Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neda Apartmány

29 Lukovo, 53284 Lukovo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Located 150 metres from Lukovo Beach, Apartments Neda offers a restaurant, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neda

The nearest airport is Rijeka Airport, 75 km from the apartment. The units come with tiled floors and feature a fully equipped kitchen with a fridge, a dining area, a TV with satellite channels, and a private bathroom with bath or shower and free toiletries. Located 150 metres from Lukovo Beach, Apartments Neda offers a restaurant, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. For added convenience, the property can provide towels and bed linen for an extra charge. If you would like to discover the area, diving is possible in the surroundings.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Neda

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Lukovo

Lukovo Seafront Apartments

9,7

Lukovo Seafront Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Lukovo Seafront Apartments. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Lukovo Seafront Apartments is set in Lukovo. Ubytovanie Lukovo Seafront Apartments sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marica

9,7

Apartment Marica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marica. Located in Lukovo, 150 metres from Lukovo Beach, Apartment Marica provides a restaurant, city views and free WiFi. Ubytovanie Apartment Marica sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kovačević

9,6

Apartman Kovačević

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kovačević. Apartmán Kovačević sa môže pochváliť reštauráciou a terasou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more v obci Lukovo. Ubytovanie Apartman Kovačević sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Papalinna Lukovo

9,5

Papalinna Lukovo

Ubytovanie (Apartmány) Papalinna Lukovo. Ubytovacie zariadenie Papalinna Lukovo sa nachádza v obci Lukovo, 49 km od Novalje a ponúka sezónny vonkajší bazén i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Papalinna Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dragas

9,3

Apartment Dragas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragas. Located in Lukovo, 350 metres from Lukovo Beach, Apartment Dragas provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Dragas sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stipe

9,3

Apartments Stipe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipe. Ubytovacie zariadenie Apartments Stipe sa nachádza v obci Lukovo v Licko-senjskej župe, 300 metrov od pláže Lukovo a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Apartments Stipe sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Tartaruga"

9,2

Apartman "Tartaruga"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Tartaruga". Set just 300 metres from Lukovo Beach, Apartman "Tartaruga" offers accommodation in Lukovo with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Apartman "Tartaruga" sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo

9,2

Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo. Dovolenkový dom Komadina ponúka ubytovanie s terasou, vírivkou priamo na pláži a bezplatným Wi-Fi v letovisku Lukovo . Ubytovanie Holiday House Komadina with Whirlpool direct on the Beach in Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 241 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lukovo - Puskaric

9

Apartment Lukovo - Puskaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lukovo - Puskaric. Apartmán Lukovo - Puskaric sa nachádza v obci Lukovo, 50 km od mesta Novalja. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Apartment Lukovo - Puskaric sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvita

8,9

Apartment Cvita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvita. Toto ubytovanie sa nachádza v obci Lukovo, 16 km od Bašky a 39 km od Crikvenice. Je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Apartment Cvita sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vica

8,7

Apartment Vica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vica. Klimatizovaný Apartmán Vica, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v meste Lukovo, 17 km od letoviska Baška a 38 km od mesta Crikvenica. Ubytovanie Apartment Vica sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lili

7,7

Apartment Lili

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili. Featuring sea views, Apartment Lili provides accommodation with a terrace and a kettle, around 350 metres from Lukovo Beach. Ubytovanie Apartment Lili sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo. Featuring an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo is set in Lukovo. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 343 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lukovo

Lukovo

Ubytovanie (Horská chata) Lukovo. Situated in Lukovo, the chalet features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. The chalet has pool views and is 27 km from Baška. Ubytovanie Lukovo sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krmpotić

Apartmani Krmpotić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krmpotić. Located in Lukovo, Apartmani Krmpotić provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Apartmani Krmpotić sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Lukovo with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Amazing home in Lukovo with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Lukovo with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Set in Lukovo, Amazing home in Lukovo with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Amazing home in Lukovo with Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms is set in Lukovo. Ubytovanie Amazing home in Lukovo w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 6 Bedrooms sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 386 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden

Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden. Situated in Lukovo, Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a garden and barbecue... Ubytovanie Nice summer house with sea view, jacuzzi, private garden sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday home Lukovo Cr

Holiday home Lukovo Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lukovo Cr. Located in Lukovo, Holiday home Lukovo Cr features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday home Lukovo Cr sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 378 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Asja

Holiday Home Asja

Ubytovanie (Horská chata) Holiday Home Asja. Holiday Home Asja is situated in Lukovo. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytovanie Holiday Home Asja sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Legendao

Holiday Home Legendao

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Legendao. Holiday Home Legendao is located in Lukovo. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Holiday Home Legendao sa nachádza v meste Lukovo (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)