Hľadať

Ubytovanie

Mobilhome Černá v Pošumaví Dovolenkové domy

Kemp jestřábí 1, Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví, 382 23, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobilhome Černá v Pošumaví. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Mobilhome Černá v Pošumaví features a terrace and garden views. Ubytovanie Mobilhome Černá v Pošumaví sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Popis ubytovania Mobilhome Černá v Pošumaví

Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Mobilhome Černá v Pošumaví features a terrace and garden views. The property is 38 km from České Budějovice, and complimentary private parking is featured. The holiday home includes 1 bedroom, 1 bathroom, a seating area, and a kitchen. Linz is 50 km from Mobilhome Černá v Pošumaví, while Český Krumlov is 18 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Černá v Pošumaví

Chata Plánička 516 - Lipno Home

10

Chata Plánička 516 - Lipno Home

Ubytovanie (Apartmán) Chata Plánička 516 - Lipno Home. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Plánička 516 - Lipno Home has a garden. Ubytovanie Chata Plánička 516 - Lipno Home sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán Černá v Pošumaví

9,5

Apartmán Černá v Pošumaví

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Černá v Pošumaví. Featuring free WiFi, Apartmán Černá v Pošumaví is situated on the beachfront in Černá v Pošumaví. The accommodation is 33 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Apartmán Černá v Pošumaví sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Černá v Pošumaví má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Černá v Pošumaví momentálne evidujeme 97 recenzií.

Ubytování Elias

9,5

Ubytování Elias

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Elias. Penzión Elias sa nachádza na pláži v dedinke Černá v Pošumaví a ponúka zariadenia na vodné športy, úschovňu lyží, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytování Elias sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytování Elias má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování Elias momentálne evidujeme 128 recenzií.

ABC apartments

9,4

ABC apartments

Ubytovanie (Apartmány) ABC apartments. ABC apartmens offers accommodation in spacious studios situated in the centre of Černá v Pošumaví, 15 km from the Kramolín ski area. Free WiFi is... Ubytovanie ABC apartments sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie ABC apartments má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány ABC apartments momentálne evidujeme 144 recenzií.

Pension Calla

9,4

Pension Calla

Ubytovanie (Penzión) Pension Calla. Penzión Calla sa nachádza len 50 metrov od súkromnej trávnatej pláže pri Lipenskej priehrade. Ubytovanie Pension Calla sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Calla má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pension Calla momentálne evidujeme 303 recenzií.

Apartments U Jezera Černá

9,3

Apartments U Jezera Černá

Ubytovanie (Apartmány) Apartments U Jezera Černá. Situated in Černá v Pošumaví, 35 km from Bad Leonfelden, Apartments U Jezera Černá features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments U Jezera Černá sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartments U Jezera Černá má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments U Jezera Černá momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmány Lipno-Žlábek

9,3

Apartmány Lipno-Žlábek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lipno-Žlábek. Set in Černá v Pošumaví, 37 km from Bad Leonfelden, Apartmány Lipno-Žlábek offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytovanie Apartmány Lipno-Žlábek sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmány Lipno-Žlábek má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Lipno-Žlábek momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán U AKVARISTY

9,3

Apartmán U AKVARISTY

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U AKVARISTY. Apartmán U AKVARISTY is set in Černá v Pošumaví. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as... Ubytovanie Apartmán U AKVARISTY sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Chata Černá v Pošumaví

9,2

Chata Černá v Pošumaví

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Černá v Pošumaví. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Černá v Pošumaví features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata Černá v Pošumaví sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita

9

Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita

Ubytovanie (Vily) Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita. Set in Černá v Pošumaví, Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita offers accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. Ubytovanie Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Penzion Sen

9

Penzion Sen

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sen. Tento penzión s rodinnou atmosférou bol postavený v roku 2010. Nachádza sa v obci Černá v Pošumaví, iba 200 metrov od rybníka Lipno. Ubytovanie Penzion Sen sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Sen má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Sen momentálne evidujeme 171 recenzií.

Stadel Lipno

9

Stadel Lipno

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Stadel Lipno. Stadel Lipno is set in Černá v Pošumaví. The air-conditioned accommodation is 37 km from České Budějovice, and guests benefit from private parking... Ubytovanie Stadel Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytování na Lipně

9

Ubytování na Lipně

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování na Lipně. Ubytování na Lipně is set in Černá v Pošumaví and offers a tennis court, barbecue facilities and a spa and wellness centre. Ubytovanie Ubytování na Lipně sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmány Panelka

8,9

Apartmány Panelka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Panelka. Located in Černá v Pošumaví, 37 km from Waldkirchen, Apartmány Panelka provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Panelka sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Penzion Planicka

8,8

Penzion Planicka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Planicka. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and bar, Penzion Planicka is set in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Penzion Planicka sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Planicka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Planicka momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartment Cerna v Posumavi - 05

8,6

Apartment Cerna v Posumavi - 05

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi - 05. Offering free WiFi and sea views, Apartment Cerna v Posumavi - 05 is an accommodation situated in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi - 05 sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi - 05 má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartment Cerna v Posumavi - 05 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

8,5

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány ČERNÝ KOHOUT. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Apartmány ČERNÝ KOHOUT features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmány ČERNÝ KOHOUT sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Chata Plánička

8,4

Chata Plánička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Plánička. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Plánička has a terrace and mountain views. Ubytovanie Chata Plánička sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Hobití chatka Lipno

8,3

Hobití chatka Lipno

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Hobití chatka Lipno. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Hobití chatka Lipno offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Hobití chatka Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

TINA Apartments

8,3

TINA Apartments

Ubytovanie (Apartmány) TINA Apartments. Located in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, TINA Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytovanie TINA Apartments sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

8,3

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera. Offering garden views, Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera in Černá v Pošumaví offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Hotel Jestřábí

8

Hotel Jestřábí

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jestřábí. Hotel Jestřábí sa nachádza na pláži v obci Černá v Pošumaví a ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Hotel Jestřábí sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Jestřábí má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Jestřábí momentálne evidujeme 76 recenzií.

Chata Vltavice 251

8

Chata Vltavice 251

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vltavice 251. Featuring a garden, a private beach area, and water sports facilities, Chata Vltavice 251 provides accommodation in Černá v Pošumaví with free WiFi and... Ubytovanie Chata Vltavice 251 sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

EA Hotel Lipno

7,7

EA Hotel Lipno

Ubytovanie (Hotel) EA Hotel Lipno. Surrounded by beautiful nature, 290 metres from Lake Lipno, EA Hotel Lipno offers a restaurant serving traditional Czech cuisine and a spacious terrace... Ubytovanie EA Hotel Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Hotel Racek

7,6

Hotel Racek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Racek. Hotel Racek sa nachádza na brehu jazera Lipno v obci Černá v Pošumaví, v chránenej krajinnej oblasti Šumava. Ubytovanie Hotel Racek sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Racek má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Racek momentálne evidujeme 308 recenzií.

Penzion Wizard

7,6

Penzion Wizard

Ubytovanie (Penzión) Penzion Wizard. Penzion Wizard ponúka ubytovanie v Černej v Pošumaví, 200 metrov od priehrady Lipno a 17 km od Českého Krumlova. Ubytovanie Penzion Wizard sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Wizard má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Wizard momentálne evidujeme 73 recenzií.

U Maminky

7,5

U Maminky

Ubytovanie (Vila) U Maminky. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, U Maminky has a garden. Ubytovanie U Maminky sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Kemp Lipno - Jestřábí

7,3

Kemp Lipno - Jestřábí

Ubytovanie (Kemping) Kemp Lipno - Jestřábí. Set in Černá v Pošumaví, 34 km from Bad Leonfelden, Kemp Lipno - Jestřábí offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Kemp Lipno - Jestřábí sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Kemp Lipno - Jestřábí má celkové hodnotenie 7,3. Pre Kemping Kemp Lipno - Jestřábí momentálne evidujeme 19 recenzií.

Mobile Houses

7

Mobile Houses

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobile Houses. Offering a garden, Mobile Houses are located in Černá v Pošumaví. Linz is 50 km from the property. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Mobile Houses sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Mobile Houses má celkové hodnotenie 7. Pre Dovolenkové domy Mobile Houses momentálne evidujeme 36 recenzií.

Retro chatky u pláže

5,3

Retro chatky u pláže

Ubytovanie (Kemping) Retro chatky u pláže. Featuring lake views, Retro chatky u pláže in Černá v Pošumaví features accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Retro chatky u pláže sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Chata Bellis

Chata Bellis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Bellis. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chata Bellis has a balcony. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Chata Bellis sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point

Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point features a patio and lake views. Ubytovanie Relax Vila Lipno 2 u pláže Windy Point sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point

Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point has a terrace and garden views. Ubytovanie Relax Vila Lipno 1 u pláže Windy Point sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Lipno Lakeview relax

Lipno Lakeview relax

Ubytovanie (Apartmány) Lipno Lakeview relax. Set in Černá v Pošumaví, Lipno Lake View features free WiFi and units equipped with a kitchenette and terrace. Ubytovanie Lipno Lakeview relax sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno. Set in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno features a garden. Ubytovanie Comfortable apartment with private terrace, 150 m from the beach and the lake Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Apartment Cerna v Posumavi with lake View I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi with lake View I. Offering free WiFi and sea views, Apartment Cerna v Posumavi with lake View I is an accommodation situated in Černá v Pošumaví. Ubytovanie Apartment Cerna v Posumavi with lake View I sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Apartmán Apartment Cerna v Posumavi with lake View I nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

RETRO chaty u pláže Lipno

RETRO chaty u pláže Lipno

Ubytovanie (Kemping) RETRO chaty u pláže Lipno. Featuring water sports facilities, RETRO chaty u pláže Lipno features accommodation in Černá v Pošumaví. The camping offers a terrace. Ubytovanie RETRO chaty u pláže Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Kemping RETRO chaty u pláže Lipno nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Lipno Šumava

Apartmány Lipno Šumava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Lipno Šumava. Set in Černá v Pošumaví, 33 km from Bad Leonfelden, Apartmány Lipno Šumava offers water sports facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Lipno Šumava sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán u Vrbů

Apartmán u Vrbů

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Vrbů. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Apartmán u Vrbů features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Apartmán u Vrbů sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Chalupa Lipno

Chalupa Lipno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Lipno. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chalupa Lipno features a terrace and pool views. Ubytovanie Chalupa Lipno sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Černá v Pošumaví Apartmán

Černá v Pošumaví Apartmán

Ubytovanie (Privát) Černá v Pošumaví Apartmán. Located in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Černá v Pošumaví Apartmán features a garden. Ubytovanie Černá v Pošumaví Apartmán sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point

Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point

Ubytovanie (Apartmán) Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point. Located in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point features a garden. Ubytovanie Moderní byt v Relax Vila Lipno u pláže Windy Point sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point

Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point

Ubytovanie (Apartmán) Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point has a terrace and lake views. Ubytovanie Relax Vila Lipno- apartmán v podkroví u pláže Windy Point sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic. Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic is set in Černá v Pošumaví and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Comfortable Apartment near Lake in Czech Republic sa nachádza v meste Černá v Pošumaví (Česko - Juhočeský kraj).