Hľadať

Ubytovanie

Chata Sachova studánka Horní Bečva

Chata Sachova studánka - je to správne miesto v obci Horní Bečva pre strávenie Vášho pobytu či pre školy v prírode v každom ročnom období, či už si budete chcieť v kľude odpočinúť alebo naopak zvýšiť hladinu adrenalínu a tepovú frekvenciu. Ponúkame školám výhodné ubytovanie pre školy v prírode a lyžiarske kurzy.

Najlepšie ponuky na Hornej Bečve »

Letná i zimná dovolenka, lyžovanie, víkendové pobyty, školy v prírode, šport, relaxácia a regenerácia v krásnom prostredí Moravskoslezských Beskýd na sachovce. Atraktívnosť miesta Horní Bečva zvyšuje blízkosť Rožnova pod Radhoštěm s Valašským múzeom v prírode, Pustevny, Štramberk.

Priehrada je od Sachovky vzdialená cca 1,5 km
Lyžiarska zjazdovka je od nás vzdialená cca 100 m

 • Vo všetkých priestoroch prístup k internetu ZADARMO!
 • Pre návštevníkov je v spoločenskej miestnosti k dispozícii projektor viď. foto
 • Možnosť zapožičania spoločenských a športových hier ...
 • Ideálne podmienky pre školy v prírode.
 • Vo všetkých priestoroch chaty je zákaz fajčenia.
 • Cyklisti a domáci miláčikovia sú vítaní!
 • Postaráme sa o pokojný pobyt rodičov s deťmi.

 

 

Horní Bečva - ubytovanie Sachovka

Chata Sachova studnička sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva neďaleko centra obce, ktoré je vzdialené cca 3 km (asi 30 minút kľudnej chôdze).

V blízkosti chaty (300m) je autobusová zastávka Horní Bečva - Paseky.

Výhľad do údolia rieky Bečvy a na priehradu (1,5km od chaty) v kombinácii s výhľadom na horský hrebeň Pusteven a Radhošťa robí z našej chaty unikátne miesto pre prežitie Vášho pobytu.

Naša chata je tiež vhodná pre školy v prírode, školské výlety a športové akcie.

 • Celá chata Sachovka je nefajčiarska!
 • Cyklisti, lyžiari a domáci miláčikovia sú vítaní
 • Chata má k dispozícii 52 lôžok + 5 prísteliek
 • K dispozícii máme 4 izby dvojlôžkové, dva trojlôžkové, šesť štvorlôžkových a dva päťlôžkové
 • Sociálne zariadenie je na každom poschodí spoločné

 

Apartmán

V apartmánu jsou 2 dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou (lednice, varná konvice). K cenám za pobyt se účtuje příplatek 50Kč os./noc

 

 

Horní Bečva a okolie

Chata Sachova studánka Vám ponúka ubytovanie v krásnom prostredí na Hornej Bečve, posedenie, poležanie, ale aj zábavu v mieste ubytovania priamo v srdci Beskýd.

Ubytovanie v Beskydoch je ideálna cesta k odpočinku. Beskydy ponúkajú nádherný zážitok z očarujúce prírody.

Ponúkame rekreáciu alebo aktivitu podľa vášho výberu. Horní Bečva je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre peších turistov, cyklistov a lyžiarov. V Beskydách si na svoje prídu aj milovníci kultúry a histórie.

Ubytovanie v Beskydoch už mnoho rokov láka svojimi dominantami ako sú zasnežené zjazdovky Pusteven alebo pešia turistika na Lysú Horu, najvyššiu horu Beskýd.

Školy v prírode, lyžiarske kurzy a výcviky Beskydy

Ponúkame zázemie pre školy v prírode, alebo niekoľkodňové školské výlety.

Naša ponuka pre školy v prírode a lyžiarske kurzy je pripravená od výhodných cenových relácií, cez zabezpečenie správneho stravovania a dodržanie pitného režimu až po zvýhodnenie ubytovanie pedagógov škôl a sprievodných pracovníkov alebo možností zabezpečiť niektoré akcie atď.

Sme schopní zabezpečiť stravovanie až 5x denne, dodržanie pitného režimu a pre prípady výletov zabezpečiť stravu formou balíčkov a pod. Pre prípad zlého počasia je možné usporiadať program v spoločenskej miestnosti.

Lyžiarske kurzy

Nad chatou (100m) je lyžiarsky vlek SKI areál Sachova studánka pre deti i dospelých s možnosťou nočného lyžovania. V okolí sa nachádza dostatok lyžiarskych i bežeckých tratí, napr .: Pustevny, Radhošť, Bumbálka, Třeštík, Hutisko-Solanec a ďalšie ...

Adaptačné pobyty

Rekreačný objekt pre usporiadanie adaptačných pobytov. U nás nájdete ideálne podmienky pre vaše aktivity.

Reštaurácie Sachovka

Pre našich hostí je k dispozícii Spoločenská miestnosť s kapacitou 32 miest, ktorá umožňuje usporiadanie stolov a stoličiek tiež na účely firemných a spoločenských akcií.

Výborné jídlo

Je len na Vás, či ak si u nás vyberiete pobyt len ​​s raňajkami, s polpenziou či s plnou penziou. Raňajky sú podávané bufetovým spôsobom.

Skvelé pitie

Dobré jedlo si zaslúži zapiť dobrým pitím! Môžeme ponúknuť značkové destiláty a široký rad nealko nápojov. V reštaurácii si vyberiete zo značiek točených pív.

Vaše akcie u nás

Spoločenskú miestnosť s barom s kapacitou 52-tich miest môžete využiť aj pre usporiadanie firemných alebo súkromných akcií. Výjazdové porada, školenia, workshop, rodinná oslava alebo slávnostná hostina - to všetko sú príležitosti, kedy nám bude cťou a potešením ponúknuť Vám naše služby.

Radi Vám vyjdeme maximálne v ústrety pri splnení Vašich prianí.

Najlepšie hodnotená ubytovanie v meste Horní Bečva

Apartmán BON

9,8

Apartmán BON

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BON. Apartmán BON sa nachádza v Hornej Bečve a ponúka vám reštauráciu, bar a záhradu. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán BON sa nachádza v meste Horní Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmá Království Beskyd

9,7

Apartmá Království Beskyd

Ubytovanie (Apartmány) Apartmá Království Beskyd. Apartmá Království Beskyd sa nachádza v obci Horní Bečva, 3,4 km od Tatrapomy. Ubytovanie Apartmá Království Beskyd sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmá Království Beskyd má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmá Království Beskyd momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Silverado

9,6

Penzion Silverado

Ubytovanie (Penzión) Penzion Silverado. Penzión Silverado s reštauráciou sa nachádza v obci Horní Bečva, 200 metrov od lyžiarskych stredísk Solisko a Ráliška. Jeho súčasťou je záhrada a terasa. Ubytovanie Penzion Silverado sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Silverado má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Silverado momentálne evidujeme 101 recenzií.

Chalupa Horní Bečva

9,5

Chalupa Horní Bečva

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Horní Bečva. Chalupa Horní Bečva is situated in Horní Bečva, 3.2 km from Tatrapoma, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Chalupa Horní Bečva sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa Horní Bečva má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chalupa Horní Bečva momentálne evidujeme 6 recenzií.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

9,5

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) ENDEMIT Boutique Hotel & Spa. ENDEMIT Boutique Hotel & Spa sa nachádza v obci Horní Bečva a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Nachádza sa tu aj reštaurácia. Ubytovanie ENDEMIT Boutique Hotel & Spa sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ENDEMIT Boutique Hotel & Spa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel ENDEMIT Boutique Hotel & Spa momentálne evidujeme 393 recenzií.

Chalupy Na Rališce

9,5

Chalupy Na Rališce

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupy Na Rališce. Chalupy Na Rališce sa nachádzajú v obci Horní Bečva. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a prístup priamo na lyžiarske svahy. Ubytovanie Chalupy Na Rališce sa nachádza v meste Horní Bečva (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupy Na Rališce má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chalupy Na Rališce momentálne evidujeme 137 recenzií.

Najlepšie hodnotená ubytovanie v regióne Zlínsky kraj

Vila ANA

10

Vila ANA

Ubytovanie (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA sa nachádza v meste Uherský Brod a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom a bezplatným WiFi. Ubytovanie je vzdialené 33 km od... Ubytovanie Vila ANA sa nachádza v meste Uherský Brod (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila ANA má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Vila ANA momentálne evidujeme 41 recenzií.

Apartmán Vila Radmila

10

Apartmán Vila Radmila

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Vila Radmila. Situated in Luhačovice, Apartmán Vila Radmila offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Apartmán Vila Radmila sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Vila Radmila má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán Vila Radmila momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmány Areál Zavadilka

10

Apartmány Areál Zavadilka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Areál Zavadilka. Apartmány Areál Zavadilka sa nachádzajú v obci Prostřední Bečva, 10 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Areál Zavadilka sa nachádza v meste Prostřední Bečva (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Magion. Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Magion má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány Apartmán Magion momentálne evidujeme 31 recenzií.

Apartmány U splavu

9,9

Apartmány U splavu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U splavu. Apartmány U splavu sa nachádzajú v obci Veselí nad Moravou a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartmány U splavu sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U splavu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartmány U splavu momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány U Holubů

9,9

Apartmány U Holubů

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů s výhľadom na mesto sa nachádzajú v meste Rožnov pod Radhoštěm a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány U Holubů sa nachádza v meste Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U Holubů má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartmány U Holubů momentálne evidujeme 10 recenzií.