Hľadať

Ubytovanie

Ski Apartment Hillside Apartmán

Kubínska Prízemie Y13, 026 01 Dolný Kubín, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Ski Apartment Hillside. Offering free WiFi and garden views, Ski Apartment Hillside is an accommodation situated in Dolný Kubín. Ubytovanie Ski Apartment Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Ski Apartment Hillside

A terrace is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of the apartment. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 73 km from Ski Apartment Hillside. This apartment comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Offering free WiFi and garden views, Ski Apartment Hillside is an accommodation situated in Dolný Kubín. Located 6 km from Orava Castle, the property provides a garden and free private parking.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dolný Kubín

Apartmány Kubínska, Hillside

10

Apartmány Kubínska, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kubínska, Hillside. Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádzajú 6 km od Oravského hradu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán v stráni

10

Apartmán v stráni

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v stráni. Apartmán v stráni sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka ubytovanie s balkón a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán v stráni sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Kinas, Hillside

9,8

Apartmán Kinas, Hillside

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kinas, Hillside. Apartmán Kinas, Hillside sa nachádza v Dolnom Kubíne. Ubytovanie je vzdialené 6 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartmán Kinas, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček u Mirka

9,8

Domček u Mirka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Mirka. Domček u Mirka sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka vírivku. Ubytovanie sa nachádza 15 km od Oravského hradu. Ubytovanie Domček u Mirka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman X12, Hillside

9,7

Apartman X12, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Apartman X12, Hillside. Ubytovacie zariadenie Apartman X12, Hillside v Dolnom Kubíne ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi 6 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartman X12, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Lili

9,7

Apartmán Lili

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lili. Apartmán Lili sa nachádza v Dolnom Kubíne, 15 km od Oravského hradu a 2,6 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Apartmán Lili sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Lili momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán SOSNA

9,7

Apartmán SOSNA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SOSNA. Apartmán SOSNA s balkónom sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji. Ubytovanie Apartmán SOSNA sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Na Kubinke, Hillside

9,6

Na Kubinke, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Na Kubinke, Hillside. Ubytovacie zariadenie Na Kubinke, Hillside sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Na Kubinke, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Pani Danka

9,6

Privat Pani Danka

Ubytovanie (Penzión) Privat Pani Danka. Privát pani Danka sa nachádza v Dolnom Kubíne, 15 km od Oravského hradu. Ubytovanie Privat Pani Danka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Pani Danka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Privat Pani Danka momentálne evidujeme 111 recenzií.

Villa Helia

9,6

Villa Helia

Ubytovanie (Hotel) Villa Helia. Penzión Villa Helia sa nachádza v pokojnej prímestskej štvrti Medzihradné, vzdialenej len 1 200 metrov od historického centra Dolného Kubína. Ubytovanie Villa Helia sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Helia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Villa Helia momentálne evidujeme 107 recenzií.

Ubytovanie pod Skalkou

9,5

Ubytovanie pod Skalkou

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pod Skalkou. Ubytovanie pod Skalkou sa nachádza v Dolnom Kubíne, 7 km od Oravského hradu. Ubytovanie Ubytovanie pod Skalkou sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie pod Skalkou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytovanie pod Skalkou momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmány Kubínska Hoľa

9,5

Apartmány Kubínska Hoľa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kubínska Hoľa. Apartmány Kubínska Hoľa sa nachádzajú v Dolnom Kubíne, 8 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartmány Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Kubínska Hoľa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Kubínska Hoľa momentálne evidujeme 211 recenzií.

Top Penzión Marína

9,5

Top Penzión Marína

Ubytovanie (Hotel) Top Penzión Marína. Top Penzión Marína sa nachádza v Dolnom Kubíne, 1 km od železničnej stanice a 8 km od lyžiarskeho parku Kubínska hoľa Ski Area. Ubytovanie Top Penzión Marína sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Top Penzión Marína má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Top Penzión Marína momentálne evidujeme 455 recenzií.

Penzión Koliba

9,2

Penzión Koliba

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koliba. Penzión Koliba sa nachádza iba 200 metrov od historického Námestia P. O. Ubytovanie Penzión Koliba sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Koliba má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Koliba momentálne evidujeme 207 recenzií.

Hotel Belez

9

Hotel Belez

Ubytovanie (Hotel) Hotel Belez. Hotel Belez sa nachádza v Dolnom Kubíne, 1 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Hotel Belez sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Green

8,9

Hotel Green

Ubytovanie (Hotel) Hotel Green. Hotel Green sa nachádza iba 150 metrov od zjazdoviek v populárnom lyžiarskom areáli Ski Park Kubínska hoľa a ponúka vo všetkých izbách a suitách bezplatné... Ubytovanie Hotel Green sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Green má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Green momentálne evidujeme 106 recenzií.

Penzion U Sovy

8,8

Penzion U Sovy

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Sovy. Penzión U Sovy sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka záhradu. Wi-Fi pripojenie na internet máte k dispozícii bezplatne. Ubytovanie Penzion U Sovy sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion U Sovy má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion U Sovy momentálne evidujeme 73 recenzií.

Holiday Park Orava - Hotel Orava

8,8

Holiday Park Orava - Hotel Orava

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Park Orava - Hotel Orava. Hotel sa nachádza uprostred panenskej prírody v Chočských vrchoch, iba 5 km od Dolného Kubína. Ubytovanie Holiday Park Orava - Hotel Orava sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava - Hotel Orava má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový park Holiday Park Orava - Hotel Orava momentálne evidujeme 265 recenzií.

Rodinný RETRO domček

8,7

Rodinný RETRO domček

Ubytovanie (Apartmán) Rodinný RETRO domček. Ubytovacie zariadenie Rodinný RETRO domček sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a naskytá sa z neho výhľad na rieku. Ubytovanie Rodinný RETRO domček sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rodinný RETRO domček má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Rodinný RETRO domček momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chata Kubínska hoľa

8,7

Chata Kubínska hoľa

Ubytovanie (Penzión) Chata Kubínska hoľa. Chata Kubínska hoľa sa nachádza v Dolnom Kubíne, 17 km od Oravského hradu. Ubytovanie Chata Kubínska hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Kubínska hoľa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chata Kubínska hoľa momentálne evidujeme 16 recenzií.

Holiday Park Orava Bungalows

8,6

Holiday Park Orava Bungalows

Ubytovanie (Chata v prírode) Holiday Park Orava Bungalows. Holiday Park Orava Bungalows obklopený Chočskými vrchmi a vzdialený 2 km od Dolného Kubína, ponúka ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou, chladničkou,... Ubytovanie Holiday Park Orava Bungalows sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava Bungalows má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode Holiday Park Orava Bungalows momentálne evidujeme 30 recenzií.

Holiday Park Orava Apartments

8,6

Holiday Park Orava Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Park Orava Apartments. Apartmány Holiday Park Orava sa nachádzajú 2 km od Dolného Kubína a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a bezplatné... Ubytovanie Holiday Park Orava Apartments sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava Apartments má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Holiday Park Orava Apartments momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Kúria

8,3

Penzión Kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kúria. Penzión Kúria sídli v budove zo 17. storočia postavenej v empírovom štýle. Je vzdialený 1 km od centra Dolného Kubína. Ubytovanie Penzión Kúria sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Kúria má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Kúria momentálne evidujeme 147 recenzií.

Bungalow Tília Gäceľ

8,2

Bungalow Tília Gäceľ

Ubytovanie (Chata v prírode) Bungalow Tília Gäceľ. Autokemping Tília Gäceľ sa nachádza 2 km od Dolného Kubína, na okraji Národného parku Malá Fatra a ponúka reštauráciu, ktorá podáva jedlá formou penzie na... Ubytovanie Bungalow Tília Gäceľ sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Bungalow Tília Gäceľ má celkové hodnotenie 8,2. Pre Chata v prírode Bungalow Tília Gäceľ momentálne evidujeme 93 recenzií.

Chata Belez

8,2

Chata Belez

Ubytovanie (Penzión) Chata Belez. Chata Belez sa nachádza v Dolnom Kubíne 7 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou. Ubytovanie Chata Belez sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Leštiny

8

Penzion Leštiny

Ubytovanie (Penzión) Penzion Leštiny. Penzión Leštiny sa nachádza v obci Dolný Kubín uprostred mierne zvlnených vrchov. Ubytovanie Penzion Leštiny sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Leštiny má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Leštiny momentálne evidujeme 202 recenzií.

Privat-Mlyn Dolny Kubin

7,8

Privat-Mlyn Dolny Kubin

Ubytovanie (Privát) Privat-Mlyn Dolny Kubin. Privát-Mlyn Dolný Kubín sa nachádza v Dolnom Kubíne, 12 km od Oravského hradu a 6 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Privat-Mlyn Dolny Kubin sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat-Mlyn Dolny Kubin má celkové hodnotenie 7,8. Pre Privát Privat-Mlyn Dolny Kubin momentálne evidujeme 20 recenzií.

Horská turistika s domácí atmosférou

7,3

Horská turistika s domácí atmosférou

Ubytovanie (Privát) Horská turistika s domácí atmosférou. Ubytovacie zariadenie Horská turistika s domácí atmosférou sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Horská turistika s domácí atmosférou sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Sunny appartment by the river

Sunny appartment by the river

Ubytovanie (Apartmán) Sunny appartment by the river. Ubytovacie zariadenie Sunny appartment by the river sa nachádza v Dolnom Kubíne, asi 10 km od Oravského hradu. Ponúka výhľad na hory a na mesto. Ubytovanie Sunny appartment by the river sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Veles

Vila Veles

Ubytovanie (Apartmán) Vila Veles. Located in Dolný Kubín, 7 km from Orava Castle, Vila Veles provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Vila Veles sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hillside Y41

Hillside Y41

Ubytovanie (Apartmán) Hillside Y41. Hillside Y41 offers accommodation in Dolný Kubín, 9 km from Orava Castle. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Hillside Y41 sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin

Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin. Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin sa nachádza v Dolnom Kubíne, 17 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie s kuchyňou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Dolny Kubin

Three-Bedroom Holiday Home in Dolny Kubin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Dolny Kubin. Dovolenkový dom s 3 spálňami v Dolnom Kubíne ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v Dolnom Kubíne (Žilinský kraj). Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Dolny Kubin sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Dolny Kubin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB

Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB. Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB sa nachádzajú v Dolnom Kubíne, 14 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartmány Kubínska hoľa - ZRUB nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Emka

Chata Emka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Emka. Chata Emka sa nachádza vo Vyšnom Kubíne a ponúka saunu. Tento dovolenkový dom má záhradu a naskytá sa odtiaľ výhľad na mesto. Ubytovanie Chata Emka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Emka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Jesienka, Hillside

Apartmán Jesienka, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Jesienka, Hillside. Boasting mountain views, Apartmán Jesienka, Hillside offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Orava Castle. Ubytovanie Apartmán Jesienka, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Severka

Chata Severka

Ubytovanie (Vila) Chata Severka. Chata Severka so spoločnou kuchyňou sa nachádza v Dolnom Kubíne, 17 km od Oravského hradu. Ubytovanie Chata Severka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Vila Chata Severka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Flower Garden

Apartmán Flower Garden

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Flower Garden. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Apartmán Flower Garden provides accommodation in Dolný Kubín with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán Flower Garden sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartmán Flower Garden nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penthouse apartment Kubínska Hoľa

Penthouse apartment Kubínska Hoľa

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartment Kubínska Hoľa. Penthouse apartment Kubínska Hoľa offers accommodation in Dolný Kubín, 6 km from Orava Castle. Ubytovanie Penthouse apartment Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

MS-Ubytovanie

MS-Ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) MS-Ubytovanie. Set in Dolný Kubín, MS-Ubytovanie features a garden. The property is situated 5 km from Orava Castle. Free WiFi is offered. Ubytovanie MS-Ubytovanie sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin

Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin. Štvorhviezdičkové ubytovacie zariadenie Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji a má bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Two-Bedroom Apartment in Dolny Kubin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión Bajo

Penzión Bajo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bajo. Penzión Bajo sa nachádza v Dolnom Kubíne, 13 km od Oravského hradu a 12 km od Kubínskej hory. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Bajo sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Penzión Bajo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.