Hľadať

Ubytovanie

Brigadéros Hotel Brigadír Borsi Hotel

F.Rákócziho 102/32 Szlovákia, 076 32 Borša, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Brigadéros Hotel Brigadír Borsi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v obci Borša a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania Brigadéros Hotel Brigadír Borsi

Ubytovanie poskytuje rodinné izby a terasu. Súčasťou izieb v ubytovaní Brigadéros Hotel Brigadír je aj priestor na posedenie. V ubytovaní sa podávajú raňajky formou bufetu alebo à la carte raňajky. Ubytovanie Brigadéros Hotel Brigadír Borsi sa nachádza v obci Borša a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Mesto Nyíregyháza je od hotela vzdialené 48 km a mesto Tokaj 37 km. Všetky izby v tomto hoteli majú písací stôl, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. Nechýbajú v nich ani uteráky a posteľná bielizeň. Medzinárodné letisko Košice, ktoré je k ubytovaniu Brigadéros Hotel Brigadír najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 46 km. V ubytovaní Brigadéros Hotel Brigadír Borsi môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. V meste Borša a jeho okolí sa môžete venovať aktivitám, ako je pešia turistika, cyklistika a rybolov. Personál recepcie hovorí česky, anglicky, maďarsky a slovensky a ochotne vám kedykoľvek pomôže.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Hrubá Borša

Slnečný dom u jazera

9,8

Slnečný dom u jazera

Ubytovanie (Vila) Slnečný dom u jazera. Ubytovacie zariadenie Slnečný dom u jazera sa nachádza v obci Hrubá Borša a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Slnečný dom u jazera sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

9,6

Luxury private house next to Senec, close to Bratislava

Ubytovanie (Penzión) Luxury private house next to Senec, close to Bratislava. Luxusný súkromný dom sa nachádza v Hrubej Borši, v budove z roku 2015, v blízkosti Bratislavy a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Luxury private house next to Senec, close to Bratislava má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Luxury private house next to Senec, close to Bratislava momentálne evidujeme 8 recenzií.

GOLF DOM 3x3

GOLF DOM 3x3

Ubytovanie (Dovolenkový dom) GOLF DOM 3x3. GOLF DOM 3x3 is situated in Hrubá Borša and offers a garden, a bar and barbecue facilities. The property has lake views and is 36 km from Dunajská Streda. Ubytovanie GOLF DOM 3x3 sa nachádza v meste Hrubá Borša (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Dovolenkový dom GOLF DOM 3x3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.