Hľadať

Ubytovanie

Akhilleus vendégház Penzión

4405 Níreďháza, 121 Debreceni út, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Akhilleus vendégház. Located in Nyíregyháza, 8 km from Nyiregyhaza Animal Park, Akhilleus vendégház provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Akhilleus vendégház sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Popis ubytovania Akhilleus vendégház

Located in Nyíregyháza, 8 km from Nyiregyhaza Animal Park, Akhilleus vendégház provides accommodation with free WiFi and free private parking. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. The nearest airport is Debrecen International Airport, 50 km from the guest house.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Níreďháza

Gerti Apartman 2

10

Gerti Apartman 2

Ubytovanie (Apartmán) Gerti Apartman 2. Located in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Gerti Apartman 2 has a patio and garden views. Ubytovanie Gerti Apartman 2 sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Zöldbarát Vendégház

9,9

Zöldbarát Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zöldbarát Vendégház. Penzión Zöldbarát sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie so súkromnou terasou. Ubytovanie Zöldbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Laza panzió

9,9

Laza panzió

Ubytovanie (Apartmán) Laza panzió. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,8 km od ZOO parku Níreďháza. Ubytovanie Laza panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lora Apartman

9,8

Lora Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lora Apartman. Apartmán Lora ponúka ubytovanie v meste Nyíregyháza, 3,5 km od zoologického parku Nyiregyhaza. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Lora Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Deluxeapartman

9,8

Deluxeapartman

Ubytovanie (Apartmán) Deluxeapartman. Moderné a štýlové ubytovacie zariadenie Deluxeapartman stojí v tichej obytnej štvrti Sóstófürdő na predmestí mesta Nyíregyháza. Ubytovanie Deluxeapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Casa Blanca

9,8

Casa Blanca

Ubytovanie (Apartmán) Casa Blanca. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Casa Blanca features a patio and garden views. Ubytovanie Casa Blanca sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Apartman House

9,7

Center Apartman House

Ubytovanie (Apartmán) Center Apartman House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Center Apartman House is located in Nyíregyháza. Ubytovanie Center Apartman House sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Wellness Lakás

9,6

Wellness Lakás

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Lakás. Boasting a spa bath, Wellness Lakás is situated in Nyíregyháza. The apartment is 2.4 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytovanie Wellness Lakás sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Pangea Hotel

9,6

Pangea Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pangea Hotel. Hotel Pangea, vhodný pre rodiny s deťmi, sa nachádza v blízkosti zoologickej záhrady v meste Níreďháza, priamo pri jazere Sóstó. Ubytovanie Pangea Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Aliz Apartman

9,6

Aliz Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aliz Apartman. Ubytovacie zariadenie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, 3,3 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Aliz Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Zrinyi Central Apartman with free parking

9,6

Zrinyi Central Apartman with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Zrinyi Central Apartman with free parking. Zrinyi Central Apartman with free parking is set in Nyíregyháza and offers a terrace. Ubytovanie Zrinyi Central Apartman with free parking sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Milán Apartment

9,6

Milán Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Milán Apartment. Apartmán Milán vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Níreďháza, 27 km od vinohradníckej oblasti Tokaj. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Milán Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Piroska Vendégház

9,5

Piroska Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Piroska Vendégház. Ubytovacie zariadenie Piroska Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 600 metrov od termálneho kúpeľa. Ubytovanie Piroska Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

4 Pines Apartment

9,5

4 Pines Apartment

Ubytovanie (Apartmán) 4 Pines Apartment. Apartmán 4 Pines sa nachádza približne 2,2 km od zoologickej záhrady Níreďháza. Ponúka výhľad do záhrady, záhradu, patio a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie 4 Pines Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sziget Hotel

9,5

Sziget Hotel

Ubytovanie (Hotel) Sziget Hotel. Sziget Hotel sa nachádza v meste Níreďháza (Nyíregyháza) 7 km od miestnej zoo. Ubytovanie Sziget Hotel sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sóstó Gold Vendégház

9,5

Sóstó Gold Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sóstó Gold Vendégház. Dovolenkový dom Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2 minúty chôdze od kúpeľov a jazera Sóstó. Ubytovanie Sóstó Gold Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Irány Colorado Apartman

9,4

Irány Colorado Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) Irány Colorado Apartman. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v obci Nyíregyháza v oblasti Szabolcs-Szatmar-Bereg a ZOO Nyiregyhaza. Ubytovanie Irány Colorado Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szinyó apartman Smaragd

9,4

Szinyó apartman Smaragd

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó apartman Smaragd. Ubytovacie zariadenie Szinyó apartman Smaragd so záhradou a s príslušenstvom na grilovanie sa nachádza v meste Níreďháza, 2,2 km od miestnej zoo. Ubytovanie Szinyó apartman Smaragd sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Otthon-Laksz apartman

9,4

Otthon-Laksz apartman

Ubytovanie (Apartmán) Otthon-Laksz apartman. Located in Nyíregyháza, within 3 km of Nyiregyhaza Animal Park, Otthon-Laksz apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Otthon-Laksz apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Dolce Vita Apartman

9,4

Dolce Vita Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dolce Vita Apartman. Ubytovacie zariadenie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste Nyíregyháza, 800 metrov od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Dolce Vita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hanna Apartman

9,4

Hanna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Apartman. Ubytovacie zariadenie Hanna Apartman sa nachádza v meste Níreďháza, len 1,6 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Hanna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Kiscsere Vendégház

9,3

Kiscsere Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kiscsere Vendégház. Penzión Kiscsere Vendégház sa nachádza v obci Kállósemjén, 43 km od Debrecínu. Ubytovanie Kiscsere Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

ApartmAndi

9,3

ApartmAndi

Ubytovanie (Apartmán) ApartmAndi. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v obci Nyíregyháza, 3,6 km od ZOO parku Nyíregyháza. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu, kasíno aj reštauráciu. Ubytovanie ApartmAndi sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Family Apartman 3 rooms

9,3

Family Apartman 3 rooms

Ubytovanie (Apartmán) Family Apartman 3 rooms. Ubytovacie zariadenie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a ponúka balkón. Ubytovanie Family Apartman 3 rooms sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Lia Apartman

9,3

Lia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lia Apartman. Offering free WiFi and city views, Lia Apartman is an accommodation set in Nyíregyháza. Ubytovanie Lia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Alfrédó Vendégház

9,2

Alfrédó Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alfrédó Vendégház. Penzión Alfrédó s patiom sa nachádza v meste Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe. Ubytovanie Alfrédó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Center Family Apartman

9,2

Center Family Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Center Family Apartman. Situated in Nyíregyháza, 6 km from Nyiregyhaza Animal Park, Center Family Apartman features accommodation with a bar, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Center Family Apartman sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Szinyó Apartman Diamond

9,2

Szinyó Apartman Diamond

Ubytovanie (Apartmány) Szinyó Apartman Diamond. Apartmán Szinyó Diamond sa nachádza v meste Nyíregyháza. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Szinyó Apartman Diamond sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Váci Vendégház

9,2

Váci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Váci Vendégház. Ubytovacie zariadenie Váci Vendégház sa nachádza v meste Níreďháza, 10 km od ZOO Níreďháza. Ubytovanie Váci Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Downtown Apartment

9,2

Downtown Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Downtown Apartment. Featuring garden views, Downtown Apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Nyiregyhaza Animal Park. Ubytovanie Downtown Apartment sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Dzsungel

9,1

Hotel Dzsungel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dzsungel. Hotel Dzsungel offers air-conditioned accommodation in Sóstófürdő. Ubytovanie Hotel Dzsungel sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Levendula Apartman Nyíregyháza

9

Levendula Apartman Nyíregyháza

Ubytovanie (Apartmán) Levendula Apartman Nyíregyháza. Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v obci Nyíregyháza, 2 km od zvieracieho parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Levendula Apartman Nyíregyháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Central Apartman

9

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Set in Nyíregyháza in the Szabolcs-Szatmar-Bereg region, Central Apartman features a patio. Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Anna Apartman

9

Anna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartman. Anna Apartman sa nachádza v letovisku Nyíregyháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe a 2,4 km od Zoo parku Nyiregyhaza. Ubytovanie Anna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Villa Viktória

9

Villa Viktória

Ubytovanie (Apartmány) Villa Viktória. Vila Viktória sa nachádza v meste Níreďháza v Sabolčsko-satmársko-berežskej župe, 1,6 km od zoologickej záhrady. Ubytovanie Villa Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Indira Vendégház és Szaunaház

8,9

Indira Vendégház és Szaunaház

Ubytovanie (Apartmány) Indira Vendégház és Szaunaház. Set within 5 km of Nyiregyhaza Animal Park in Nyíregyháza, Indira Vendégház és Szaunaház offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Indira Vendégház és Szaunaház sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Írisz

8,9

Hotel Írisz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Írisz. Hotel Írisz sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2,4 km od ZOO. Ubytovanie Hotel Írisz sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Harmatcsepp Apartmanház

8,9

Harmatcsepp Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Harmatcsepp Apartmanház. Apartmánový hotel Harmatcsepp sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka vám ubytovanie s bezplatným WiFi, TV a kuchyňou. Ubytovanie Harmatcsepp Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Fürdőház

8,9

Hotel Fürdőház

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fürdőház. Hotel Fürdőház sa nachádza na severe mesta Níreďháza, 3 minúty jazdy autom od centra mesta, priamo pri jazere Sóstó a ponúka wellness centrum aj s krytým... Ubytovanie Hotel Fürdőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Borbányai Rehabilitációs Ház

8,9

Borbányai Rehabilitációs Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borbányai Rehabilitációs Ház. Ubytovacie zariadenie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza 10 km od zvieracieho parku Níreďháza a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú... Ubytovanie Borbányai Rehabilitációs Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Petra Hotel

8,9

Petra Hotel

Ubytovanie (Hotel) Petra Hotel. Hotel Petra sa nachádza v meste Níreďháza, 7 km od zvieracieho parku Níreďháza. Ubytovanie Petra Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Hotel Barbizon

8,8

Hotel Barbizon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbizon. Hotel Barbizon sa nachádza v meste Nyíregyháza necelých 300 metrov od jazera Sóstó a ponúka zadarmo vonkajší bazén po celý rok, ako aj saunu. Ubytovanie Hotel Barbizon sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Victoria Garden Hotel és Étterem

8,7

Victoria Garden Hotel és Étterem

Ubytovanie (Penzión) Victoria Garden Hotel és Étterem. Hotel Victoria Garden és Étterem sa nachádza hneď vedľa lesa Sóstói, v tichom prostredí v meste Nyíregyháza. Ubytovanie Victoria Garden Hotel és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Thomylee apartman

8,7

Thomylee apartman

Ubytovanie (Apartmán) Thomylee apartman. Ubytovacie zariadenie Thomylee apartman s barom sa nachádza v meste Nyíregyháza, 5 km od zoo Nyiregyhaza. Ubytovanie Thomylee apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Stella Rose Étterem&Panzió

8,7

Stella Rose Étterem&Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stella Rose Étterem&Panzió. Penzión Stella Rose Étterem & Panzió sa nachádza v meste Nyíregyháza a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Stella Rose Étterem&Panzió sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Apartman Luca

8,7

Apartman Luca

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Luca. Ubytovanie Apartman Luca sa nachádza 1,7 km od zvieracieho parku v meste Níreďháza. Ubytovanie Apartman Luca sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Sunshine 2.

8,7

Sunshine 2.

Ubytovanie (Apartmány) Sunshine 2.. Located in Nyíregyháza, Sunshine 2. Features accommodation 1.7 km from Nyiregyhaza Animal Park. Free WiFi is featured. Ubytovanie Sunshine 2. sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

M36 Panzió és Apartman

8,7

M36 Panzió és Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) M36 Panzió és Apartman. Ubytovanie bed and breakfast M36 Panzió és Apartman sa nachádza v meste Níreďháza a ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi, TV s... Ubytovanie M36 Panzió és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

Brigitta Apartman

8,6

Brigitta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Brigitta Apartman. Apartmán Brigitta sa nachádza v meste Nyíregyháza, 2,6 km od zoologickej záhrady Nyíregyháza. K dispozícii v ňom máte bezplatné Wi-Fi. Apartmán má kúpeľňu. Ubytovanie Brigitta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).

SIESTA PANZIÓ Sóstó

8,6

SIESTA PANZIÓ Sóstó

Ubytovanie (Bed and breakfast) SIESTA PANZIÓ Sóstó. Situated 700 metres from Nyiregyhaza Animal Park, SIESTA PANZIÓ Sóstó features accommodation with a shared lounge, a garden and a 24-hour front desk for... Ubytovanie SIESTA PANZIÓ Sóstó sa nachádza v meste Níreďháza (Maďarsko - Szabolcs-Szatmar-Bereg).