Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čičmany

V meste Čičmany (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čičmany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čičmany

Kaštieľ Čičmany

9,4

Kaštieľ Čičmany

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Penzión Kaštieľ Čičmany sa nachádza v obci Čičmany a ponúka vám veľké nádvorie s malou tradičnou drevenicou s okrasnými dekoráciami s možnosťou hrania pre... Ubytovanie Kaštieľ Čičmany sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kaštieľ Čičmany má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Kaštieľ Čičmany momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javorina. Tento tradičný dom sa nachádza v malebnej obci Čičmany, 40 km južne od Žiliny a ponúka vám reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion Javorina sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Javorina má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Javorina momentálne evidujeme 221 recenzií.

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom is set in Čičmany and offers a garden. The accommodation is 33 km from Martin. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Čičmanský ľudový dom sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Čičmany

Mesto Čičmany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Čičmany.