Ubytovanie Apartment Savar 8079c sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 8127

7,9

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 8127

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 8127. Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 8127 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Savar. Ubytovanie Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 8127 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Brbinj

7,8

Hotel Brbinj

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Brbinj. Hotel Brbinj sa nachádza v meste Brbinj, 19 km od mesta Luka a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Brbinj sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8079

7,4

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8079

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8079. Apartment Savar 8079d ponúka ubytovanie v obci Brbinj, 17 km od Zadaru. Táto klimatizovaná ubytovacia jednotka je vzdialená 36 km od Biogradu na Moru. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8079 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Savar 8079a

6,4

Apartment Savar 8079a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Savar 8079a. Situated in Brbinj in the Dugi Otok region, Apartment Savar 8079a has a terrace. Ubytovanie Apartment Savar 8079a sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 11540

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 11540

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 11540. Located in Brbinj in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 11540 has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 11540 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 12762

Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 12762

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 12762. Apartment Savar 12762a offers accommodation in Brbinj, 18 km from Zadar. The air-conditioned unit is 37 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments with a parking space Savar, Dugi otok - 12762 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Kaleb

Pansion Kaleb

Ubytovanie (Hotel) Pansion Kaleb. Set in Brbinj, Pansion Kaleb features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. At the hotel, all rooms are fitted with a balcony. Ubytovanie Pansion Kaleb sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šime

Apartment Šime

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šime. Apartment Šime is situated in Brbinj and offers a garden and a terrace. The apartment has garden views and is 11 km from Luka. Ubytovanie Apartment Šime sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 909

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 909

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 909. Situated in Brbinj in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 909 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 909 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Kiara

Apartment Kiara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kiara. Apartment Kiara is set in Brbinj and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Kiara sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 892

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 892

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 892. Apartment Savar 892a offers accommodation in Brbinj, 18 km from Zadar. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 892 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments TARA

Apartments TARA

Ubytovanie (Apartmány) Apartments TARA. Situated in Brbinj, 19 km from Luka, Apartments TARA features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments TARA sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8128

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8128

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8128. Set in Brbinj in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8128 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8128 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8080

Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8080

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8080. Situated in Brbinj, Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8080 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Savar, Dugi otok - 8080 sa nachádza v meste Brbinj (Chorvátsko - Dugi Otok).