Hľadať

Ubytovanie

Apartament petanque Apartmán

Oravský Biely Potok 59, 027 42 Oravský Biely Potok, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartament petanque. Ubytovacie zariadenie Apartament petanque sa nachádza v obci Oravský Biely Potok, 41 km od Štrbského Plesa. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartament petanque sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartament petanque

Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Mesto Zakopané sa nachádza vo vzdialenosti 29 km a obec Tatranská Bukovina 40 km. Letisko Poprad-Tatry,ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 55 km. V ubytovaní Apartament petanque môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Ubytovacie zariadenie Apartament petanque sa nachádza v obci Oravský Biely Potok, 41 km od Štrbského Plesa. V okolí ubytovania sa hostia môžu venovať pešej turistike.

Iná ubytovanie v meste Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytovanie (Chata v prírode) Studienky. Ubytovanie Studienky sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradu a tenisový kurt. Ubytovanie Studienky sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Studienky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Studienky momentálne evidujeme 69 recenzií.

Penzion Petra

9,4

Penzion Petra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petra. Penzión Petra sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka záhradu, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Penzión má detské ihrisko. Ubytovanie Penzion Petra sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Petra má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Petra momentálne evidujeme 17 recenzií.

Guest House Dominika

9,4

Guest House Dominika

Ubytovanie (Penzión) Guest House Dominika. Penzión Guest House Dominika sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka priamy prístup na zjazdovky. Poskytuje gril a záhradu. Ubytovanie Guest House Dominika sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Dominika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Guest House Dominika momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány pri Studničke

9,2

Apartmány pri Studničke

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri studničke sa nachádzajú v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžiarskeho strediska Milotín – Janovky. Ubytovanie Apartmány pri Studničke sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány pri Studničke má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány pri Studničke momentálne evidujeme 91 recenzií.

Penzión Centrum

8,7

Penzión Centrum

Ubytovanie (Penzión) Penzión Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v obci Oravský Biely Potok a ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Centrum sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Centrum má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Centrum momentálne evidujeme 137 recenzií.

Ubytovanie u Pavča

8,2

Ubytovanie u Pavča

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Pavča. Ubytovanie u Pavča is situated in Oravský Biely Potok and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie u Pavča sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkový dom Dudáš

Dovolenkový dom Dudáš

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dovolenkový dom Dudáš. Located in Oravský Biely Potok, Dovolenkový dom Dudáš offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Dovolenkový dom Dudáš sa nachádza v meste Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).