Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie u Pavča Apartmán

Pri pile 210, 027 42 Oravský Biely Potok, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Pavča. Ubytovanie u Pavča is situated in Oravský Biely Potok and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie u Pavča sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Ubytovanie u Pavča

The apartment features a children's playground. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 55 km from the accommodation. This apartment has 2 bedrooms, a kitchen with a microwave and a fridge, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom fitted with a shower. Ubytovanie u Pavča is situated in Oravský Biely Potok and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Štrbské Pleso, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Zakopane is 29 km from Ubytovanie u Pavča, while Bukowina Tatrzańska is 40 km from the property.

Iná ubytovanie v meste Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytovanie (Chata v prírode) Studienky. Ubytovanie Studienky sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradu a tenisový kurt. Ubytovanie Studienky sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Studienky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Studienky momentálne evidujeme 69 recenzií.

Penzion Petra

9,4

Penzion Petra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petra. Penzión Petra sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka záhradu, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Penzión má detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Petra sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Petra má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Petra momentálne evidujeme 17 recenzií.

Guest House Dominika

9,4

Guest House Dominika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Dominika. Penzión Guest House Dominika sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka priamy prístup na zjazdovky. Poskytuje gril a záhradu. Ubytovanie Guest House Dominika sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Dominika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Guest House Dominika momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartament petanque

9,3

Apartament petanque

Ubytovanie (Apartmán) Apartament petanque. Ubytovacie zariadenie Apartament petanque sa nachádza v obci Oravský Biely Potok, 41 km od Štrbského Plesa. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartament petanque sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány pri Studničke

9,2

Apartmány pri Studničke

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri studničke sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžiarskeho strediska Milotín – Janovky. Ubytovanie Apartmány pri Studničke sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány pri Studničke má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány pri Studničke momentálne evidujeme 91 recenzií.

Penzión Centrum

8,7

Penzión Centrum

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Centrum sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Centrum má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Centrum momentálne evidujeme 137 recenzií.

Dovolenkový dom Dudáš

Dovolenkový dom Dudáš

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dovolenkový dom Dudáš. Located in Oravský Biely Potok, Dovolenkový dom Dudáš offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Dovolenkový dom Dudáš sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).