Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Metajna

V meste Metajna (Chorvátsko) máme celkom 112 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Metajna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Metajna

Apartmani Željko

9,7

Apartmani Željko

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Željko. Located in Metajna, within 1.2 km of Ručica Beach and 1. Ubytovanie Apartmani Željko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Near Sea

9,6

Apartments Near Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Near Sea. Apartmány Near Sea sa nachádzajú v meste Metajna a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Near Sea sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zvonko

9,6

Apartment Zvonko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zvonko. Ubytovacie zariadenie Apartment Zvonko sa nachádza v obci Metajna, 1 km od pláže Ručica a 1,8 km od pláže Orada. Ubytovanie Apartment Zvonko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jela

9,4

Apartments Jela

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jela. Apartmány Jela sa nachádzajú v Metajna, na ostrove Pag a ponúkajú terasu s grilom. Klimatizované apartmány majú zariadené balkóny a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Jela sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Matija

9,3

Apartmani Matija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matija. Apartmány Matija sa nachádzajú v obci Metajna na ostrove Pag, 1 km od pláže Ručica. Ubytovanie Apartmani Matija sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Metajna X

9,3

Apartments Metajna X

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Metajna X. Apartmány Metajna X ponúkajú ubytovanie s grilom v obci Metajna. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Metajna X sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Puntica

9,3

Apartments Puntica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Puntica. Situated in Metajna in the Pag Island region and Ručica Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Puntica sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LARA & VITO

9,2

LARA & VITO

Ubytovanie (Apartmán) LARA & VITO. Apartmán LARA & VITO s výhľadom na more ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 1,7 km od pláže Beritnica. Ubytovanie LARA & VITO sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ante K A1

9,1

Apartment Ante K A1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ante K A1. Set in Metajna in the Pag Island region and Orada Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Ante K A1 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bingula

9,1

Apartments Bingula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bingula. Apartmány Bingula sa nachádzajú 150 metrov od kamienkovej pláže na ostrove Pag. Ubytovanie Apartments Bingula sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Big Pag apartament close to Zrće beach

9

Big Pag apartament close to Zrće beach

Ubytovanie (Apartmán) Big Pag apartament close to Zrće beach. Ubytovanie Big Pag apartament close to Zrće beach sa nachádza na pláži v letovisku Metajna. Ubytovanie Big Pag apartament close to Zrće beach sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Davor

8,9

Apartments Davor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davor. Ubytovacie zariadenie Apartments Davor, ktoré sa nachádza v obci Metajna na ostrove Pag, neďaleko pláží Orada a Ručica, ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Davor sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Čulina

8,9

Apartments Čulina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čulina. Apartmány Čulina sa nachádzajú v obci Metajna, len 150 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Čulina sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dalmatinka

8,7

Apartmani Dalmatinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dalmatinka. Apartmány Dalmatinka sa nachádzajú v letovisku Metajna na ostrove Pag, asi 1,7 km od pláže Beritnica. Ubytovanie Apartmani Dalmatinka sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Metajna modern ap 2+2

8,6

Metajna modern ap 2+2

Ubytovanie (Apartmán) Metajna modern ap 2+2. Featuring sea views, Metajna modern ap 2+2 provides accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 750 metres from Ručica Beach. Ubytovanie Metajna modern ap 2+2 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150

8,6

Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150. Set in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rooms Lanterna

8,6

Rooms Lanterna

Ubytovanie (Penzión) Rooms Lanterna. Rooms Lanterna sa nachádza na pláži v meste Metajna a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rooms Lanterna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

B&B Pansion Zlatko

8,6

B&B Pansion Zlatko

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Pansion Zlatko. B&B Pansion Zlatko sa nachádza v obci Metajna a ponúka reštauráciu. Ubytovanie B&B Pansion Zlatko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katica

8,4

Apartments Katica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katica. Apartmány Katica sa nachádzajú len pár krokov od kamienkovej pláže v obci Metajna. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Katica sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Šikić Metajna

8,4

Apartmani Šikić Metajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šikić Metajna. Ubytovacie zariadenie Apartmani Šikić Metajna sa nachádza v meste Metajna, 13 km od mesta Novalja. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Šikić Metajna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

8,3

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487. Located in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Denis

8

Apartments Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Denis. Ubytovacie zariadenie Apartments Denis sa nachádza v obci Metajna na ostrove Pag, neďaleko pláží Ručica a Beritnica. Ubytovanie Apartments Denis sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

7,9

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna (Pag) - 527 je 3-hviezdičkový penzión v letovisku Metajna. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Galinec

7,7

Apartments Galinec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galinec. Ubytovacie zariadenie Apartments Galinec má výhodnú polohu pri mori. Ubytovanie Apartments Galinec sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Valentina

6,9

Pansion Valentina

Ubytovanie (Penzión) Pansion Valentina. Penzión Valentina sa nachádza v obci Metajna na ostrove Pag, len 50 metrov od dláždenej a kamenistej pláže. Ubytovanie Pansion Valentina sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

6,6

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120. Ubytovacie zariadenie Double Room Metajna 4120a sa nachádza v obci Metajna, 47 km od Zadaru a 12 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 527h

Apartment Metajna 527h

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527h. Set in Metajna and only less than 1 km from Ručica Beach, Apartment Metajna 527h offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Metajna 527h sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 527f

Apartment Metajna 527f

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527f. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Metajna 527f is set in Metajna, within just less than 1 km of Ručica Beach. Ubytovanie Apartment Metajna 527f sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

Ubytovanie (Apartmán) (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi. Offering free WiFi and sea views, (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi is an accommodation situated in Metajna,... Ubytovanie (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy apartment with sea view and 1 bedroom

Cosy apartment with sea view and 1 bedroom

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment with sea view and 1 bedroom. Cosy apartment with sea view and 1 bedroom is located in Metajna. The property features sea and city views. Ubytovanie Cosy apartment with sea view and 1 bedroom sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace

Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace. Boasting a terrace and a shared kitchen, Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace is attractively located in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and... Ubytovanie Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erik, one bedroom apartment, Metajna

Erik, one bedroom apartment, Metajna

Ubytovanie (Apartmán) Erik, one bedroom apartment, Metajna. Located in Metajna, just 1.2 km from Ručica Beach, Erik, one bedroom apartment, Metajna provides accommodation with barbecue facilities, a terrace and free... Ubytovanie Erik, one bedroom apartment, Metajna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jaska & Jelica - Riva

Apartments Jaska & Jelica - Riva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jaska & Jelica - Riva. Situated in Metajna in the Pag Island region, Apartmani Riva features a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartments Jaska & Jelica - Riva sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 527a

Apartment Metajna 527a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527a. Offering sea views, Apartment Metajna 527a is an accommodation situated in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and a 20-minute walk from Beritnica... Ubytovanie Apartment Metajna 527a sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Metajna 6487d

Double Room Metajna 6487d

Ubytovanie (Penzión) Double Room Metajna 6487d. Set in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Double Room Metajna 6487d offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Double Room Metajna 6487d sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Pipula

Apartmani Pipula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pipula. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza necelý 1 km od pláže Ručica a ponúka bezplatné bicykle a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Pipula sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani DRAGA

Apartmani DRAGA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani DRAGA. Located in Metajna in the Pag Island region and Ručica Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani DRAGA sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Damir

Apartment Damir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Damir. Ubytovanie Apartment Damir sa nachádza v letovisku Metajna, v blízkosti pláže Ručica a 1,8 km od pláže Beritnica. Ubytovanie Apartment Damir sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

(4890-4) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

(4890-4) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

Ubytovanie (Apartmán) (4890-4) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi. (4890-4) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi in Metajna features accommodation with free WiFi, 1.2 km from Ručica Beach, 1. Ubytovanie (4890-4) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 4150c

Apartment Metajna 4150c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 4150c. Located in Metajna and only 1.3 km from Ručica Beach, Apartment Metajna 4150c provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Metajna 4150c sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erik, studio apartment, Metajna

Erik, studio apartment, Metajna

Ubytovanie (Apartmán) Erik, studio apartment, Metajna. Set in Metajna, just 1.2 km from Ručica Beach, Erik, studio apartment, Metajna offers beachfront accommodation with barbecue facilities, a terrace and free... Ubytovanie Erik, studio apartment, Metajna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy one bedroom apartment with sea view

Cosy one bedroom apartment with sea view

Ubytovanie (Apartmán) Cosy one bedroom apartment with sea view. Situated in Metajna in the Pag Island region, Cosy one bedroom apartment with sea view features a balcony. The property has sea and city views. Ubytovanie Cosy one bedroom apartment with sea view sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home 193432

Holiday Home 193432

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Home 193432. Set 1.2 km from Ručica Beach, Holiday Home 193432 offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home 193432 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6370

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6370

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6370. Located in Metajna, within 1.8 km of Orada Beach, Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6370 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6370 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Metajna with Sea View 04

Holiday Home Metajna with Sea View 04

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Metajna with Sea View 04. Situated in Metajna, Holiday Home Metajna with Sea View 04 provides accommodation with a private pool. This holiday home features barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Metajna with Sea View 04 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 301 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1)

Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1) is an accommodation located in Metajna, just... Ubytovanie Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1) sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Draga

Apartments Draga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Draga. Ubytovanie Apartments Draga sa nachádza 1 km od pláže Ručica. Navštíviť môžete balkón, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Apartments Draga sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 15142

Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 15142

Ubytovanie (Penzión) Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 15142. Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 15142 offers rooms in Metajna. Ubytovanie Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 15142 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony

Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony. Set 1.8 km from Beritnica Beach and 1.8 km from Orada Beach, Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony offers accommodation located in Metajna. Ubytovanie Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Metajna 4120e

Triple Room Metajna 4120e

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Metajna 4120e. Triple Room Metajna 4120e is set in Metajna, 47 km from Zadar and 12 km from Novalja. Each room includes a private bathroom. Ubytovanie Triple Room Metajna 4120e sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Butković

Apartments Butković

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Butković. Featuring free WiFi throughout the property, Apartments Butković is located in Metajna, 47 km from Zadar. Novalja is 12 km from the property. Ubytovanie Apartments Butković sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Metajna

Mesto Metajna sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 112 hotelov a ubytovanie v meste Metajna.