Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hrubá Borša

V meste Hrubá Borša (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hrubá Borša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hrubá Borša

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

9,6

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

Ubytovanie (Penzión) Luxury private house next to Senec, close to Bratislava. Luxusný súkromný dom sa nachádza v Hrubej Borši, v budove z roku 2015, v blízkosti Bratislavy a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Luxury private house next to Senec, close to Bratislava momentálne evidujeme 8 recenzií.

GOLF DOM 3x3

GOLF DOM 3x3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) GOLF DOM 3x3. GOLF DOM 3x3 is situated in Hrubá Borša and offers a garden, a bar and barbecue facilities. The property has lake views and is 36 km from Dunajská Streda. Ubytovanie GOLF DOM 3x3 sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom GOLF DOM 3x3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hrubá Borša

Mesto Hrubá Borša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hrubá Borša.