Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Golfballs Apartmán

Šajdíkove Humence 748, 906 07 Šajdíkove Humence, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golfballs. Apartmán Golfballs sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán Golfballs sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

Popis ubytovania Apartmán Golfballs

Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. Apartmán ponúka aj terasu. Na mieste je k dispozícii aj reštauráciu a bezplatné súkromné parkovisko. Po dni strávenom pešou turistikou alebo cyklistikou môžu hostia relaxovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Apartmán má 2 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. Apartmán Golfballs je vzdialený 39 km od Piešťan a 37 km od Trnavy. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 39 km. Apartmán Golfballs sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar
  • Súkromná plá E;

Iná ubytovanie v meste Šajdíkove Humence

VILA Penati Golf

VILA Penati Golf

Ubytovanie (Vily) VILA Penati Golf. VILA Penati Golf is situated in Šajdíkove Humence and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie VILA Penati Golf sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).

GASS GOLF Penati

GASS GOLF Penati

Ubytovanie (Dovolenkové domy) GASS GOLF Penati. Ubytovacie zariadenie GASS GOLF Penati sa nachádza v obci Šajdíkove Humence a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie GASS GOLF Penati sa nachádza v meste Šajdíkove Humence (Slovensko - Trnavský kraj).