Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hrubá Borša

V meste Hrubá Borša (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hrubá Borša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hrubá Borša

Apartment by the golf course

10

Apartment by the golf course

Ubytovanie Apartment by the golf course. Set 17 km from Tomášov Manor House, 34 km from Ondrej Nepela Arena and 36 km from Bratislava Main Station, Apartment by the golf course offers... Ubytovanie Apartment by the golf course sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Slnečný dom u jazera

9,8

Slnečný dom u jazera

Ubytovanie (Vila) Slnečný dom u jazera. Ubytovacie zariadenie Slnečný dom u jazera sa nachádza v obci Hrubá Borša a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Slnečný dom u jazera sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

9,6

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

Ubytovanie (Penzión) Luxury private house next to Senec, close to Bratislava. Luxusný súkromný dom sa nachádza v Hrubej Borši, v budove z roku 2015, v blízkosti Bratislavy a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Luxury private house next to Senec, close to Bratislava momentálne evidujeme 8 recenzií.

Brigadéros Hotel Brigadír Borsi

9,1

Brigadéros Hotel Brigadír Borsi

Ubytovanie (Hotel) Brigadéros Hotel Brigadír Borsi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v obci Borša a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Košický kraj).

Golf Green Resort

9

Golf Green Resort

Ubytovanie Golf Green Resort. Offering garden views, Golf Green Resort is an accommodation situated in Hrubá Borša, 17 km from Tomášov Manor House and 34 km from Ondrej Nepela Arena. Ubytovanie Golf Green Resort sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Green memories

9

Green memories

Ubytovanie Green memories. Featuring garden views, Green memories offers accommodation with a terrace and a kettle, around 17 km from Tomášov Manor House. Ubytovanie Green memories sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Aparthotel Green Resort

8,7

Aparthotel Green Resort

Ubytovanie Aparthotel Green Resort. Situated in Hrubá Borša in the Bratislavský kraj region, Aparthotel Green Resort has a terrace. Ubytovanie Aparthotel Green Resort sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

GOLF DOM 3x3

GOLF DOM 3x3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) GOLF DOM 3x3. GOLF DOM 3x3 is situated in Hrubá Borša and offers a garden, a bar and barbecue facilities. The property has lake views and is 36 km from Dunajská Streda. Ubytovanie GOLF DOM 3x3 sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Dovolenkový dom GOLF DOM 3x3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hrubá Borša

Mesto Hrubá Borša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hrubá Borša.