Hľadať

Ubytovanie

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb Dovolenkový dom

Čičmany 325, 013 15 Čičmany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste. V areáli nechýba záhrada, gril a detské ihrisko. Dovolenkový dom má 3 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne s vaňou, so sušičom na vlasy a s práčkou. Trenčín je od ubytovania vzdialený 36 km a Bojnice sú vzdialené 20 km. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Súčasťou dovolenkového domu je aj slnečná terasa. Žilina je od ubytovania vzdialená 34 km. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od ubytovania vzdialené 62 km. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň.

Iná ubytovanie v meste Čičmany

Maľovaná drevenička v Čičmanoch

9,9

Maľovaná drevenička v Čičmanoch

Ubytovanie Maľovaná drevenička v Čičmanoch. Offering a garden and garden view, Maľovaná drevenička v Čičmanoch is set in Čičmany, 38 km from Bojnice Castle and 37 km from Lietava Castle. Ubytovanie Maľovaná drevenička v Čičmanoch sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ondrejova drevenica

9,8

Ondrejova drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ondrejova drevenica. Ubytovacie zariadenie Ondrejova drevenica sa nachádza v Čičmanoch. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 20 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ondrejova drevenica sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Kaštieľ Čičmany

9,4

Kaštieľ Čičmany

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Penzión Kaštieľ Čičmany sa nachádza v obci Čičmany a ponúka vám veľké nádvorie s malou tradičnou drevenicou s okrasnými dekoráciami s možnosťou hrania pre... Ubytovanie Kaštieľ Čičmany sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Kaštieľ Čičmany má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Kaštieľ Čičmany momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javorina. Tento tradičný dom sa nachádza v malebnej obci Čičmany, 40 km južne od Žiliny a ponúka vám reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion Javorina sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Javorina má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Javorina momentálne evidujeme 221 recenzií.

Chalupa Čičmany

Chalupa Čičmany

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Čičmany. Located in Čičmany in the Žilinský kraj region, Chalupa Čičmany features a balcony and garden views. Ubytovanie Chalupa Čičmany sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním. Set in Čičmany in the Žilinský kraj region, Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním features a garden. Ubytovanie Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom is set in Čičmany and offers a garden. The accommodation is 33 km from Martin. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Čičmanský ľudový dom sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).