Hľadať

Ubytovanie

Apartment Ante K A1 Apartmány

Metajna 1, 53296 Metajna, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ante K A1. Set in Metajna in the Pag Island region and Orada Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Ante K A1 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Popis ubytovania Apartment Ante K A1

4 km away. A fridge and stovetop are also featured, as well as a coffee machine. Offering a patio or balcony with views of the garden and sea, the units feature air conditioning, a seating area, satellite flat-screen TV and kitchen. A terrace is available for guests at the apartment to use. 6 km from Apartment Ante K A1, while Beritnica Beach is 2. Ručica Beach is 1. 3 km, Apartment Ante K A1 offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. Jeden z našich favoritov v destinácii MetajnaSet in Metajna in the Pag Island region and Orada Beach reachable within 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartment Ante K A1

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Metajna

Apartmani Željko

9,7

Apartmani Željko

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Željko. Located in Metajna, within 1.2 km of Ručica Beach and 1. Ubytovanie Apartmani Željko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Barbara with sea view

9,7

Apartment Barbara with sea view

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbara with sea view. Offering a garden and garden view, Apartment Barbara with sea view is set in Metajna, 1.4 km from Ručica Beach and 1.5 km from Orada Beach. Ubytovanie Apartment Barbara with sea view sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Near Sea

9,6

Apartments Near Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Near Sea. Apartmány Near Sea sa nachádzajú v meste Metajna a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Near Sea sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zvonko

9,6

Apartment Zvonko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zvonko. Ubytovacie zariadenie Apartment Zvonko sa nachádza v obci Metajna, 1 km od pláže Ručica a 1,8 km od pláže Orada. Ubytovanie Apartment Zvonko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Jela

9,4

Apartments Jela

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jela. Apartmány Jela sa nachádzajú v Metajna, na ostrove Pag a ponúkajú terasu s grilom. Klimatizované apartmány majú zariadené balkóny a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Jela sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Family Aparments Sofija

9,3

Family Aparments Sofija

Ubytovanie (Apartmány) Family Aparments Sofija. Situated in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Family Aparments Sofija features accommodation with free private... Ubytovanie Family Aparments Sofija sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Matija

9,3

Apartmani Matija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matija. Apartmány Matija sa nachádzajú v obci Metajna na ostrove Pag, 1 km od pláže Ručica. Ubytovanie Apartmani Matija sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Metajna X

9,3

Apartments Metajna X

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Metajna X. Apartmány Metajna X ponúkajú ubytovanie s grilom v obci Metajna. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Metajna X sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Puntica

9,3

Apartments Puntica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Puntica. Situated in Metajna in the Pag Island region and Ručica Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Puntica sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

LARA & VITO

9,2

LARA & VITO

Ubytovanie (Apartmán) LARA & VITO. Apartmán LARA & VITO s výhľadom na more ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 1,7 km od pláže Beritnica. Ubytovanie LARA & VITO sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Bingula

9,1

Apartments Bingula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bingula. Apartmány Bingula sa nachádzajú 150 metrov od kamienkovej pláže na ostrove Pag. Ubytovanie Apartments Bingula sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Big Pag apartament close to Zrće beach

9

Big Pag apartament close to Zrće beach

Ubytovanie (Apartmán) Big Pag apartament close to Zrće beach. Ubytovanie Big Pag apartament close to Zrće beach sa nachádza na pláži v letovisku Metajna. Ubytovanie Big Pag apartament close to Zrće beach sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Čulina

8,9

Apartments Čulina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čulina. Apartmány Čulina sa nachádzajú v obci Metajna, len 150 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Čulina sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Davor

8,9

Apartments Davor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davor. Ubytovacie zariadenie Apartments Davor, ktoré sa nachádza v obci Metajna na ostrove Pag, neďaleko pláží Orada a Ručica, ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Davor sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Dalmatinka

8,7

Apartmani Dalmatinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dalmatinka. Apartmány Dalmatinka sa nachádzajú v letovisku Metajna na ostrove Pag, asi 1,7 km od pláže Beritnica. Ubytovanie Apartmani Dalmatinka sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Metajna modern ap 2+2

8,6

Metajna modern ap 2+2

Ubytovanie (Apartmán) Metajna modern ap 2+2. Featuring sea views, Metajna modern ap 2+2 provides accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 750 metres from Ručica Beach. Ubytovanie Metajna modern ap 2+2 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

B&B Pansion Zlatko

8,6

B&B Pansion Zlatko

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Pansion Zlatko. B&B Pansion Zlatko sa nachádza v obci Metajna a ponúka reštauráciu. Ubytovanie B&B Pansion Zlatko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Roko

8,5

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Trojhviezdičkový apartmán Roko sa nachádza v letovisku Metajna na ostrove Pag a ponúka bezplatné Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Katica

8,4

Apartments Katica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katica. Apartmány Katica sa nachádzajú len pár krokov od kamienkovej pláže v obci Metajna. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Katica sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Šikić Metajna

8,4

Apartmani Šikić Metajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šikić Metajna. Ubytovacie zariadenie Apartmani Šikić Metajna sa nachádza v meste Metajna, 13 km od mesta Novalja. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Šikić Metajna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

8,3

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487. Located in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Denis

8

Apartments Denis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Denis. Ubytovacie zariadenie Apartments Denis sa nachádza v obci Metajna na ostrove Pag, neďaleko pláží Ručica a Beritnica. Ubytovanie Apartments Denis sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

7,9

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna (Pag) - 527 je 3-hviezdičkový penzión v letovisku Metajna. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Galinec

7,7

Apartments Galinec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galinec. Ubytovacie zariadenie Apartments Galinec má výhodnú polohu pri mori. Ubytovanie Apartments Galinec sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Bepina

7,2

Apartmani Bepina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bepina. Situated in Metajna in the Pag Island region, with Orada Beach and Ručica Beach nearby, Apartmani Bepina features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Bepina sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Rankicevi dvori

6,8

Rankicevi dvori

Ubytovanie (Apartmán) Rankicevi dvori. Ubytovacie zariadenie Rankicevi dvori sa nachádza v obci Metajna, len 1,2 km od pláže Ručica. Ubytovanie Rankicevi dvori sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

6,6

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120. Ubytovacie zariadenie Double Room Metajna 4120a sa nachádza v obci Metajna, 47 km od Zadaru a 12 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120 sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Erik, one bedroom apartment, Metajna

Erik, one bedroom apartment, Metajna

Ubytovanie (Apartmán) Erik, one bedroom apartment, Metajna. Located in Metajna, just 1.2 km from Ručica Beach, Erik, one bedroom apartment, Metajna provides accommodation with barbecue facilities, a terrace and free... Ubytovanie Erik, one bedroom apartment, Metajna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Metajna 527h

Apartment Metajna 527h

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527h. Set in Metajna and only less than 1 km from Ručica Beach, Apartment Metajna 527h offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Metajna 527h sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Metajna 527f

Apartment Metajna 527f

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527f. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Metajna 527f is set in Metajna, within just less than 1 km of Ručica Beach. Ubytovanie Apartment Metajna 527f sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Cosy apartment with sea view and 1 bedroom

Cosy apartment with sea view and 1 bedroom

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment with sea view and 1 bedroom. Cosy apartment with sea view and 1 bedroom is located in Metajna. The property features sea and city views. Ubytovanie Cosy apartment with sea view and 1 bedroom sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace

Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace. Boasting a terrace and a shared kitchen, Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace is attractively located in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and... Ubytovanie Cosy Holiday Home in Metajna with Terrace sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Jaska & Jelica - Riva

Apartments Jaska & Jelica - Riva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jaska & Jelica - Riva. Situated in Metajna in the Pag Island region, Apartmani Riva features a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartments Jaska & Jelica - Riva sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Modern Seaview Apartment with a lot of space.

Modern Seaview Apartment with a lot of space.

Ubytovanie (Apartmány) Modern Seaview Apartment with a lot of space.. Modern Seaview Apartment with a lot of space. Features sea views, free WiFi and free private parking, located in Metajna, 1 km from Ručica Beach. Ubytovanie Modern Seaview Apartment with a lot of space. sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment with mountain and seaview close to the beach

Apartment with mountain and seaview close to the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartment with mountain and seaview close to the beach. Apartment with mountain and seaview close to the beach features sea views, free WiFi and free private parking, set in Metajna, less than 1 km from Ručica... Ubytovanie Apartment with mountain and seaview close to the beach sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Sobe Magdalena

Apartman Sobe Magdalena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sobe Magdalena. Sobe Magdalena is set in Metajna and offers a terrace. This property offers access to a balcony. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartman Sobe Magdalena sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with mountain and seaview

Apartments with mountain and seaview

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with mountain and seaview. Apartments with mountain and seaview has sea views, free WiFi and free private parking, located in Metajna, 1.1 km from Ručica Beach. Ubytovanie Apartments with mountain and seaview sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments RIVA

Apartments RIVA

Ubytovanie (Apartmány) Apartments RIVA. Situated in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and a 20-minute walk from Beritnica Beach, Apartments RIVA features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments RIVA sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

Ubytovanie (Apartmán) (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi. Offering free WiFi and sea views, (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi is an accommodation situated in Metajna,... Ubytovanie (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Double Room Metajna 6487d

Double Room Metajna 6487d

Ubytovanie (Penzión) Double Room Metajna 6487d. Set in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Double Room Metajna 6487d offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Double Room Metajna 6487d sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Pansion Laguna

Pansion Laguna

Ubytovanie (Penzión) Pansion Laguna. Zariadenie Pansion Laguna vám ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s balkónom, len pár krokov od pláže, kde sú vám zdarma k dispozícii lehátka a... Ubytovanie Pansion Laguna sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments and Rooms Magdalena

Apartments and Rooms Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Magdalena. Located in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments and Rooms Magdalena provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments and Rooms Magdalena sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Metajna 527a

Apartment Metajna 527a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 527a. Offering sea views, Apartment Metajna 527a is an accommodation situated in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and a 20-minute walk from Beritnica... Ubytovanie Apartment Metajna 527a sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Pipe

Pipe

Ubytovanie (Apartmány) Pipe. Pipe has sea views, free WiFi and free private parking, set in Metajna, 1.2 km from Ručica Beach. Ubytovanie Pipe sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment on the hill with seaview

Apartment on the hill with seaview

Ubytovanie (Apartmány) Apartment on the hill with seaview. Apartment on the hill with seaview features sea views, free WiFi and free private parking, located in Metajna, 750 metres from Ručica Beach. Ubytovanie Apartment on the hill with seaview sa nachádza v meste Metajna (Chorvátsko - Ostrov Pag).