Hľadať

Ubytovanie

Apartment Barbat 11 Apartmán

51280 Barbat na Rabu, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat 11. Apartment Barbat 11 is located in Barbat na Rabu, 1.5 km from Kastel Beach, 2 km from Banjol Beach, as well as 2.5 km from Ribon Beach. Ubytovanie Apartment Barbat 11 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Popis ubytovania Apartment Barbat 11

The apartment is equipped with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a fridge and an oven. 5 km from Kastel Beach, 2 km from Banjol Beach, as well as 2. Apartment Barbat 11 is located in Barbat na Rabu, 1. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. 5 km from Ribon Beach.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment Barbat 11

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Toaleta
 • TV
 • Skladacia posteľ
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Balkón
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Barbat na Rabu

Holiday Home Domy

9,9

Holiday Home Domy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Domy. Situated in Barbat na Rabu, 1.1 km from Banjol Beach and 1.8 km from Petrac Beach, Holiday Home Domy offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Holiday Home Domy sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Located in Barbat na Rabu, just less than 1 km from Kastel Beach, Apartment Mira (RAB131) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mira (RAB131) sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Amfora

9,9

Apartments Amfora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Apartments Amfora offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Amfora sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Casa Del Papa

9,8

Apartments Casa Del Papa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Ubytovanie Apartments Casa del Papa sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu na ostrove Rab neďaleko pláže Kastel. Ubytovanie Apartments Casa Del Papa sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Biserka

9,7

Apartment Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Biserka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Biserka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Harmony

9,7

Villa Harmony

Ubytovanie (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony features a hot tub and free private parking, and is within 1.3 km of Banjol Beach and 2 km of Petrac Beach. Ubytovanie Villa Harmony sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riva. Situated in Barbat na Rabu, 1.1 km from Banjol Beach and 1. Ubytovanie Villa Riva sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Tonka

9,7

Apartment Tonka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka. Featuring sea views, Apartment Tonka offers accommodation with a garden and a patio, around 1.1 km from Ribon Beach. Ubytovanie Apartment Tonka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani B&S

9,6

Apartmani B&S

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani B&S. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani B&S sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Ljerka

9,5

Apartment Ljerka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ljerka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach nearby, Apartment Ljerka provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Ljerka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Studio Apartment Barbat 38a

9,5

Studio Apartment Barbat 38a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Barbat 38a. Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza 25 km od Bašky a ponúka ubytovanie na ostrove Barbat na Rabe. Ubytovanie Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Vinko

9,5

Rooms Vinko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Vinko. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Rooms Vinko provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Rooms Vinko sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Marija

9,5

Rooms Marija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marija. Zariadenie Rooms Marija je vzdialené 70 metrov od kamienkovej pláže a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadeným balkónom... Ubytovanie Rooms Marija sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

MR. HALL Apartments

9,5

MR. HALL Apartments

Ubytovanie (Apartmány) MR. HALL Apartments. Ubytovacie zariadenie MR. HALL Apartments sa nachádza v meste Barbat na Rabu v Barbatskej štvrti, 1,2 km od pláže Kastel a 2,2 km od pláže Banjol. Ubytovanie MR. HALL Apartments sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Nadia

9,5

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nadia. Set in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartment Nadia offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Anita 1

9,5

Apartments Anita 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita 1. Apartmány Anita 1 sa nachádzajú v letovisku Barbat na Rabu a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Letovisko Baška je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartments Anita 1 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Marisol Barbat

9,5

Apartment Marisol Barbat

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marisol Barbat. Apartmán Marisol Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a gril. Ubytovanie Apartment Marisol Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Ljubica

9,5

Apartments Ljubica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubica. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Barbat na Rabu. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartman Andrea

9,3

Apartman Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andrea. Set in Barbat na Rabu, 100 metres from Kastel Beach and 1. Ubytovanie Apartman Andrea sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Krunić

9,3

Apartmani Krunić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krunić. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v obci Barbat na Rabu na ostrove Rab, 300 metrov od pláže Banjol. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments and Rooms Vinko

9,3

Apartments and Rooms Vinko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments and Rooms Vinko. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v malom turistickom meste Barbat, vzdialenom len 10 metrov od mora. Ubytovanie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

I&A House

9,2

I&A House

Ubytovanie (Apartmány) I&A House. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, I&A House provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie I&A House sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Mario

9,2

Apartments Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mario. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartments Mario can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and 1. Ubytovanie Apartments Mario sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Maria Rab

9,2

Apartmani Maria Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maria Rab. Ubytovanie Apartmani Maria Rab sa nachádza v meste Barbat na Rabu, 200 metrov od pláže Kastel. Ubytovanie Apartmani Maria Rab sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartmani Matušan

9,2

Apartmani Matušan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmani Matušan. Located 1 km from Banjol Beach, Apartmani Matušan offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Matušan sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Rukavina

9,2

Apartment Rukavina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rukavina. Apartmán Rukavina sa nachádza len pár krokov od mora v meste Barbat na Rabu. Ponúka vám klimatizáciu a zariadený balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Rukavina sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Zekija

9,1

Apartment Zekija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zekija. Set 700 metres from Banjol Beach, Apartment Zekija offers accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment Zekija sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

apartman Barbara

9,1

apartman Barbara

Ubytovanie (Apartmán) apartman Barbara. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, apartman Barbara can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and less than 1... Ubytovanie apartman Barbara sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Vila Anica

9

Vila Anica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Anica. Vila Anica sa nachádza 300 metrov od pláže Kaštel a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Anica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Studio Apartment in Barbat

8,9

Studio Apartment in Barbat

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Barbat. Offering free WiFi and free private parking, Studio Apartment in Barbat is set in Barbat na Rabu, just 600 metres from Banjol Beach. Ubytovanie Studio Apartment in Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments and Rooms Villa Luci

8,8

Apartments and Rooms Villa Luci

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Villa Luci. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v meste Barbat, necelý 1 km od pláže Kastel a 2 km od pláže Ribon. Ubytovanie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Guest House Palme

8,8

Guest House Palme

Ubytovanie (Penzión) Guest House Palme. Penzión Guest House Palme sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu, 10 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Guest House Palme sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Debelic

8,8

Apartments Debelic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Debelic. Located 550 metres from Banjol Beach, Apartments Debelic offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Debelic sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Petra

8,8

Apartments Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Barbat II Croatia

8,8

Apartment Barbat II Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat II Croatia. Situated in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Apartment Barbat II Croatia is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Barbat II Croatia sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Nada

8,7

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nada. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Kastel Beach nearby, Apartment Nada offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Pansion Ana

8,6

Pansion Ana

Ubytovanie (Penzión) Pansion Ana. Ubytovacie zariadenie Pansion Ana sa nachádza pri pláži v mestečku Barbat na ostrove Rab a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie, spoločenskú miestnosť,... Ubytovanie Pansion Ana sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Branka

8,6

Rooms Branka

Ubytovanie (Penzión) Rooms Branka. Ubytovacie zariadenie Rooms Branka sa nachádza na pobreží v letovisku Barbat na Rabu. Ubytovanie Rooms Branka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Opsenica

8,5

Apartments Opsenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Opsenica. Ubytovacie zariadenie Apartments Opsenica sa nachádza v meste Barbat, 300 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Opsenica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Fam. Grce

8,4

Fam. Grce

Ubytovanie (Apartmány) Fam. Grce. Situated in Barbat na Rabu, Fam. Grce features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Fam. Grce sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Jasko 2895

8,2

Apartments Jasko 2895

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasko 2895. Apartmány Jasko 2895 sa nachádzajú v meste Barbat na Rabu. Ponúkajú ubytovanie s TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartments Jasko 2895 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Vila Miranda

8,1

Apartments Vila Miranda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Miranda. Vila Miranda má výbornú polohu hneď pri mori v dedinke Barbat a ponúka vám záhradu so sviežou zeleňou, v ktorej nájdete levanduľu, palmy a olivovníky. Ubytovanie Apartments Vila Miranda sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment Barbat KL-1773

8

Apartment Barbat KL-1773

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat KL-1773. Apartment Barbat KL-1773 is set in Barbat na Rabu. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartment Barbat KL-1773 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Maslinov hlad

8

Maslinov hlad

Ubytovanie (Apartmány) Maslinov hlad. Ubytovacie zariadenie Maslinov hlad sa nachádza v letovisku Barbat na ostrove Rab, 400 metrov od pláže Kastel. Ubytovanie Maslinov hlad sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Petar

7,9

Apartments Petar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Apartments Petar provides accommodation located in Barbat na Rabu, 1.4 km from Banjol Beach and 2 km from Kastel Beach. Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Kesic

7,8

Apartments Kesic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kesic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kesic sa nachádza v meste Barbat na Rabu na ostrove Rab, neďaleko pláží Banjol a Kastel. Ubytovanie Apartments Kesic sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Rafaela

7,6

Apartments Rafaela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rafaela. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Kastel Beach and Banjol Beach nearby, Apartments Rafaela offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Rafaela sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Romana

7,4

Apartments Romana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Romana. Apartments Romana has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Barbat na Rabu, 50 metres from Banjol Beach. Ubytovanie Apartments Romana sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Apartments Jasmin

7

Apartments Jasmin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasmin. Apartmány Jasmin ponúkajú ubytovanie vhodné aj pre domáce zvieratá. Ubytovanie Apartments Jasmin sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).