Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplička

V meste Liptovská Teplička (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Teplička

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Teplička

HORÁREŇ NA VÁHU

9,7

HORÁREŇ NA VÁHU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORÁREŇ NA VÁHU. Ubytovacie zariadenie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, gril a terasu. Od Popradu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Medovníček

9,4

Penzión Medovníček

Ubytovanie (Penzión) Penzión Medovníček. Penzión Medovníček v Liptovskej Tepličke ponúka ubytovanie so záhradou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Medovníček sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Medovníček má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Medovníček momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Teplička

9,3

Apartmány Teplička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Teplička. Apartmány Teplička sa nachádzajú v Liptovskej Tepličke a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Ubytovanie Apartmány Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Teplička má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Teplička momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzión Váh

8,9

Penzión Váh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Váh. Penzión Váh sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 21 km od mesta Poprad. Penzión má centrálnu polohu, terasu a úschovňu. Ubytovanie Penzión Váh sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Váh má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Váh momentálne evidujeme 41 recenzií.

Privat Ludmila

8,3

Privat Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Privat Ludmila. Privát Ludmila sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Ludmila sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Ludmila má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Privat Ludmila momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzión Teplička

Penzión Teplička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Teplička. Penzión Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka ubytovanie s grilom a terasou. Ubytovanie Penzión Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teplička

Teplička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Teplička. Rekreačný dom Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 2,6 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Liptovská. Ubytovanie Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Teplička nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Teplička

Chata Teplička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Teplička. Chata Jana Michnova is situated in Liptovská Teplička. The property features garden views. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Chata Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka. Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka is situated in Liptovská Teplička. The accommodation is 23 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovská Teplička

Mesto Liptovská Teplička sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Teplička.