Hľadať

Ubytovanie

Strampflgut Apartmány

Unterberg, 145, 5632 Dorfgastein, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Strampflgut. The Strampflgut Appartements are situated in the Gasteiner Valley at the outskirts of the village of Dorfgastein. Ubytovanie Strampflgut sa nachádza v meste Dorfgastein (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Strampflgut

6 km from the property, and there is a ski storage room with a ski boot dryer on site. The Ski Amadé Ski Area is 3. 7 km away. The A10 motorway is a 30-minute drive from the apartments, and there is free parking available. A free ski bus stops 50 metres from the property. The bright apartments include a terrace or balcony, and there is free WiFi available. Jeden z bestsellerov v destinácii Dorfgastein The Strampflgut Appartements are situated in the Gasteiner Valley at the outskirts of the village of Dorfgastein. They feature cable TV, a private bathroom with hairdryer, and a fully equipped kitchen or kitchenette with dishwasher and microwave. In addition, the nearest supermarket is a 5-minute drive away, and there are barbecue facilities available. Dorfgastein Train Station is 2. Popular activities in the area include hiking and cycling. Strampflgut Appartements are decorated in an Alpine style. There is a restaurant 100 metres from Appartements Strampflgut.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Lyžovanie
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania Strampflgut

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Trezor
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Dorfgastein

Haus Mauberger

9,8

Haus Mauberger

Ubytovanie (Apartmán) Haus Mauberger. Dorfgastein’s Haus Mauberger is within a 5-minute walk of cross country ski trails, a ski bus stop, the Dorfgastein ski region, a swimming lake, bakery and... Ubytovanie Haus Mauberger sa nachádza v meste Schüttauerstraße 26 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gastein

9,8

Landhaus Gastein

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Gastein. Landhaus Gastein is set directly at the ski lifts in Dorfgastein, 800 metres from the village centre. Ubytovanie Landhaus Gastein sa nachádza v meste Solarbadstr. 28 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Schernthaner

9,8

Gästehaus Schernthaner

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Schernthaner. Gästehaus Schernthaner is located in the centre of Dorfgastein, only 400 metres from the ski lifts to the Ski Amadé ski reagion. Ubytovanie Gästehaus Schernthaner sa nachádza v meste Solarbadstraße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Zerza

9,7

Haus Zerza

Ubytovanie (Apartmány) Haus Zerza. Haus Zerza is a self-catering accommodation 150 metres from the centre of Dorfgastein and a 3-minute drive from the Gipfelbahn Fulseck Cable Car, part of... Ubytovanie Haus Zerza sa nachádza v meste Dorfstrasse 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kranabetter

9,7

Haus Kranabetter

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kranabetter. Located in Dorfgastein in the Salzburg region and Mühlwinkel reachable within 400 metres, Haus Kranabetter provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Haus Kranabetter sa nachádza v meste Mühlbachstr. 35 Haus Kranabetter (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Sandra

9,6

Landhaus Sandra

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Sandra. Set in Dorfgastein in the Salzburg Region, 300 metres from Gipfelbahn Fulseck 1, Landhaus Sandra features panoramic mountain views. Ubytovanie Landhaus Sandra sa nachádza v meste Dorfgastein (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rainerhof

9,6

Rainerhof

Ubytovanie (Farma) Rainerhof. Boasting river views, Rainerhof offers accommodation with a garden and a balcony, around 3.7 km from Rauchleiten. Ubytovanie Rainerhof sa nachádza v meste 9 Klammstein (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Doris

9,6

Landhaus Doris

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Doris. Situated in Dorfgastein, 37 km from Kaprun, Landhaus Doris features a garden and free WiFi. Ubytovanie Landhaus Doris sa nachádza v meste Dorfgastein (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Rosner

9,5

Landhaus Rosner

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Rosner. Landhaus Rosner is within 3 km of Unterberg town centre, the Dorfgastein-Großarl ski region, cross country ski trails, a toboggan run, an outdoor swimming... Ubytovanie Landhaus Rosner sa nachádza v meste Unterberg 114 (Rakúsko - Salzburg).

Appartementhaus Jägerheim

9,5

Appartementhaus Jägerheim

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Jägerheim. Ubytovacie zariadenie Appartementhaus Jägerheim s výhľadom na hory je vzdialené 300 metrov od lanovky v lyžiarskom stredisku Dorfgastein-Großarl. Ubytovanie Appartementhaus Jägerheim sa nachádza v meste Bernkogelstrasse 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Knapp

9,5

Haus Knapp

Ubytovanie (Apartmán) Haus Knapp. In a quiet location in the Gastein Valley, 3 km from Dorfgastein and 5 km from Bad Hofgastein, Haus Knapp offers a garden, free WiFi, a ski storage room,... Ubytovanie Haus Knapp sa nachádza v meste Luggau 170 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus ALPINA

9,5

Gästehaus ALPINA

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus ALPINA. Gästehaus ALPINA has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Dorfgastein, 300 metres from Mühlwinkel. Ubytovanie Gästehaus ALPINA sa nachádza v meste Talblickstraße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Hauserbauer

9,5

Landhotel Hauserbauer

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Hauserbauer. The Landhotel Hauserbauer is a 5-minute drive away from the centre of Dorfgastein and the Fulseck Cable Car. Ubytovanie Landhotel Hauserbauer sa nachádza v meste Bergl 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mühlbachstüberl

9,5

Mühlbachstüberl

Ubytovanie (Penzión) Mühlbachstüberl. Ubytovacie zariadenie Mühlbachstüberl sa nachádza len 150 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku v meste Dorfgastein a ponúka štýlové ubytovacie jednotky... Ubytovanie Mühlbachstüberl sa nachádza v meste Mühlbachstraße 43 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moarbauer

9,4

Moarbauer

Ubytovanie (Farma) Moarbauer. The family-friendly Moarbauer with an organic farm is located in Dorfgastein, at the entrance to the Gastein Valley. Ubytovanie Moarbauer sa nachádza v meste Maierhofen 115 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Dekorso

9,4

Haus Dekorso

Ubytovanie (Apartmán) Haus Dekorso. Set in Dorfgastein, a 3-minute drive from the Dorfgastein/Großarl Ski Lift, Haus Dekorso offers self-catering accommodation with free WIFi and free ski... Ubytovanie Haus Dekorso sa nachádza v meste Maierhofen 142 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Strobl

9,4

Haus Strobl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Strobl. Boasting mountain views, Haus Strobl offers accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Rauchleiten. Ubytovanie Haus Strobl sa nachádza v meste Dorfstraße 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Untermüllnergut

9,4

Landhotel Untermüllnergut

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Untermüllnergut. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Dorfgastein, iba 50 metrov od lyžiarskeho vleku Mühlwinkel a ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie Landhotel Untermüllnergut sa nachádza v meste Solarbadstraße 31 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Römerhof

9,4

Landhotel Römerhof

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Römerhof. Tento tradičný, rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza v krásnom pohorí Vysoké Taury v centre obce Dorfgastein v Gasteinskom údolí. Ubytovanie Landhotel Römerhof sa nachádza v meste Römerplatz 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Habetseder

9,4

Haus Habetseder

Ubytovanie (Apartmány) Haus Habetseder. Dorfgastein’s Haus Habetseder offers guests apartments with 2 separated bedrooms, a bathroom and a fully-equipped kitchen with a dining area. Ubytovanie Haus Habetseder sa nachádza v meste Luggau 168 (Rakúsko - Salzburg).

Haus Schönegger

9,4

Haus Schönegger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schönegger. Haus Schönegger sa nachádza v obci Dorfgastein a ponúka apartmány s balkónom s výhľadom na hory. Ubytovanie Haus Schönegger sa nachádza v meste Unterberg 113 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fischer

9,4

Haus Fischer

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fischer. Boasting a garden and a terrace, Haus Fischer offers accommodation in Dorfgastein with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Haus Fischer sa nachádza v meste Ledererstrasse 5 / 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stoani Haus Derler

9,3

Stoani Haus Derler

Ubytovanie (Apartmán) Stoani Haus Derler. Located in Dorfgastein, Stoani Haus Derler offers a restaurant. The property is 600 metres from Gipfelbahn Fulseck 1 and 1.6 km from Wengerhochalmbahn. Ubytovanie Stoani Haus Derler sa nachádza v meste Mühlbachstr. 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus & Appartementhaus Haussteiner

9,3

Landhaus & Appartementhaus Haussteiner

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Landhaus & Appartementhaus Haussteiner. Landhaus & Appartementhaus Haussteiner sa nachádza len pár krokov od lyžiarskych zjazdoviek a ponúka štýlovo zariadené apartmány na pokojnom mieste v... Ubytovanie Landhaus & Appartementhaus Haussteiner sa nachádza v meste Solarbadstr. 3-5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Sarah

9,3

Landhaus Sarah

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Sarah. Ubytovacie zariadenie Landhaus Sarah sa nachádza v obci Dorfgatein a ponúka hosťom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Ubytovanie Landhaus Sarah sa nachádza v meste Bernkogelstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Posauner

9,3

Pension Posauner

Ubytovanie (Penzión) Pension Posauner. Located in Dorfgastein and only 5 minutes’ walk from the Gipfelbahn ski lift, this guest house offers a fitness room, an infrared cabin, a games room for... Ubytovanie Pension Posauner sa nachádza v meste Ledererstrasse 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schneider

9,3

Haus Schneider

Ubytovanie (Apartmán) Haus Schneider. Featuring mountain views, Haus Schneider provides accommodation with a terrace and a kettle, around 9 km from Brüggele Kopf. Ubytovanie Haus Schneider sa nachádza v meste 842 Rain (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Hagenhofer

9,3

Gästehaus Hagenhofer

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Hagenhofer. Located in Dorfgastein, 39 km from Kaprun, Gästehaus Hagenhofer provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Gästehaus Hagenhofer sa nachádza v meste Dorfgastein (Rakúsko - Salzburg).

Chalet Franzi

9,3

Chalet Franzi

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Franzi. Located in Dorfgastein, Chalet Franzi provides accommodation with ski-to-door access, barbecue facilities, a garden and free WiFi. Ubytovanie Chalet Franzi sa nachádza v meste Mühlbachstraße 61 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aktivhotel Gasteiner Einkehr

9,3

Aktivhotel Gasteiner Einkehr

Ubytovanie (Hotel) Aktivhotel Gasteiner Einkehr. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v stredisku Dorfgastein v údolí Gastein, priamo pri zjazdovke a turistických chodníkoch a len pár krokov od... Ubytovanie Aktivhotel Gasteiner Einkehr sa nachádza v meste Bergbahnstraße 44 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Grützner

9,3

Haus Grützner

Ubytovanie (Privát) Haus Grützner. Offering a terrace, a ski storage room, and free WiFi, Haus Grützner is located in the Gastein Valley. The centre of Dorfgastein is 2.5 km away. Ubytovanie Haus Grützner sa nachádza v meste Maierhofen 181 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wengerbauer

9,2

Wengerbauer

Ubytovanie (Farma) Wengerbauer. Located in Dorfgastein in the Salzburg region and Rauchleiten reachable within 200 metres, Wengerbauer provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Wengerbauer sa nachádza v meste 4 Solarbadstrasse (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergparadies Appart Luxkogel

9,2

Bergparadies Appart Luxkogel

Ubytovanie (Penzión) Bergparadies Appart Luxkogel. Penzión Haus Höllbacher sa nachádza v obci Dorfgastein, na úpätí hory Fulseck. Ubytovanie Bergparadies Appart Luxkogel sa nachádza v meste Ringstraße 20 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Theresia

9,2

Pension Theresia

Ubytovanie (Penzión) Pension Theresia. Surrounded by a garden with a playground, Pension Theresia is located in Dorfgastein, 500 metres from the Schischaukel Dorfgastein/Großarl Ski Area, and it... Ubytovanie Pension Theresia sa nachádza v meste Unterdorfstrasse 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tobhartbauer

9,1

Tobhartbauer

Ubytovanie (Apartmány) Tobhartbauer. Tobhartbauer enjoys a quiet location on the edge of Dorfgastein. The farmhouse offers newly renovated apartments and rooms. Ubytovanie Tobhartbauer sa nachádza v meste Mühlbach 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Hartlbauer

9,1

Appartements Hartlbauer

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Hartlbauer. Apartmány Hartlbauer s výhľadom na údolie Gastein sa nachádzajú 1 km od centra obce Dorfgastein a lyžiarskeho areálu Dorfgastein-Großarl. Ubytovanie Appartements Hartlbauer sa nachádza v meste Bergl 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silberkrug

9,1

Silberkrug

Ubytovanie (Penzión) Silberkrug. Situated in Dorfgastein, within 1.9 km of Rauchleiten and 2. Ubytovanie Silberkrug sa nachádza v meste Maierhofen 148 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Burgblick

9

Hotel-Restaurant Burgblick

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Restaurant Burgblick. Overlooking Klammstein Castle, this traditional hotel at the entrance to the Gastein Valley is 4,500 metres from Dorfgastein. Ubytovanie Hotel-Restaurant Burgblick sa nachádza v meste Klammstein 36 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bergbahnstrasse

8,9

Apartment Bergbahnstrasse

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bergbahnstrasse. Apartment Bergbahnstrasse is set in Dorfgastein. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Bergbahnstrasse sa nachádza v meste Dorfgastein (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Klammstein

8,8

Hotel Gasthof Klammstein

Ubytovanie (Penzión) Hotel Gasthof Klammstein. Surrounded by the impressive mountains of the Hohe Tauern, Hotel Gasthof Klammstein enjoys a quiet location in the Gastein Valley. Ubytovanie Hotel Gasthof Klammstein sa nachádza v meste Klammstein 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergparadies

8,8

Bergparadies

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Bergparadies. Hotel Bergparadies ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Bergparadies sa nachádza v meste Bergbahnstraße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Antonia

8,8

Ferienhaus Antonia

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Antonia. Just a 5-minute walk from the Fulseck Cable Car in Dorfgastein, Ferienhaus Antonia offers a large spa area and a free bicycle hire. Ubytovanie Ferienhaus Antonia sa nachádza v meste Trensfeldstraße 1 (Rakúsko - Salzburg).

smartHOTEL

8,8

smartHOTEL

Ubytovanie (Hotel) smartHOTEL. smartHOTEL sa nachádza v centre obce Dorfgastein, 500 metrov od lyžiarskeho areálu Dorfgastein (lanovka Gipfelbahn-Fulseck 1). Ubytovanie smartHOTEL sa nachádza v meste Kirchplatz 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Gratz

8,6

Gästehaus Gratz

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Gratz. Gästehaus Gratz sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Schischaukel Dorfgastein-Großarl, len 50 metrov od centra obce Dorfgastein a ponúka možnosť... Ubytovanie Gästehaus Gratz sa nachádza v meste Kugelgasse 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

smartFLATS

8,6

smartFLATS

Ubytovanie (Apartmány) smartFLATS. smartFLATS offers modern apartments with a balcony in the centre of Dorfgastein. Regional specialties are on offer at the traditional restaurant. Ubytovanie smartFLATS sa nachádza v meste Dorfgastein 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Steindlwirt

8,4

Landhotel Steindlwirt

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Steindlwirt. Tento útulný hotel v srdci mesta Dorfgastein je obklopený nádhernou horskou krajinou Hohe Tauern a je ideálny pre rodiny s deťmi. Ubytovanie Landhotel Steindlwirt sa nachádza v meste Dorfstraße 30 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Ladinger - s' Londheisl

8,4

Landhaus Ladinger - s' Londheisl

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Ladinger - s' Londheisl. Completely renovated in 2015, Landhaus Ladinger - s' Londheisl is 800 metres from the Dorfgastein Cable Car and 400 metres from a ski bus stop. Ubytovanie Landhaus Ladinger - s' Londheisl sa nachádza v meste Bergblickstraße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

die UnterbergerIn

8,3

die UnterbergerIn

Ubytovanie (Hostinec) die UnterbergerIn. Located in the small town Dorfgastein, die UnterbergerIn is 3 km away from the cable car. Ubytovanie die UnterbergerIn sa nachádza v meste Unterberg 110 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Walcher

8,3

Gasthof Walcher

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Walcher. Gasthof Walcher offers spacious rooms, a traditional restaurant, and a big garden with a children’s playground in Dorfgastein in the Gastein Valley. Ubytovanie Gasthof Walcher sa nachádza v meste Luggau 121 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Göttlich

8,2

Landhaus Göttlich

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Göttlich. Landhaus Göttlich enjoys a quiet and green location 500 metres from the centre of Dorfgastein and 700 metres from the Dorfgastein Ski Area. Ubytovanie Landhaus Göttlich sa nachádza v meste Ledererstraße 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronika

8,2

Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Veronika. Set in Dorfgastein, just 600 metres from Brandlalm, Veronika offers accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. This holiday home is 2. Ubytovanie Veronika sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)