Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Apartmán 1.C

Located in Šajdíkove Humence in the Trnavský kraj region, Apartmán 1. This air-conditioned apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. The nearest airport is Piesťany Airport, 38 km from Apartmán 1. Piešťany is 38 km from the apartment, while Trnava is 37 km away. The property is 49 km from Senec, and complimentary private parking is provided. C features a terrace and garden views. C.

Iná ubytovanie v meste Šajdíkove Humence

Apartmán Golfballs

Apartmán Golfballs

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golfballs. Apartmán Golfballs sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán Golfballs sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

VILA Penati Golf

VILA Penati Golf

Ubytovanie (Vily) VILA Penati Golf. VILA Penati Golf is situated in Šajdíkove Humence and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie VILA Penati Golf sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

GASS GOLF Penati

GASS GOLF Penati

Ubytovanie (Dovolenkové domy) GASS GOLF Penati. Ubytovacie zariadenie GASS GOLF Penati sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie GASS GOLF Penati sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).