Hľadať

Ubytovanie

Apartments Barbara Apartmány

Podhum 355B, 51218 Podhum, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v letovisku Podhum, 36 km od mesta Crikvenica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Barbara

Najbližšie letisko je Letisko Rijeka, situované 19 km od ubytovania Apartments Barbara. K dispozícii je tiež rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v letovisku Podhum, 36 km od mesta Crikvenica. Každý deň sa podávajú kontinentálne raňajky. Počas pobytu v ubytovaní Apartments Barbara môžete využívať gril. Ubytovanie nájdete 26 km od mesta Opatija a 12 km od mesta Rijeka. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza patio, kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, práčka a súkromná kúpeľňa s bidetom a sušičom vlasov.

Vybavenie ubytovania Apartments Barbara

  • Vybavenie na grilovanie
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Dražice

Holiday home Drazice 27 Croatia

9,9

Holiday home Drazice 27 Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Drazice 27 Croatia. Holiday home Drazice 27 Croatia is set in Dražice and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Drazice 27 Croatia sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eni

9,8

Apartment Eni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eni. Apartment Eni offers pet-friendly accommodation in Dražice, 14 km from Opatija. The air-conditioned unit is 7 km from Rijeka. Ubytovanie Apartment Eni sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Laura

9,8

Casa Laura

Ubytovanie (Apartmány) Casa Laura. Ubytovacie zariadenie Casa Laura sa nachádza v Rijeke, 10 km od Chorvátskeho národného divadla Ivana Zajca a 12 km od Námorného a historického múzea... Ubytovanie Casa Laura sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dražice

9,7

Apartman Dražice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dražice. Set in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Dražice has a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Dražice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rita

9,7

Rita

Ubytovanie (Apartmán) Rita. Offering free WiFi and garden views, Rita is an accommodation located in Dražice. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Rita sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Frane Grobnik

9,4

Apartment Frane Grobnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frane Grobnik. Apartment Frane Grobnik is located in Dražice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Frane Grobnik sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Drazice

Studio Holiday Home in Drazice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Studio Holiday Home in Drazice. Studio Holiday Home in Drazice is set in Dražice. Complimentary WiFi is available throughout the property. The property includes a living room with a TV. Ubytovanie Studio Holiday Home in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms

Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms. Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms is set in Dražice. Ubytovanie Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Drazice. Two-Bedroom Apartment in Drazice is situated in Dražice. The air-conditioned accommodation is 37 km from Crikvenica. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Drazice. Two-Bedroom Apartment in Drazice is located in Dražice. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)