Hľadať

Ubytovanie

Bungalov Jozef Dovolenkový dom

Za Glinka 641, 059 40 Liptovská Teplička, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalov Jozef. Bungalov Jozef sa nachádza v obci Liptovská Teplička v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 16 km. Ubytovanie Bungalov Jozef sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Bungalov Jozef

Bungalov Jozef je vzdialený 37 km od mesta Zakopané a 41 km od obce Tatranská Bukovina. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. K vybaveniu patria aj satelitná TV s plochou obrazovkou a práčka. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 16 km. Bungalov Jozef sa nachádza v obci Liptovská Teplička v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Dovolenkový dom má 4 spálne, vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo cyklistikou si môžu hostia oddýchnuť v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 15 km. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. Súčasťou dovolenkového domu je aj detské ihrisko.

Iná ubytovanie v meste Liptovská Teplička

HORÁREŇ NA VÁHU

9,7

HORÁREŇ NA VÁHU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORÁREŇ NA VÁHU. Ubytovacie zariadenie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, gril a terasu. Od Popradu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Medovníček

9,4

Penzión Medovníček

Ubytovanie (Penzión) Penzión Medovníček. Penzión Medovníček v Liptovskej Tepličke ponúka ubytovanie so záhradou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Medovníček sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Medovníček má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Medovníček momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Teplička

9,3

Apartmány Teplička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Teplička. Apartmány Teplička sa nachádzajú v Liptovskej Tepličke a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Ubytovanie Apartmány Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmány Teplička má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Teplička momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzión Váh

8,9

Penzión Váh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Váh. Penzión Váh sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 21 km od mesta Poprad. Penzión má centrálnu polohu, terasu a úschovňu. Ubytovanie Penzión Váh sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Váh má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Váh momentálne evidujeme 41 recenzií.

Privat Ludmila

8,3

Privat Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Privat Ludmila. Privát Ludmila sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Ludmila sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Ludmila má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Privat Ludmila momentálne evidujeme 32 recenzií.

Chalupa pod Tatrami

Chalupa pod Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod Tatrami. Ubytovacie zariadenie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Teplička

Penzión Teplička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Teplička. Penzión Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka ubytovanie s grilom a terasou. Ubytovanie Penzión Teplička sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj).

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka. Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka is situated in Liptovská Teplička. The accommodation is 23 km from Poprad. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka sa nachádza v meste Liptovská Teplička (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Liptovska Teplicka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.