Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravský Biely Potok

V meste Oravský Biely Potok (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravský Biely Potok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytovanie (Chata v prírode) Studienky. Ubytovanie Studienky sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradu a tenisový kurt. Ubytovanie Studienky sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Studienky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Studienky momentálne evidujeme 69 recenzií.

Penzion Petra

9,4

Penzion Petra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petra. Penzión Petra sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka záhradu, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Penzión má detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Petra sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Petra má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Petra momentálne evidujeme 17 recenzií.

Guest House Dominika

9,4

Guest House Dominika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Dominika. Penzión Guest House Dominika sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka priamy prístup na zjazdovky. Poskytuje gril a záhradu. Ubytovanie Guest House Dominika sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Dominika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Guest House Dominika momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány pri Studničke

9,2

Apartmány pri Studničke

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri studničke sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžiarskeho strediska Milotín – Janovky. Ubytovanie Apartmány pri Studničke sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány pri Studničke má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány pri Studničke momentálne evidujeme 91 recenzií.

Apartmány S&M

9,1

Apartmány S&M

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány S&M. Ubytovacie zariadenie Apartmány S&M sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, necelých 6 km od lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Ubytovanie Apartmány S&M sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány S&M má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány S&M momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzión Centrum

8,7

Penzión Centrum

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Centrum sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Centrum má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Centrum momentálne evidujeme 137 recenzií.

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

Ubytovanie v sukromi chata Jašica

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie v sukromi chata Jašica. Ubytovanie v súkromí chata Jašica ponúka ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi v obci Oravský Biely Potok. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi chata Jašica sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Ubytovanie v sukromi chata Jašica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Oravský Biely Potok

Mesto Oravský Biely Potok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Oravský Biely Potok.