Hľadať

Ubytovanie

Casa Laura Apartmány

Pulipoje 2/b, 51218 Rijeka, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Casa Laura. Ubytovacie zariadenie Casa Laura sa nachádza v Rijeke, 10 km od Chorvátskeho národného divadla Ivana Zajca a 12 km od Námorného a historického múzea... Ubytovanie Casa Laura sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Laura

Nechýba mikrovlnná rúra, chladnička, rúra, rýchlovarná kanvica a kávovar. Počas pobytu v ubytovaní Casa Laura môžete relaxovať v záhrade alebo sa v okolí venovať rybolovu a pešej turistike. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Najbližšie letisko je letisko Rijeka, ktoré sa nachádza 31 km od ubytovania Casa Laura. Jeden z našich favoritov v destinácii RijekaUbytovacie zariadenie Casa Laura sa nachádza v Rijeke, 10 km od Chorvátskeho národného divadla Ivana Zajca a 12 km od Námorného a historického múzea chorvátskeho pobrežia. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie. Nachádza sa v nich súkromná kúpeľňa, TV s plochou obrazovkou, šatníková skriňa, obývacia izba, balkón a vybavená kuchyňa. Ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú dláždené podlahy. Súčasťou apartmánu je terasa. Nákupné centrum Tower Center Rijeka a hrad Trsat sú vzdialené 13 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Nefajčiarske izby
 • Záhrada
 • Vybavenie na grilovanie

Vybavenie ubytovania Casa Laura

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanieza príplatok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Bowling Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Pešia turistika
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Dražice

Holiday home Drazice 27 Croatia

9,9

Holiday home Drazice 27 Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Drazice 27 Croatia. Holiday home Drazice 27 Croatia is set in Dražice and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Drazice 27 Croatia sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eni

9,8

Apartment Eni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eni. Apartment Eni offers pet-friendly accommodation in Dražice, 14 km from Opatija. The air-conditioned unit is 7 km from Rijeka. Ubytovanie Apartment Eni sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dražice

9,7

Apartman Dražice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dražice. Set in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Dražice has a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Dražice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rita

9,7

Rita

Ubytovanie (Apartmán) Rita. Offering free WiFi and garden views, Rita is an accommodation located in Dražice. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Rita sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barbara

9,5

Apartments Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v letovisku Podhum, 36 km od mesta Crikvenica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Frane Grobnik

9,4

Apartment Frane Grobnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frane Grobnik. Apartment Frane Grobnik is located in Dražice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Frane Grobnik sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Drazice XI

Holiday Home Drazice XI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Drazice XI. Set in Dražice, Holiday Home Drazice XI provides a private pool. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Drazice XI sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday house Dalinda

Holiday house Dalinda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Dalinda. Set in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday house Dalinda features a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday house Dalinda sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Drazice

Studio Holiday Home in Drazice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Studio Holiday Home in Drazice. Studio Holiday Home in Drazice is set in Dražice. Complimentary WiFi is available throughout the property. The property includes a living room with a TV. Ubytovanie Studio Holiday Home in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms

Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms. Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms is set in Dražice. Ubytovanie Stunning apartment in Drazice w/ 2 Bedrooms sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Drazice with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome apartment in Drazice with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Drazice with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms. Awesome apartment in Drazice with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms is located in Dražice and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome apartment in Drazice with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Drazice. Two-Bedroom Apartment in Drazice is situated in Dražice. The air-conditioned accommodation is 37 km from Crikvenica. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Two-Bedroom Apartment in Drazice

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Drazice. Two-Bedroom Apartment in Drazice is located in Dražice. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Drazice sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rita

Apartment Rita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rita. Located in Dražice, Apartment Rita provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Apartment Rita sa nachádza v meste Dražice (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).