Hľadať

Ubytovanie

Villa Avantura Apartmán

Velebitska ulica 77, 23244 Starigrad-Paklenica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Villa Avantura. Featuring garden views, Villa Avantura provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 700 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach. Ubytovanie Villa Avantura sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Villa Avantura

Towels and bed linen are featured in the apartment. Featuring garden views, Villa Avantura provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 700 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach. The nearest airport is Zadar Airport, 23 km from the accommodation. The apartment features a terrace. Popular points of interest near Villa Avantura include Beach Vecka Kula, Beach Plantaža and Paklenica National Park. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. The air-conditioned apartment is composed of 2 separate bedrooms, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, and 2 bathrooms.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Starigrad

Hedon-Stone

10

Hedon-Stone

Ubytovanie (Apartmány) Hedon-Stone. Ubytovacie zariadenie Hedon-Stone sa nachádza 500 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica a ponúka ubytovanie s balkónom, bezplatnými bicyklami a so... Ubytovanie Hedon-Stone sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Promons

9,9

Royal Promons

Ubytovanie (Vila) Royal Promons. Situated just 1.4 km from Beach Plantaža, Royal Promons features accommodation in Starigrad-Paklenica with access to a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Royal Promons sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Radan

9,9

Apartman Radan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Radan. Offering free WiFi and free private parking, Apartman Radan is located in Starigrad-Paklenica, within just 150 metres of Beach Plantaža. The apartment is... Ubytovanie Apartman Radan sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Loma

9,9

Apartment Loma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Loma. Apartmán Loma sa nachádza v Starigrade. Sídli v budove z roku 2007 a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Loma sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Marija

9,8

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija sa nachádzajú v obci Starigrad-Paklenica, 2,1 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Porat

9,8

Porat

Ubytovanie (Apartmán) Porat. Featuring sea views, Porat provides accommodation with a garden, a private beach area and a terrace, around 6 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Porat sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pavletic

9,8

Apartman Pavletic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pavletic. Apartman Pavletic is located in Starigrad. Set on the beachfront, this property features a garden. Ubytovanie Apartman Pavletic sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Danica

9,8

Apartman Danica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Danica is located in Starigrad. Ubytovanie Apartman Danica sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Žile

9,7

Apartments Žile

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žile. Apartmány Žile sa nachádzajú v letovisku Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe neďaleko pláží Seline a Vecka Kula. Ubytovanie Apartments Žile sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anica

9,7

Apartman Anica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anica. Ubytovacie zariadenie Apartman Anica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 500 metrov od pláže Plantaža a 2,7 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartman Anica sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman starigrad

9,7

apartman starigrad

Ubytovanie (Apartmán) apartman starigrad. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, apartman starigrad is situated in Starigrad. Ubytovanie apartman starigrad sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maris

9,7

Apartments Maris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maris. Apartmány Maris sa nachádzajú 3,9 km od Národného parku Paklenica a ponúkajú klimatizované ubytovacie jednotky s terasou. Ubytovanie Apartments Maris sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Starigrad, Paklenica - 12939

9,7

Apartments with a parking space Starigrad, Paklenica - 12939

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Starigrad, Paklenica - 12939. Situated 2.6 km from Paklenica National Park in Starigrad-Paklenica, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. Ubytovanie Apartments with a parking space Starigrad, Paklenica - 12939 sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starigrad House

9,6

Starigrad House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Starigrad House. Featuring garden views, Starigrad House provides accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Beach Vecka Kula. Ubytovanie Starigrad House sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomo Apartment

9,6

Tomo Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tomo Apartment. Set in Starigrad-Paklenica, 300 metres from Beach Plantaža and 2 km from Bluesun Camp Paklenica Beach, Tomo Apartment offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Tomo Apartment sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments SIDRO on the beachfront

9,6

Apartments SIDRO on the beachfront

Ubytovanie (Apartmány) Apartments SIDRO on the beachfront. Ubytovanie Apartments Sidro on the beachfront s výhľadom do záhrady sa nachádza pri pláži v obci Starigrad-Paklenica a ponúka reštauráciu, bar, spoločný... Ubytovanie Apartments SIDRO on the beachfront sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Aria

9,6

Apartments Aria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Aria. Providing free WiFi, Apartments Aria is set 200 metres from the centre of Stari Grad and 50 metres from the sea. Ubytovanie Apartments Aria sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,6

Apartments Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartmány Zdenka ponúkajú ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním, klimatizáciou a zariadeným balkónom. Ubytovanie Apartments Zdenka sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lavanda

9,6

Apartments Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartmány Lavanda sa nachádzajú v obci Starigrad-Paklenica, 1,2 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Lavanda sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Old Town Starigrad Paklenica

9,6

Apartment Old Town Starigrad Paklenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Old Town Starigrad Paklenica. Apartment Old Town Starigrad Paklenica features a balcony and is set in Starigrad-Paklenica, within just 550 metres of Bluesun Camp Paklenica Beach and 1. Ubytovanie Apartment Old Town Starigrad Paklenica sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Trošelj

9,5

Apartment Trošelj

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Trošelj. Ubytovacie zariadenie Apartment Trošelj s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Starigrad, 1,5 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartment Trošelj sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amari

9,5

Amari

Ubytovanie (Apartmány) Amari. Ubytovanie Amari sa nachádza necelé 3,9 km od Národného parku Paklenica v letovisku Starigrad-Paklenica a ponúka ubytovacie jednotky s priestorom na... Ubytovanie Amari sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lucija1897

9,5

Apartmani Lucija1897

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lucija1897. Ubytovacie zariadenie Apartmani Lucija1897 sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica, 2,4 km od pláže Plantaža a 6 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartmani Lucija1897 sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APATMAN 4 PALME

9,5

APATMAN 4 PALME

Ubytovanie (Apartmán) APATMAN 4 PALME. Featuring garden views, APATMAN 4 PALME provides accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach. Ubytovanie APATMAN 4 PALME sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mate

9,4

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mate. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Mate is located in Starigrad-Paklenica. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes Katinka, Starigrad Paklenica, Croatia

9,4

Mobile Homes Katinka, Starigrad Paklenica, Croatia

Ubytovanie (Kemping) Mobile Homes Katinka, Starigrad Paklenica, Croatia. Ubytovacie zariadenie Mobile Homes Katinka, Starigrad Paklenica, Croatia sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 300 metrov od pláže... Ubytovanie Mobile Homes Katinka, Starigrad Paklenica, Croatia sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunset

9,4

Apartment Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunset. Boasting sea views, Apartment Sunset features accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Bluesun Camp Paklenica Beach. Ubytovanie Apartment Sunset sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marta

9,4

Apartments Marta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marta. Apartmány Marta sa nachádzajú v obci Starigrad-Paklenica, 900 metrov od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Marta sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivanka

9,4

Apartmani Ivanka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivanka. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Bluesun Camp Paklenica Beach reachable within 500 metres, Apartmani Ivanka provides... Ubytovanie Apartmani Ivanka sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan

9,3

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Starigrad-Paklenica, 250 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nova

9,3

Apartments Nova

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nova. Apartmánový dom Nova sa nachádza len pár krokov od mora v Starigrade. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizované apartmány. Ubytovanie Apartments Nova sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

9,3

Apartments Mira

Ubytovanie (Penzión) Apartments Mira. Ubytovacie zariadenie Apartments Mira sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 700 metrov od pláže Plantaža a 1,1 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aurora apartments

9,3

Aurora apartments

Ubytovanie (Apartmány) Aurora apartments. Ubytovanie Aurora apartments sa nachádza 400 metrov od pláže Plantaža. Hostia majú k dispozícii záhradu, gril a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Aurora apartments sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Veronika

9,3

Apartman Veronika

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Veronika. Boasting garden views, Apartman Veronika provides accommodation with a terrace and a balcony, around less than 1 km from Beach Vecka Kula. Ubytovanie Apartman Veronika sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nova

9,3

Apartments Nova

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nova. Apartmány Nova vám ponúkajú ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním v meste Starigrad, 100 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Apartments Nova sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Candela

9,3

Candela

Ubytovanie (Apartmány) Candela. Hotel Candela sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica, 2,6 km od národného parku Paklenica. Ponúka vám gril. Ubytovanie Candela sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Buco

9,3

Apartment Buco

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Buco. Ubytovanie Apartment Buco sa nachádza 300 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Apartment Buco sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bodulica

9,3

Apartman Bodulica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bodulica. Featuring mountain views, Apartman Bodulica provides accommodation with a terrace and a kettle, around 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach. Ubytovanie Apartman Bodulica sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Mare-Monti

9,2

Apartments and Rooms Mare-Monti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Mare-Monti. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Mare-Monti sa nachádza 150 metrov od pláže v centre mesta Starigrad, iba 200 metrov od mora na strane promenády... Ubytovanie Apartments and Rooms Mare-Monti sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amari

9,2

Apartments Amari

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amari. Apartmány Amari sa nachádzajú iba 150 metrov od pláže a ponúkajú klimatizované izby vo vzdialenosti 1,3 km od centra mesta Starigrad. Ubytovanie Apartments Amari sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smokrovic

9,1

Apartment Smokrovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Smokrovic. Apartmán Smokrovic sa nachádza pri pláži v meste Starigrad-Paklenica, 1,2 km od pláže Plantaža a 1,6 km od pláže Večka Kula. Ubytovanie Apartment Smokrovic sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starigrad Apartment

9

Starigrad Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Starigrad Apartment. Ubytovacie zariadenie Starigrad Apartment sa nachádza v Starigrade v Licko-senjskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Starigrad Apartment sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mitrović

9

Apartments Mitrović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mitrović. Ubytovanie sa nachádza v pokojnej, súkromnej ​​oblasti na brehu Jadranu. Všetky apartmány majú zo súkromného balkóna nádherný výhľad na malebné pobrežie. Ubytovanie Apartments Mitrović sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

beach house

9

beach house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) beach house. Ubytovacie zariadenie beach house sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica, len 600 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie beach house sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starigrad-Paklenica

9

Starigrad-Paklenica

Ubytovanie (Apartmán) Starigrad-Paklenica. Apartmán Starigrad-Paklenica s grilom sa nachádza v Starigrade. Počas pobytu v apartmáne máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Starigrad-Paklenica sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mia

9

Apartments Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mia. Ubytovanie sa nachádza 150 metrov od pláže a centra mesta Starigrad. Ubytovanie Apartments Mia sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Europa

9

Apartments Europa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments Europa. Apartmány Europa sa nachádzajú 100 metrov od centra Starigradu. Ponúkajú reštauráciu a záhradu. Ubytovanie Apartments Europa sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room for rent

9

Room for rent

Ubytovanie (Apartmán) Room for rent. Room for rent, boasting a garden and a terrace, is situated in Starigrad-Paklenica, 2.7 km from Beach Vecka Kula and 3.4 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Room for rent sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dada

8,9

Apartmani Dada

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dada. Located 2.9 km from Paklenica National Park, Apartmani Dada offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Dada sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ante

8,9

Ante

Ubytovanie (Apartmány) Ante. Ubytovanie Ante sa nachádza 2,7 km od Národného parku Paklenica. Ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovacie jednotky s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ante sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hana

8,8

Apartments Hana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hana. Tieto apartmány sa nachádzajú v centre mesta Starigrad, len 2 minúty chôdze od pobrežia a 1,5 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Hana sa nachádza v meste Starigrad (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)