Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Apartment Rosarian

Set in Hrubá Borša in the Bratislavský kraj region, Apartment Rosarian offers accommodation with free private parking. A terrace is available for guests to use at the apartment. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. The nearest airport is Bratislava Airport, 22 km from the accommodation. Bratislava is 29 km from Apartment Rosarian, while Nitra is 47 km from the property.

Iná ubytovanie v meste Hrubá Borša

Slnečný dom u jazera

9,8

Slnečný dom u jazera

Ubytovanie (Vila) Slnečný dom u jazera. Ubytovacie zariadenie Slnečný dom u jazera sa nachádza v obci Hrubá Borša a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Slnečný dom u jazera sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

9,6

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

Ubytovanie (Penzión) Luxury private house next to Senec, close to Bratislava. Luxusný súkromný dom sa nachádza v Hrubej Borši, v budove z roku 2015, v blízkosti Bratislavy a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Luxury private house next to Senec, close to Bratislava momentálne evidujeme 8 recenzií.

Brigadéros Hotel Brigadír Borsi

9,1

Brigadéros Hotel Brigadír Borsi

Ubytovanie (Hotel) Brigadéros Hotel Brigadír Borsi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v obci Borša a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Košický kraj).

GOLF DOM 3x3

GOLF DOM 3x3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) GOLF DOM 3x3. GOLF DOM 3x3 is situated in Hrubá Borša and offers a garden, a bar and barbecue facilities. The property has lake views and is 36 km from Dunajská Streda. Ubytovanie GOLF DOM 3x3 sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Dovolenkový dom GOLF DOM 3x3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.