Hľadať

Ubytovanie

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním Dovolenkový dom

Čičmany 347, 013 15 Čičmany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním. Set in Čičmany in the Žilinský kraj region, Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním features a garden. Ubytovanie Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Set in Čičmany in the Žilinský kraj region, Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním features a garden. This holiday home is fitted with 4 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. A terrace is available for guests to use at Cabin House Čičmany- Relaxačné. The nearest airport is Piesťany Airport, 63 km from Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním. Žilina is 34 km from the accommodation, while Trenčín is 36 km away. The property is 20 km from Bojnice and free private parking is featured. The holiday home offers a hot tub.

Iná ubytovanie v meste Čičmany

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

10

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ondrejova drevenica

9,8

Ondrejova drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ondrejova drevenica. Ubytovacie zariadenie Ondrejova drevenica sa nachádza v Čičmanoch. Bojnice sú od ubytovania vzdialené 20 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ondrejova drevenica sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Kaštieľ Čičmany

9,4

Kaštieľ Čičmany

Ubytovanie (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Penzión Kaštieľ Čičmany sa nachádza v obci Čičmany a ponúka vám veľké nádvorie s malou tradičnou drevenicou s okrasnými dekoráciami s možnosťou hrania pre... Ubytovanie Kaštieľ Čičmany sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Kaštieľ Čičmany má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Kaštieľ Čičmany momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Javorina. Tento tradičný dom sa nachádza v malebnej obci Čičmany, 40 km južne od Žiliny a ponúka vám reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Penzion Javorina sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Javorina má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Javorina momentálne evidujeme 221 recenzií.

Chalupa Čičmany

Chalupa Čičmany

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Čičmany. Located in Čičmany in the Žilinský kraj region, Chalupa Čičmany features a balcony and garden views. Ubytovanie Chalupa Čičmany sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom is set in Čičmany and offers a garden. The accommodation is 33 km from Martin. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Čičmanský ľudový dom sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).