Hľadať

Ubytovanie

Chata Sachova studánka Horní Bečva

Chata Sachova studánka - je to správne miesto v obci Horní Bečva pre strávenie Vášho pobytu či pre školy v prírode v každom ročnom období, či už si budete chcieť v kľude odpočinúť alebo naopak zvýšiť hladinu adrenalínu a tepovú frekvenciu. Ponúkame školám výhodné ubytovanie pre školy v prírode a lyžiarske kurzy.

Najlepšie ponuky na Hornej Bečve »

Letná i zimná dovolenka, lyžovanie, víkendové pobyty, školy v prírode, šport, relaxácia a regenerácia v krásnom prostredí Moravskoslezských Beskýd na sachovce. Atraktívnosť miesta Horní Bečva zvyšuje blízkosť Rožnova pod Radhoštěm s Valašským múzeom v prírode, Pustevny, Štramberk.

Priehrada je od Sachovky vzdialená cca 1,5 km
Lyžiarska zjazdovka je od nás vzdialená cca 100 m

 • Vo všetkých priestoroch prístup k internetu ZADARMO!
 • Pre návštevníkov je v spoločenskej miestnosti k dispozícii projektor viď. foto
 • Možnosť zapožičania spoločenských a športových hier ...
 • Ideálne podmienky pre školy v prírode.
 • Vo všetkých priestoroch chaty je zákaz fajčenia.
 • Cyklisti a domáci miláčikovia sú vítaní!
 • Postaráme sa o pokojný pobyt rodičov s deťmi.

 

 

Horní Bečva - ubytovanie Sachovka

Chata Sachova studnička sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva neďaleko centra obce, ktoré je vzdialené cca 3 km (asi 30 minút kľudnej chôdze).

V blízkosti chaty (300m) je autobusová zastávka Horní Bečva - Paseky.

Výhľad do údolia rieky Bečvy a na priehradu (1,5km od chaty) v kombinácii s výhľadom na horský hrebeň Pusteven a Radhošťa robí z našej chaty unikátne miesto pre prežitie Vášho pobytu.

Naša chata je tiež vhodná pre školy v prírode, školské výlety a športové akcie.

 • Celá chata Sachovka je nefajčiarska!
 • Cyklisti, lyžiari a domáci miláčikovia sú vítaní
 • Chata má k dispozícii 52 lôžok + 5 prísteliek
 • K dispozícii máme 4 izby dvojlôžkové, dva trojlôžkové, šesť štvorlôžkových a dva päťlôžkové
 • Sociálne zariadenie je na každom poschodí spoločné

 

Apartmán

V apartmánu jsou 2 dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou (lednice, varná konvice). K cenám za pobyt se účtuje příplatek 50Kč os./noc

 

 

Horní Bečva a okolie

Chata Sachova studánka Vám ponúka ubytovanie v krásnom prostredí na Hornej Bečve, posedenie, poležanie, ale aj zábavu v mieste ubytovania priamo v srdci Beskýd.

Ubytovanie v Beskydoch je ideálna cesta k odpočinku. Beskydy ponúkajú nádherný zážitok z očarujúce prírody.

Ponúkame rekreáciu alebo aktivitu podľa vášho výberu. Horní Bečva je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre peších turistov, cyklistov a lyžiarov. V Beskydách si na svoje prídu aj milovníci kultúry a histórie.

Ubytovanie v Beskydoch už mnoho rokov láka svojimi dominantami ako sú zasnežené zjazdovky Pusteven alebo pešia turistika na Lysú Horu, najvyššiu horu Beskýd.

Školy v prírode, lyžiarske kurzy a výcviky Beskydy

Ponúkame zázemie pre školy v prírode, alebo niekoľkodňové školské výlety.

Naša ponuka pre školy v prírode a lyžiarske kurzy je pripravená od výhodných cenových relácií, cez zabezpečenie správneho stravovania a dodržanie pitného režimu až po zvýhodnenie ubytovanie pedagógov škôl a sprievodných pracovníkov alebo možností zabezpečiť niektoré akcie atď.

Sme schopní zabezpečiť stravovanie až 5x denne, dodržanie pitného režimu a pre prípady výletov zabezpečiť stravu formou balíčkov a pod. Pre prípad zlého počasia je možné usporiadať program v spoločenskej miestnosti.

Lyžiarske kurzy

Nad chatou (100m) je lyžiarsky vlek SKI areál Sachova studánka pre deti i dospelých s možnosťou nočného lyžovania. V okolí sa nachádza dostatok lyžiarskych i bežeckých tratí, napr .: Pustevny, Radhošť, Bumbálka, Třeštík, Hutisko-Solanec a ďalšie ...

Adaptačné pobyty

Rekreačný objekt pre usporiadanie adaptačných pobytov. U nás nájdete ideálne podmienky pre vaše aktivity.

Reštaurácie Sachovka

Pre našich hostí je k dispozícii Spoločenská miestnosť s kapacitou 32 miest, ktorá umožňuje usporiadanie stolov a stoličiek tiež na účely firemných a spoločenských akcií.

Výborné jídlo

Je len na Vás, či ak si u nás vyberiete pobyt len ​​s raňajkami, s polpenziou či s plnou penziou. Raňajky sú podávané bufetovým spôsobom.

Skvelé pitie

Dobré jedlo si zaslúži zapiť dobrým pitím! Môžeme ponúknuť značkové destiláty a široký rad nealko nápojov. V reštaurácii si vyberiete zo značiek točených pív.

Vaše akcie u nás

Spoločenskú miestnosť s barom s kapacitou 52-tich miest môžete využiť aj pre usporiadanie firemných alebo súkromných akcií. Výjazdové porada, školenia, workshop, rodinná oslava alebo slávnostná hostina - to všetko sú príležitosti, kedy nám bude cťou a potešením ponúknuť Vám naše služby.

Radi Vám vyjdeme maximálne v ústrety pri splnení Vašich prianí.