Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Senohrad

V meste Senohrad (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Banskobystrický kraj

Chalupa Žofia

10

Chalupa Žofia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Žofia. Chalupa Žofia sa nachádza v Banskej Štiavnici, 400 metrov od Kostola sv. Kataríny a 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Chalupa Žofia sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOMČEK V ZÁHRADE

10

DOMČEK V ZÁHRADE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOMČEK V ZÁHRADE. DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v Banskej Štiavnici, v blízkosti Kostola sv. Kataríny a Nového zámku. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Town hall square loft apartment

10

Town hall square loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town hall square loft apartment. Ubytovacie zariadenie Town hall square loft apartment sa nachádza v Banskej Štiavnici, len pár krokov od Starého a Nového zámku, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Town hall square loft apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Chalupa Margareta sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček 22

10

Domček 22

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytovanie (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI in Banská Štiavnica provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from The Church of St. Catherine, 2.4 km from New Chateau Banska Stiavnica and 2. Ubytovanie ŠANTI sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček strýka Ivana

10

Domček strýka Ivana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček strýka Ivana. Ubytovacie zariadenie Domček strýka Ivana sa nachádza v Malachove. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 5 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Domček strýka Ivana sa nachádza v meste Malachov (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

10

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou. Ubytovanie na Zigmund šachte, Apartmán s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

10

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice s barom ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

10

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

Ubytovanie (Apartmány) Apartman La Boheme, Rezidencia Opera. Located in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 800 metres from The Church of... Ubytovanie Apartman La Boheme, Rezidencia Opera sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany St. Vivien

10

Apartmany St. Vivien

Ubytovanie (Penzión) Apartmany St. Vivien. Located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, Apartmany St. Vivien provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartmany St. Vivien sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Spiezovec 30

10

Spiezovec 30

Ubytovanie (Apartmán) Spiezovec 30. Ubytovacie zariadenie Spiezovec 30 s výhľadom na hory sa nachádza na Donovaloch a ponúka reštauráciu, spoločný lounge, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Spiezovec 30 sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza približne 500 metrov od Zvolenského zámku. Ponúka ubytovanie s balkónom, varnú kanvicu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán CENTRUM komfort sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tomasova chata. Tomášova chata sa nachádza na Donovaloch, len 1 km lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a ponúka priamy vstup na zjazdovky a spoločný salónik. Ubytovanie Tomasova chata sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Tomasova chata má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Tomasova chata momentálne evidujeme 10 recenzií.

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

10

Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci

Ubytovanie (Apartmány) Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci. Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci is located in Rimavská Sobota and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Moderný apartmán pri kúpalisku na Kurinci sa nachádza v meste Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Švajkova chyža

10

Švajkova chyža

Ubytovanie (Horské chaty) Švajkova chyža. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v obci Šumiac a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 27 km od Popradu. Ubytovanie Švajkova chyža sa nachádza v meste Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

10

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

Ubytovanie (Apartmány) Štýlový apartmán v srdci Donovalov. Štýlový apartmán v srdci Donovalov ponúka ubytovanie v obci Donovaly 300 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Toto ubytovanie má balkón. Ubytovanie Štýlový apartmán v srdci Donovalov sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v Banskej Bystrici, 5 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmány u Eda sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,4 km od kostola sv. Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálne evidujeme 6 recenzií.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stará mýtnica. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 600 metrov od Nového aj Starého zámku v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Stará mýtnica má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Stará mýtnica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Drevenica pri jazere

10

Drevenica pri jazere

Ubytovanie (Apartmán) Drevenica pri jazere. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri jazere sa nachádza v Banskom Studenci v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica pri jazere sa nachádza v meste Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

10

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

Ubytovanie (Horské chaty) Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Balancier

10

Apartmán Balancier

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Balancier. Apartmán Balancier sa nachádza len 200 metrov od Mestského hradu v Kremnici a ponúka ubytovanie v Kremnici s prístupom do reštaurácie, spoločenskej... Ubytovanie Apartmán Balancier sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Grand Spa Holiday Home II

10

Grand Spa Holiday Home II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Spa Holiday Home II. Dovolenkový dom Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v obci Sklené Teplice a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Apartmán Apartmanica Residence 606 sa nachádza na Donovaloch, 700 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Ubytovanie Apartmanica Residence 606 sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmanica Residence 606 má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Panorama apartmán 44-C

10

Panorama apartmán 44-C

Ubytovanie (Apartmány) Panorama apartmán 44-C. Ubytovanie Panorama apartmán 44-C sa nachádza na Donovaloch neďaleko lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Ubytovanie Panorama apartmán 44-C sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie U Emmy

10

Ubytovanie U Emmy

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie U Emmy. Ubytovanie U Emmy sa nachádza v Banskej Štiavnici 1,9 km od Kostola sv. Kataríny a 2,2 km od Nového zámku, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej... Ubytovanie Ubytovanie U Emmy sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Superb Mýto Apartment

10

Superb Mýto Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Superb Mýto Apartment. Superb Mýto Apartment is situated in Mýto pod Ďumbierom and offers free bikes. Ubytovanie Superb Mýto Apartment sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Líštička

10

Apartmán Líštička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Líštička. Apartmán Líštička is located in Mýto pod Ďumbierom. This apartment provides free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Líštička sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment with sun terrace in a family house

10

Apartment with sun terrace in a family house

Ubytovanie (Apartmány) Apartment with sun terrace in a family house. Situated in Banská Bystrica, within 7 km of Ski Sachticky, Apartment with sun terrace in a family house is an accommodation offering city views. Ubytovanie Apartment with sun terrace in a family house sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Artur Apartment Myto

10

Artur Apartment Myto

Ubytovanie (Apartmány) Artur Apartment Myto. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Artur Apartment Myto has a balcony and river views. Ubytovanie Artur Apartment Myto sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman PENNY

10

Apartman PENNY

Ubytovanie (Apartmán) Apartman PENNY. Offering free WiFi and garden views, Apartman PENNY is an accommodation situated in Zvolen. Ubytovanie Apartman PENNY sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Pod Kalváriou

10

Apartmán Pod Kalváriou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Kalváriou. Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v Kremnici, len 200 metrov od mestského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Vivien

10

Zrub Vivien

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Vivien. Ubytovacie zariadenie Zrub Vivien sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a má balkón. Ubytovanie Zrub Vivien sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Björg Apartment & Sauna

10

Björg Apartment & Sauna

Ubytovanie (Apartmán) Björg Apartment & Sauna. Situated in Donovaly, Björg Apartment & Sauna features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Björg Apartment & Sauna sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Ubytovacie zariadenie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 300 metrov od Kostola sv. Ubytovanie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman RELAX

10

Apartman RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartman RELAX. Apartmán RELAX komfort sa nachádza vo Zvolene, necelý 1 km od Zvolenského zámku a 11 minút chôdze od Pustého hradu. Ubytovanie Apartman RELAX sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytovanie (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Linda má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Chata Linda momentálne evidujeme 7 recenzií.

Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom

10

Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom

Ubytovanie (Horské chaty) Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom. Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Luxusná Drevenica Tále v lese pod Chopkom sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

HILLHOME apartment & Sauna

10

HILLHOME apartment & Sauna

Ubytovanie (Apartmány) HILLHOME apartment & Sauna. Set in Donovaly, just less than 1 km from Park Snow Donovaly, HILLHOME apartment & Sauna offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie HILLHOME apartment & Sauna sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

10

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice. Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice in Banská Štiavnica offers accommodation with free WiFi, 100 metres from New Chateau Banska... Ubytovanie Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom na jazere

10

Dom na jazere

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom na jazere. Ubytovacie zariadenie Dom na jazere so záhradou sa nachádza v Pliešovciach v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Dom na jazere sa nachádza v meste Pliešovce (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Almet 104 Donovaly

10

Almet 104 Donovaly

Ubytovanie (Apartmány) Almet 104 Donovaly. Almet 104 Donovaly is situated in Donovaly. Featuring complimentary private parking, the apartment is 400 metres from Park Snow Donovaly. Ubytovanie Almet 104 Donovaly sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Matzo

9,9

Apartmány Matzo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Matzo. Apartmány Matzo sa nachádzajú v obci Mýto pod Ďumbierom v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmány Matzo sa nachádza v meste Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Pitelová

9,9

Ubytovanie Pitelová

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Pitelová. Apartmán Ubytovanie Pitelová sa nachádza v obci Pitelová a ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Ubytovanie Pitelová sa nachádza v meste Pitelová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán HOREHRONIE

9,9

Apartmán HOREHRONIE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HOREHRONIE. Ubytovacie zariadenie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v obci Tále, len 2,7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v meste Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

U bylinkárky

9,9

U bylinkárky

Ubytovanie (Penzión) U bylinkárky. Penzión U bylinkárky sa nachádza v obci Hrušov. Ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U bylinkárky sa nachádza v meste Hrušov (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie U bylinkárky má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión U bylinkárky momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartman Vulcano

9,9

Apartman Vulcano

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vulcano. Ubytovanie Apartman Vulcano sa nachádza vo Zvolene v Banskobystrickom kraji neďaleko Zvolenského zámku. Ubytovanie Apartman Vulcano sa nachádza v meste Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domčok na Slnečnom Kopci

9,9

Domčok na Slnečnom Kopci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domčok na Slnečnom Kopci. Ubytovacie zariadenie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 500 metrov od Nového zámku. Ubytovanie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Donovaly Panorama 31C

9,9

Donovaly Panorama 31C

Ubytovanie (Apartmán) Donovaly Panorama 31C. Ubytovacie zariadenie Donovaly Panorama 31C sa nachádza na Donovaloch, len 700 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a menej ako 1 km od... Ubytovanie Donovaly Panorama 31C sa nachádza v meste Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Donovaly Panorama 31C má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Donovaly Panorama 31C momentálne evidujeme 22 recenzií.