Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Černá v Pošumaví

V meste Černá v Pošumaví (Česká republika) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Černá v Pošumaví

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Černá v Pošumaví

Chata Dandelion

9,7

Chata Dandelion

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Dandelion. Located in Černá v Pošumaví, Chata Dandelion offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Chata Dandelion sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chata Dandelion má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chata Dandelion momentálne evidujeme 14 recenzií.

Apartmán Černá v Pošumaví

9,5

Apartmán Černá v Pošumaví

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Černá v Pošumaví. Featuring free WiFi, Apartmán Černá v Pošumaví is situated on the beachfront in Černá v Pošumaví. The accommodation is 33 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Apartmán Černá v Pošumaví sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Černá v Pošumaví má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Černá v Pošumaví momentálne evidujeme 97 recenzií.

Ubytování Elias

9,5

Ubytování Elias

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Elias. Penzión Elias sa nachádza na pláži v dedinke Černá v Pošumaví a ponúka zariadenia na vodné športy, úschovňu lyží, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytování Elias sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Elias má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování Elias momentálne evidujeme 128 recenzií.

ABC apartments

9,4

ABC apartments

Ubytovanie (Apartmány) ABC apartments. ABC apartmens offers accommodation in spacious studios situated in the centre of Černá v Pošumaví, 15 km from the Kramolín ski area. Free WiFi is... Ubytovanie ABC apartments sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ABC apartments má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány ABC apartments momentálne evidujeme 144 recenzií.

Pension Calla

9,4

Pension Calla

Ubytovanie (Penzión) Pension Calla. Penzión Calla sa nachádza len 50 metrov od súkromnej trávnatej pláže pri Lipenskej priehrade. Ubytovanie Pension Calla sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Calla má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Calla momentálne evidujeme 303 recenzií.

Apartments U Jezera Černá

9,3

Apartments U Jezera Černá

Ubytovanie (Apartmány) Apartments U Jezera Černá. Situated in Černá v Pošumaví, 35 km from Bad Leonfelden, Apartments U Jezera Černá features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments U Jezera Černá sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments U Jezera Černá má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments U Jezera Černá momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmány Lipno-Žlábek

9,3

Apartmány Lipno-Žlábek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lipno-Žlábek. Set in Černá v Pošumaví, 37 km from Bad Leonfelden, Apartmány Lipno-Žlábek offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytovanie Apartmány Lipno-Žlábek sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Lipno-Žlábek má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Lipno-Žlábek momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Černá v Pošumaví

9,2

Chata Černá v Pošumaví

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Černá v Pošumaví. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Černá v Pošumaví features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata Černá v Pošumaví sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Rak

9,1

Penzion Rak

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rak. Penzion Rak is located in the small town Černá v Pošumaví, at the shore of Lipno Dam. It offers rooms with a flat-screen TV, free Wi-Fi and an outdoor... Ubytovanie Penzion Rak sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Rak má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Rak momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion Sen

9

Penzion Sen

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sen. Tento penzión s rodinnou atmosférou bol postavený v roku 2010. Nachádza sa v obci Černá v Pošumaví, iba 200 metrov od rybníka Lipno. Ubytovanie Penzion Sen sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sen má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Sen momentálne evidujeme 171 recenzií.

Penzion Planicka

8,8

Penzion Planicka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Planicka. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and bar, Penzion Planicka is set in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Penzion Planicka sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Planicka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Planicka momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartment Cerna v Posumavi - 05

8,6

Apartment Cerna v Posumavi - 05

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi - 05. Offering free WiFi and sea views, Apartment Cerna v Posumavi - 05 is an accommodation situated in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi - 05 sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi - 05 má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartment Cerna v Posumavi - 05 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Plánička

8,4

Chata Plánička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Plánička. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Plánička has a terrace and mountain views. Ubytovanie Chata Plánička sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jestřábí

8

Hotel Jestřábí

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jestřábí. Hotel Jestřábí sa nachádza na pláži v obci Černá v Pošumaví a ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Hotel Jestřábí sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Jestřábí má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Jestřábí momentálne evidujeme 76 recenzií.

Hotel Racek

7,6

Hotel Racek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Racek. Hotel Racek sa nachádza na brehu jazera Lipno v obci Černá v Pošumaví, v chránenej krajinnej oblasti Šumava. Ubytovanie Hotel Racek sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Racek má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Racek momentálne evidujeme 308 recenzií.

Penzion Wizard

7,6

Penzion Wizard

Ubytovanie (Penzión) Penzion Wizard. Penzion Wizard ponúka ubytovanie v Černej v Pošumaví, 200 metrov od priehrady Lipno a 17 km od Českého Krumlova. Ubytovanie Penzion Wizard sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Wizard má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Wizard momentálne evidujeme 73 recenzií.

Kemp Lipno - Jestřábí

7,3

Kemp Lipno - Jestřábí

Ubytovanie (Kemping) Kemp Lipno - Jestřábí. Set in Černá v Pošumaví, 34 km from Bad Leonfelden, Kemp Lipno - Jestřábí offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Kemp Lipno - Jestřábí sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kemp Lipno - Jestřábí má celkové hodnotenie 7,3. Pre Kemping Kemp Lipno - Jestřábí momentálne evidujeme 19 recenzií.

Mobile Houses

7

Mobile Houses

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobile Houses. Offering a garden, Mobile Houses are located in Černá v Pošumaví. Linz is 50 km from the property. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Mobile Houses sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mobile Houses má celkové hodnotenie 7. Pre Dovolenkové domy Mobile Houses momentálne evidujeme 36 recenzií.

Chata Bellis

Chata Bellis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Bellis. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Bellis has a balcony. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Chata Bellis sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa u Šidlů

Chalupa u Šidlů

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u Šidlů. Providing pool views, Chalupa u Šidlů in Černá v Pošumaví provides accommodation, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Chalupa u Šidlů sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Apartmány Chalupa u Šidlů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Lipno-Wave

Lipno-Wave

Ubytovanie (Penzión) Lipno-Wave. Located in Černá v Pošumaví, Lipno-Wave features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Lipno-Wave sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno features a garden. Ubytovanie Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipno Lakeview relax

Lipno Lakeview relax

Ubytovanie (Apartmány) Lipno Lakeview relax. Set in Černá v Pošumaví, Lipno Lake View features free WiFi and units equipped with a kitchenette and terrace. Ubytovanie Lipno Lakeview relax sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi with lake View I. Offering free WiFi and sea views, Apartment Cerna v Posumavi with lake View I is an accommodation situated in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi with lake View I sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Cerna v Posumavi with lake View I nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Lipno Šumava

Apartmány Lipno Šumava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lipno Šumava. Set in Černá v Pošumaví, 33 km from Bad Leonfelden, Apartmány Lipno Šumava offers water sports facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Lipno Šumava sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RETRO chaty u pláže Lipno

RETRO chaty u pláže Lipno

Ubytovanie (Kemping) RETRO chaty u pláže Lipno. Featuring water sports facilities, RETRO chaty u pláže Lipno features accommodation in Černá v Pošumaví. The camping offers a terrace. Ubytovanie RETRO chaty u pláže Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping RETRO chaty u pláže Lipno nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán u Vrbů

Apartmán u Vrbů

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Vrbů. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Apartmán u Vrbů features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Apartmán u Vrbů sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Lipno

Chalupa Lipno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Lipno. Chalupa Lipno is located in Černá v Pošumaví. Guests have access to free WiFi. The holiday home also features 2 bathrooms. Ubytovanie Chalupa Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Holiday home in Cerna v Posumavi 1908

Holiday home in Cerna v Posumavi 1908

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Cerna v Posumavi 1908. Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 is set in Černá v Pošumaví. The accommodation is 33 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home in Cerna v Posumavi 1908 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Vanessa II

Apartmán Vanessa II

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Vanessa II. Set in Černá v Pošumaví, 35 km from Bad Leonfelden, Apartmán Vanessa II offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Vanessa II sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic. Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic is set in Černá v Pošumaví and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreační dům u Lipna

Rekreační dům u Lipna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům u Lipna. Located in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Rekreační dům u Lipna features a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Rekreační dům u Lipna sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Černá v Pošumaví

Mesto Černá v Pošumaví sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a ubytovanie v meste Černá v Pošumaví.