Hľadať

Ubytovanie

Chalupa pod Tatrami Dovolenkový dom

8 Potočná, 059 40 Liptovská Teplička, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod Tatrami. Ubytovacie zariadenie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Chalupa pod Tatrami

Ubytovacie zariadenie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Tento dovolenkový dom má 3 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestor na posedenie a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 16 km. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie je vzdialené 17 km od Štrbského Plesa a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste. V okolí sa možno venovať lyžovaniu. Mesto Zakopané je od ubytovania Chalupa pod Tatrami vzdialené 38 km a obec Bukowina Tatrzańska je vzdialená 42 km. V dovolenkovom dome je k dispozícii požičovňa lyžiarskeho vybavenia, priamy prístup na zjazdovku a predaj skipasov.

Iná ubytovanie v meste Liptovská Teplička

HORÁREŇ NA VÁHU

9,7

HORÁREŇ NA VÁHU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORÁREŇ NA VÁHU. Ubytovacie zariadenie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, gril a terasu. Od Popradu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Bungalov Jozef

9,5

Bungalov Jozef

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalov Jozef. Bungalov Jozef sa nachádza v obci Liptovská Teplička v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 16 km. Ubytovanie Bungalov Jozef sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Medovníček

9,4

Penzión Medovníček

Ubytovanie (Penzión) Penzión Medovníček. Penzión Medovníček v Liptovskej Tepličke ponúka ubytovanie so záhradou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Medovníček sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Medovníček má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Medovníček momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Teplička

9,3

Apartmány Teplička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Teplička. Apartmány Teplička sa nachádzajú v Liptovskej Tepličke a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Ubytovanie Apartmány Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Teplička má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Teplička momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzión Váh

8,9

Penzión Váh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Váh. Penzión Váh sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 21 km od mesta Poprad. Penzión má centrálnu polohu, terasu a úschovňu. Ubytovanie Penzión Váh sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Váh má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Váh momentálne evidujeme 41 recenzií.

Privat Ludmila

8,3

Privat Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Privat Ludmila. Privát Ludmila sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Ludmila sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Ludmila má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Privat Ludmila momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzión Teplička

Penzión Teplička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Teplička. Penzión Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka ubytovanie s grilom a terasou. Ubytovanie Penzión Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka. Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka is situated in Liptovská Teplička. The accommodation is 23 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.