Hľadať

Ubytovanie

Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms Dovolenkový dom

53284 Lukovo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms is set in Lukovo. Ubytovanie Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 386 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

The air-conditioned accommodation is 1. 6 km from Lukovo Beach, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The holiday home offers a barbecue. The nearest airport is Rijeka Airport, 72 km from Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. The holiday home is fitted with 6 bedrooms, a TV with cable channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop. Featuring an outdoor pool and sea views, Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms is set in Lukovo.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Detská vysoká stolička
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Káblové kanály
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Gril
 • Vlastný bazén
 • Vybavenie na grilovanie
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Šípky
 • Výhľad na more
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Lukovo

Lukovo Seafront Apartments

9,7

Lukovo Seafront Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Lukovo Seafront Apartments. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Lukovo Seafront Apartments is set in Lukovo. Ubytovanie Lukovo Seafront Apartments sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kovačević

9,6

Apartman Kovačević

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kovačević. Apartmán Kovačević sa môže pochváliť reštauráciou a terasou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more v obci Lukovo. Ubytovanie Apartman Kovačević sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Papalinna Lukovo

9,5

Papalinna Lukovo

Ubytovanie (Apartmány) Papalinna Lukovo. Ubytovacie zariadenie Papalinna Lukovo sa nachádza v obci Lukovo, 49 km od Novalje a ponúka sezónny vonkajší bazén i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Papalinna Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dragas

9,3

Apartment Dragas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragas. Located in Lukovo, 350 metres from Lukovo Beach, Apartment Dragas provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Dragas sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stipe

9,3

Apartments Stipe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipe. Ubytovacie zariadenie Apartments Stipe sa nachádza v obci Lukovo v Licko-senjskej župe, 300 metrov od pláže Lukovo a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Apartments Stipe sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Tartaruga"

9,2

Apartman "Tartaruga"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Tartaruga". Set just 300 metres from Lukovo Beach, Apartman "Tartaruga" offers accommodation in Lukovo with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Apartman "Tartaruga" sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo

9,2

Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo. Dovolenkový dom Komadina ponúka ubytovanie s terasou, vírivkou priamo na pláži a bezplatným Wi-Fi v letovisku Lukovo . Ubytovanie Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 241 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lukovo - Puskaric

9

Apartment Lukovo - Puskaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lukovo - Puskaric. Apartmán Lukovo - Puskaric sa nachádza v obci Lukovo, 50 km od mesta Novalja. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Apartment Lukovo - Puskaric sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvita

8,9

Apartment Cvita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvita. Toto ubytovanie sa nachádza v obci Lukovo, 16 km od Bašky a 39 km od Crikvenice. Je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartment Cvita sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vica

8,7

Apartment Vica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vica. Klimatizovaný Apartmán Vica, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v meste Lukovo, 17 km od letoviska Baška a 38 km od mesta Crikvenica. Ubytovanie Apartment Vica sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo. Featuring an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo is set in Lukovo. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 343 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lukovo

Lukovo

Ubytovanie (Horská chata) Lukovo. Situated in Lukovo, the chalet features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. The chalet has pool views and is 27 km from Baška. Ubytovanie Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krmpotić

Apartmani Krmpotić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krmpotić. Located in Lukovo, Apartmani Krmpotić provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Apartmani Krmpotić sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden

Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden. Situated in Lukovo, Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a garden and barbecue... Ubytovanie Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday home Lukovo Cr

Holiday home Lukovo Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lukovo Cr. Located in Lukovo, Holiday home Lukovo Cr features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday home Lukovo Cr sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neda

Apartments Neda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Located 150 metres from Lukovo Beach, Apartments Neda offers a restaurant, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Legendao

Holiday Home Legendao

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Legendao. Holiday Home Legendao is located in Lukovo. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Holiday Home Legendao sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)