Hľadať

Ubytovanie

Serene Chalet in Altaussee with Sauna Horská chata

8992 Altaussee, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Serene Chalet in Altaussee with Sauna. Serene Chalet in Altaussee with Sauna is situated in Altaussee, 4.4 km from Loser and 1. Ubytovanie Serene Chalet in Altaussee with Sauna sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko).

Popis ubytovania Serene Chalet in Altaussee with Sauna

4 km from Loser and 1. The chalet has 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a microwave. The nearest airport is Blue Danube Linz Airport, 91 km from the accommodation. Serene Chalet in Altaussee with Sauna features a terrace. Free WiFi is available throughout the property. The chalet offers a sauna. Serene Chalet in Altaussee with Sauna is situated in Altaussee, 4. 5 km from Salzwelten Altaussee, in an area where skiing can be enjoyed.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Serene Chalet in Altaussee with Sauna

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Rúra
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Ďalšia kúpeľňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Rádio
 • TV
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa
 • Sauna
 • Lyžovanie
 • Samostatná budova
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Trezor

Iná ubytovanie v meste Altaussee

Haus Moser

9,8

Haus Moser

Ubytovanie (Apartmány) Haus Moser. Haus Moser offers apartments in a quiet location in Altaussee, a 3-minute walk from Lake Altausse. Ubytovanie Haus Moser sa nachádza v meste Puchen 19 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Loserblick

9,7

Villa Loserblick

Ubytovanie (Vila) Villa Loserblick. Boasting garden views, Villa Loserblick provides accommodation with a garden and a patio, around 4.1 km from Loser Jet 1. Ubytovanie Villa Loserblick sa nachádza v meste Puchen 248 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung im Dorf

9,7

Ferienwohnung im Dorf

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung im Dorf. Offering a terrace and garden view, Ferienwohnung im Dorf is situated in Altaussee, 3.4 km from Loser Jet 1 and 8 km from Loser. Ubytovanie Ferienwohnung im Dorf sa nachádza v meste Altaussee 159d (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Altaussee

9,6

Apartment Altaussee

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Altaussee. Apartment Altaussee has lake views, free WiFi and free private parking, set in Altaussee, 5 km from Loser Jet 1. Ubytovanie Apartment Altaussee sa nachádza v meste Lichtersberg 110b (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergblick. Located 500 metres from the centre of Altaussee and 5 km from the Loser Ski Area, Haus Bergblick offers a private beach area 100 metres from the house and... Ubytovanie Haus Bergblick sa nachádza v meste Fischerndorf 112a (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hentschel

9,5

Ferienwohnung Hentschel

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hentschel. Offering mountain views, Ferienwohnung Hentschel is an accommodation set in Altaussee, 3.5 km from Loser Jet 1 and 8 km from Loser. Ubytovanie Ferienwohnung Hentschel sa nachádza v meste 160 Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Pucher

9,5

Ferienhaus Pucher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Pucher. Located in Altaussee, a 5-minute drive from a ski slope and Lake Altaussee, Ferienhaus Pucher offers a garden, and a fully furnished apartment with free... Ubytovanie Ferienhaus Pucher sa nachádza v meste Fischerndorf 51 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergarbeiterhäuser

9,5

Bergarbeiterhäuser

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bergarbeiterhäuser. Set in Altaussee in the Styria region and Loser Jet 1 reachable within 3. Ubytovanie Bergarbeiterhäuser sa nachádza v meste Altaussee 84 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Frischmuth

9,4

Villa Frischmuth

Ubytovanie (Apartmány) Villa Frischmuth. Set directly at the picturesque shore of the Altaussee Lake, Villa Frischmuth offers an apartment with a balcony, a terrace, and access to a private beach... Ubytovanie Villa Frischmuth sa nachádza v meste Fischerndorf 107 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Loserblick

9,4

Haus Loserblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Loserblick. Haus Loserblick in Altaussee provides accommodation with free WiFi, 200 metres from Loser Jet 1, 4.4 km from Loser and 200 metres from Sandling Lift. Ubytovanie Haus Loserblick sa nachádza v meste Lichtersberg 86 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laske

9,3

Villa Laske

Ubytovanie (Penzión) Villa Laske. Situated in Altaussee, Villa Laske has ski and bicycle storage on site and a garden with outdoor furniture. Free WiFi is available. Ubytovanie Villa Laske sa nachádza v meste Altaussee 178 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Familie Säckl

9,3

Haus Familie Säckl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Familie Säckl. Haus Familie Säckl offers accommodation in Altaussee, 4 km from Salzwelten Altaussee. The property has garden and mountain views, and is 7 km from Loser. Ubytovanie Haus Familie Säckl sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Borth

9,3

Ferienhaus Borth

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Borth. Featuring garden views, Ferienhaus Borth features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Loser Jet 1. Ubytovanie Ferienhaus Borth sa nachádza v meste Lichtersberg 251 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam Leuner

9,3

Ferienwohnung Fam Leuner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Fam Leuner. Ferienwohnung Fam Leuner ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi a balkónom v meste Altaussee, 5 km od lyžiarskeho strediska Loser a 3... Ubytovanie Ferienwohnung Fam Leuner sa nachádza v meste Puchen 51 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gütl Plank

9,2

Gütl Plank

Ubytovanie (Apartmán) Gütl Plank. Apartmány Gütl Plank sa nachádzajú v meste Altaussee v Štajersku, 4,1 km od lanovky Loser Jet 1. Lyžiarske stredisko Loser je vzdialené 4,4 km. Ubytovanie Gütl Plank sa nachádza v meste 160 Puchen (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantik Hotel Seevilla

9,2

Romantik Hotel Seevilla

Ubytovanie (Hotel) Romantik Hotel Seevilla. Hotel Seevilla sa nachádza na brehu krásneho jazera Altaussee. Ponúka priestrannú terasu a krytý bazén s panoramatickými oknami a výhľadom na jazero. Ubytovanie Romantik Hotel Seevilla sa nachádza v meste Fischerndorf 60 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domizil Ausseerland

9,2

Domizil Ausseerland

Ubytovanie (Apartmány) Domizil Ausseerland. Domizil Ausseerland sa nachádza 8 km od mesta Loser a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Domizil Ausseerland sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AlpenParks Hagan Lodge Altaussee

9,1

AlpenParks Hagan Lodge Altaussee

Ubytovanie (Apartmánový hotel) AlpenParks Hagan Lodge Altaussee. Tieto luxusné rekreačné domy sa nachádzajú uprostred idylických hôr a jazier štajerskej časti Soľnej komory, kúsok od mesta Altaussee. Ubytovanie AlpenParks Hagan Lodge Altaussee sa nachádza v meste Lichtersberg 84 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel am See - Seeresidenz

9

Hotel am See - Seeresidenz

Ubytovanie (Hotel) Hotel am See - Seeresidenz. Hotel am See-Seeresidenz-Zimmer & Suiten sa nachádza v obci Altaussee a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Hotel am See - Seeresidenz sa nachádza v meste 2 Fischerndorf (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonja

9

Haus Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Haus Sonja. Ubytovacie zariadenie Haus Sonja sa nachádza v pokojnej oblasti, 5 minút pešo od centra obce Altaussee a 5 km od lyžiarskeho areálu Loser-Altaussee. Ubytovanie Haus Sonja sa nachádza v meste Altaussee 190 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gruber

8,9

Haus Gruber

Ubytovanie (Apartmán) Haus Gruber. Haus Gruber enjoys a quiet location, a 10-minute walk from the centre of Altaussee, and offers you a fully equipped apartment in a charming chalet typical... Ubytovanie Haus Gruber sa nachádza v meste Altaussee Nr. 65 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Georges Rast

8,8

Georges Rast

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Georges Rast. Boasting garden views, Georges Rast offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Loser Jet 1. Ubytovanie Georges Rast sa nachádza v meste Lichtersberg 52 (Rakúsko - Štajersko).

Reitbauernhof Schartner

8,7

Reitbauernhof Schartner

Ubytovanie (Penzión) Reitbauernhof Schartner. Located in Fischerndorf, 15 minutes’ walk from Lake Altausseer, Reitbauernhof Schartner offers a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Reitbauernhof Schartner sa nachádza v meste Fischerndorf 28 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Salis

8,7

Villa Salis

Ubytovanie (Penzión) Villa Salis. A former tavern of the Rein Monastery, the traditional Villa Salis enjoys views of the mountains of the Ausserland Region. Ubytovanie Villa Salis sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heli's Holiday Suites, 8992 Altaussee

8,6

Heli's Holiday Suites, 8992 Altaussee

Ubytovanie (Apartmán) Heli's Holiday Suites, 8992 Altaussee. Offering a garden and garden view, Heli's Holiday Suites, 8992 Altaussee is situated in Altaussee, 3.6 km from Loser Jet 1 and 8 km from Loser. Ubytovanie Heli's Holiday Suites, 8992 Altaussee sa nachádza v meste 46 Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JUFA Hotel Altaussee

8,3

JUFA Hotel Altaussee

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Altaussee. Hotel JUFA Altaussee sa nachádza na úpätí impozantnej hory Loser, v srdci oblasti Ausseerland v regióne Salzkammergut. Ubytovanie JUFA Hotel Altaussee sa nachádza v meste Lichtersberg 67 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenpension

7

Alpenpension

Ubytovanie (Penzión) Alpenpension. Offering a sauna and a hot tub, Alpenpension is located on the outskirts of Altaussee, a 2-minute drive from Lake Altaussee and 4-minute drive from the... Ubytovanie Alpenpension sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Einhirn

Ferienwohnung Haus Einhirn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Haus Einhirn. Boasting a garden and a terrace, Ferienwohnung Haus Einhirn offers accommodation in Altaussee with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Haus Einhirn sa nachádza v meste Puchen 235 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee

Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee is situated in Altaussee, just 200 metres from Loser Jet 1. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 319 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee

Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee is situated in Altaussee, within just 200 metres of Loser Jet 1. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Altaussee sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 319 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vegh

Villa Vegh

Ubytovanie (Apartmán) Villa Vegh. Situated in Altaussee, just 4 km from Loser Jet 1, Villa Vegh features beachfront accommodation with free bikes, a garden, a private beach area and free... Ubytovanie Villa Vegh sa nachádza v meste Fischerndorf 64 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Margotti

Ferienhaus Margotti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Margotti. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Margotti provides accommodation in Altaussee with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Margotti sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko).

Ferienwohnung Reiselust

Ferienwohnung Reiselust

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Reiselust. Boasting mountain views, Ferienwohnung Reiselust provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.2 km from Loser. Ubytovanie Ferienwohnung Reiselust sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die alte Blaa

Die alte Blaa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Die alte Blaa. Ubytovacie zariadenie Die alte Blaa s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a patiom asi 7 km od lyžiarskeho strediska Loser. Ubytovanie Die alte Blaa sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Altaussee

Ferienhaus Altaussee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Altaussee. Boasting garden views, Ferienhaus Altaussee features accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Loser. Ubytovanie Ferienhaus Altaussee sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 248 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel am See - Seeresidenz - Ferienwohnungen

Hotel am See - Seeresidenz - Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmán) Hotel am See - Seeresidenz - Ferienwohnungen. Featuring lake views, Hotel am See - Seeresidenz - Ferienwohnungen provides accommodation with a private beach area and a patio, around 8 km from Loser. Ubytovanie Hotel am See - Seeresidenz - Ferienwohnungen sa nachádza v meste Fischerndorf 221 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienresort Altaussee-Loser

Ferienresort Altaussee-Loser

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienresort Altaussee-Loser. Boasting a restaurant, a garden, and ski-to-door access, Ferienresort Altaussee-Loser provides accommodation in Altaussee with free WiFi and mountain... Ubytovanie Ferienresort Altaussee-Loser sa nachádza v meste Lichtersberg 88 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 415 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die Starlhütte

Die Starlhütte

Ubytovanie (Horská chata) Die Starlhütte. Die Starlhütte is an accommodation located in Altaussee, 2 km from Loser and 2.7 km from Salzwelten Altaussee. This chalet provides a garden. Ubytovanie Die Starlhütte sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jagerdichtlgut

Jagerdichtlgut

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jagerdichtlgut. Boasting garden views, Jagerdichtlgut offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 5 km from Salzwelten Altaussee. Ubytovanie Jagerdichtlgut sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Altausseer See

Haus Altausseer See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Altausseer See. Boasting garden views, Haus Altausseer See features accommodation with a terrace and a kettle, around 4.3 km from Loser. Ubytovanie Haus Altausseer See sa nachádza v meste Altaussee (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 313 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Altaussee

Chalet Altaussee

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Altaussee. Featuring garden views, Chalet Altaussee features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.7 km from Loser Jet 1. Ubytovanie Chalet Altaussee sa nachádza v meste Altaussee 191 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 302 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof zum Hirschen

Gasthof zum Hirschen

Ubytovanie (Hotel) Gasthof zum Hirschen. Hotel sa nachádza v obci Altaussee v štajerskej časti oblasti Salzkammergut (Soľná komora), len pár krokov od jazera Altaussee. Ubytovanie Gasthof zum Hirschen sa nachádza v meste Fischerndorf 17 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)