Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Látky

V meste Látky (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Banskobystrický kraj

Chalupa Žofia

10

Chalupa Žofia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Žofia. Chalupa Žofia sa nachádza v Banskej Štiavnici, 400 metrov od Kostola sv. Kataríny a 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Chalupa Žofia sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOMČEK V ZÁHRADE

10

DOMČEK V ZÁHRADE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOMČEK V ZÁHRADE. DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v Banskej Štiavnici, v blízkosti Kostola sv. Kataríny a Nového zámku. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Town hall square loft apartment

10

Town hall square loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town hall square loft apartment. Ubytovacie zariadenie Town hall square loft apartment sa nachádza v Banskej Štiavnici, len pár krokov od Starého a Nového zámku, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Town hall square loft apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Chalupa Margareta sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček 22

10

Domček 22

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytovanie (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI in Banská Štiavnica provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from The Church of St. Catherine, 2.4 km from New Chateau Banska Stiavnica and 2. Ubytovanie ŠANTI sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček strýka Ivana

10

Domček strýka Ivana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček strýka Ivana. Ubytovacie zariadenie Domček strýka Ivana sa nachádza v Malachove. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 5 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Domček strýka Ivana sa nachádza v meste Malachov (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

10

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou. Ubytovanie na Zigmund šachte, Apartmán s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

10

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice s barom ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

10

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

Ubytovanie (Apartmány) Apartman La Boheme, Rezidencia Opera. Located in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 800 metres from The Church of... Ubytovanie Apartman La Boheme, Rezidencia Opera sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany St. Vivien

10

Apartmany St. Vivien

Ubytovanie (Penzión) Apartmany St. Vivien. Located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, Apartmany St. Vivien provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartmany St. Vivien sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness

10

Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness

Ubytovanie Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness. Featuring a sauna, Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness is located in Horná Lehota. Ubytovanie Chalet Durik - Ski Chopok Jasna - Wellness sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Smreky

10

Chalet Smreky

Ubytovanie Chalet Smreky. Featuring a sauna, Chalet Smreky is set in Telgárt. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Chalet Smreky sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Bystra - Ski Chopok Jasna

10

Chata Bystra - Ski Chopok Jasna

Ubytovanie Chata Bystra - Ski Chopok Jasna. Within 17 km of Chopok mountain and 40 km of Liptov Castle, Chata Bystra - Ski Chopok Jasna features free WiFi and a garden. Ubytovanie Chata Bystra - Ski Chopok Jasna sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

10

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

Ubytovanie Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica. Located in Banská Štiavnica in the Banskobystrický kraj region, with New Chateau Banska Stiavnica and The Church of St. Ubytovanie Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman 7 Donovaly

10

Apartman 7 Donovaly

Ubytovanie Apartman 7 Donovaly. Set 24 km from Vlkolinec Village, 37 km from Water Park Bešeňová and 38 km from wooden church Hronsek UNESCO, Apartman 7 Donovaly offers accommodation... Ubytovanie Apartman 7 Donovaly sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub pod Poľanou

10

Zrub pod Poľanou

Ubytovanie Zrub pod Poľanou. Boasting garden views, Zrub pod Poľanou offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 30 km from Ruzin. Ubytovanie Zrub pod Poľanou sa nachádza v meste Detvianska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Detvianka

10

Apartman Detvianka

Ubytovanie Apartman Detvianka. Apartman Detvianka is set in Detva, 27 km from Ruzin, 32 km from Zvolen Castle, as well as 43 km from wooden church Hronsek UNESCO. Ubytovanie Apartman Detvianka sa nachádza v meste Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chaty Vážka

10

Chaty Vážka

Ubytovanie Chaty Vážka. Situated 49 km from Kremnica Town Castle, Chaty Vážka features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Chaty Vážka sa nachádza v meste Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chatka Helenka

10

Chatka Helenka

Ubytovanie Chatka Helenka. Boasting garden views, Chatka Helenka offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 21 km from Chopok mountain. Ubytovanie Chatka Helenka sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Panorama 35C

10

Apartment Panorama 35C

Ubytovanie Apartment Panorama 35C. Ubytovacie zariadenie Apartment Panorama 35C sa nachádza približne 25 km od obce Vlkolínec a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, balkónom a kávovarom. Ubytovanie Apartment Panorama 35C sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bystra 150

10

Bystra 150

Ubytovanie Bystra 150. Set in Bystrá, within 16 km of Chopok mountain and 40 km of Liptov Castle, Bystra 150 offers accommodation with a garden and free WiFithroughout the... Ubytovanie Bystra 150 sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

kiva cabin

10

kiva cabin

Ubytovanie kiva cabin. Boasting mountain views, kiva cabin features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 40 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie kiva cabin sa nachádza v meste Horné Hámre (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Jariabka zrub Nízke Tatry

10

Jariabka zrub Nízke Tatry

Ubytovanie Jariabka zrub Nízke Tatry. Set in Jarabá, just 28 km from Chopok mountain, Jariabka zrub Nízke Tatry offers accommodation with ski-to-door access, a garden, barbecue facilities and... Ubytovanie Jariabka zrub Nízke Tatry sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza približne 500 metrov od Zvolenského zámku. Ponúka ubytovanie s balkónom, varnú kanvicu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tomasova chata. Tomášova chata sa nachádza na Donovaloch, len 1 km lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a ponúka priamy vstup na zjazdovky a spoločný salónik. Ubytovanie Tomasova chata sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Tomasova chata má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Tomasova chata momentálne evidujeme 10 recenzií.

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

10

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

Ubytovanie (Apartmány) Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci. Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci is located in Rimavská Sobota and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Švajkova chyža

10

Švajkova chyža

Ubytovanie (Horské chaty) Švajkova chyža. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v obci Šumiac a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Popradu. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

10

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

Ubytovanie (Apartmány) Štýlový apartmán v srdci Donovalov. Štýlový apartmán v srdci Donovalov ponúka ubytovanie v obci Donovaly 300 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Toto ubytovanie má balkón. Ubytovanie Štýlový apartmán v srdci Donovalov sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Spiezovec 30

10

Spiezovec 30

Ubytovanie (Apartmán) Spiezovec 30. Ubytovacie zariadenie Spiezovec 30 s výhľadom na hory sa nachádza na Donovaloch a ponúka reštauráciu, spoločný lounge, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Spiezovec 30 sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata MINERAL

10

Chata MINERAL

Ubytovanie Chata MINERAL. Offering garden views, Chata MINERAL is an accommodation located in Kováčová, 35 km from Kremnica Town Castle and 6.5 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Chata MINERAL sa nachádza v meste Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Pekný les

10

Chata Pekný les

Ubytovanie Chata Pekný les. Featuring garden views, Chata Pekný les provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 40 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Chata Pekný les sa nachádza v meste Horné Hámre (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán City

10

Apartmán City

Ubytovanie Apartmán City. Apartmán City is situated in Zvolen, 35 km from Kremnica Town Castle, 44 km from Ruzin, as well as 600 metres from Zvolen Castle. Ubytovanie Apartmán City sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Baboško

10

Baboško

Ubytovanie Baboško. Featuring barbecue facilities, Baboško offers accommodation in Rimavská Sobota, 41 km from Ruzin and 36 km from Muran. Ubytovanie Baboško sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Singer

10

Apartmán Singer

Ubytovanie Apartmán Singer. Located in Banská Štiavnica, 44 km from Kremnica Town Castle and 90 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Apartmán Singer offers air conditioning. Ubytovanie Apartmán Singer sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Tulipán

10

Apartmán Tulipán

Ubytovanie Apartmán Tulipán. Apartmán Tulipán offers accommodation in Hnúšťa, 23 km from Muran. It has garden views and free WiFithroughout the property. Ubytovanie Apartmán Tulipán sa nachádza v meste Hnúšťa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

White Hill Apartment

10

White Hill Apartment

Ubytovanie White Hill Apartment. White Hill Apartment is located in Donovaly, 25 km from Vlkolinec Village, 37 km from wooden church Hronsek UNESCO, as well as 38 km from Water Park... Ubytovanie White Hill Apartment sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v Banskej Bystrici, 5 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmány u Eda sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,4 km od kostola sv. Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálne evidujeme 6 recenzií.

Drevenica pri jazere

10

Drevenica pri jazere

Ubytovanie (Apartmán) Drevenica pri jazere. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri jazere sa nachádza v Banskom Studenci v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica pri jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

10

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

Ubytovanie (Horské chaty) Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Balancier

10

Apartmán Balancier

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Balancier. Apartmán Balancier sa nachádza len 200 metrov od Mestského hradu v Kremnici a ponúka ubytovanie v Kremnici s prístupom do reštaurácie, spoločenskej... Ubytovanie Apartmán Balancier sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stará mýtnica. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 600 metrov od Nového aj Starého zámku v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Stará mýtnica má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Stará mýtnica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Bystrá Apartment

10

Bystrá Apartment

Ubytovanie Bystrá Apartment. Offering a garden and mountain view, Bystrá Apartment is located in Bystrá, 15 km from Chopok mountain and 40 km from Liptov Castle. Ubytovanie Bystrá Apartment sa nachádza v meste Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Holý Vrch - oáza kľudu a pokoja

10

Chata Holý Vrch - oáza kľudu a pokoja

Ubytovanie Chata Holý Vrch - oáza kľudu a pokoja. Chata Holý Vrch - oáza kľudu a pokoja sa nachádza v Krupine a ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Chata Holý Vrch - oáza kľudu a pokoja sa nachádza v meste Krupina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Donky

10

Chalet Donky

Ubytovanie Chalet Donky. Ubytovacie zariadenie Chalet Donky s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie približne 38 km od dreveného kostolíka v obci Hronsek zapísaného na zozname... Ubytovanie Chalet Donky sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Látky

10

Chalet Látky

Ubytovanie Chalet Látky. Ubytovacie zariadenie Chalet Látky sa nachádza v obci Látky a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chalet Látky sa nachádza v meste Latky (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Centrum

10

Apartmán Centrum

Ubytovanie Apartmán Centrum. Apartmán Centrum is set in Banská Bystrica, 12 km from wooden church Hronsek UNESCO, 20 km from Zvolen Castle, and 45 km from The Church of St. Catherine. Ubytovanie Apartmán Centrum sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Paracelsus house

10

Paracelsus house

Ubytovanie Paracelsus house. Offering a garden and garden view, Paracelsus house is set in Banská Bystrica, 14 km from wooden church Hronsek UNESCO and 22 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Paracelsus house sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Planina

10

Chata Planina

Ubytovanie Chata Planina. Offering a garden and garden view, Chata Planina is situated in Michalová, 41 km from Chopok mountain and 30 km from Muran. Ubytovanie Chata Planina sa nachádza v meste Michalová (Slovensko - Banskobystrický kraj).