Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896 Apartmány

23286 Božava, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896. Studio Bozava 11896a offers accommodation in Božava. Every room is fitted with a TV. The rooms have a private bathroom. Ubytovanie Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896

The rooms have a private bathroom. Studio Bozava 11896a offers accommodation in Božava. Every room is fitted with a TV. The nearest airport is Zadar Airport, 36 km from Studio Bozava 11896a. Zadar is 26 km from Studio Bozava 11896a, while Novalja is 47 km away.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Božava

Guest House Nikola

9,2

Guest House Nikola

Ubytovanie (Penzión) Guest House Nikola. Trojhviezdičkový penzión Nikola so záhradou sa nachádza v dedinke Božava a ponúka klimatizované izby so súkromným balkónom, patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Nikola sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Davorka

9,2

Apartment Davorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Davorka. Apartmány Davorka s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Božava. Ponúkajú vám záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Davorka sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milin

9,2

Apartments Milin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milin. Klimatizované apartmány Milin sa nachádzjú v mestečku Božava, 26 km od Zadaru a 46 km od Novalje. Ubytovanie Apartments Milin sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Božava - Nena

9,1

Apartment Božava - Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Božava - Nena. Apartment Božava - Nena is situated in Božava and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The apartment has garden views and is 31 km from... Ubytovanie Apartment Božava - Nena sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irena

9,1

Apartments Irena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irena. Apartmány Irena sa nachádzajú v obci Božava v regióne Dugi Otok a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Irena sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Bozava 8100a

8,9

Triple Room Bozava 8100a

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Bozava 8100a. Triple Room Bozava 8100a offers air-conditioned accommodation in Božava. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Triple Room Bozava 8100a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108

8,9

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centre Apartment Bozava

8,7

Centre Apartment Bozava

Ubytovanie (Apartmán) Centre Apartment Bozava. Located in Božava in the Dugi Otok region, Centre Apartment Bozava features a balcony and garden views. Ubytovanie Centre Apartment Bozava sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorić

8,6

Apartments Zorić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorić. Situated in Božava, 31 km from Luka, Apartments Zorić features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zorić sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Janja

8,3

Apartments Janja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janja. Apartmány Janja sa nachádzajú v obci Božava, 26 km od Zadaru. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Janja sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maslina Božava

8,2

Apartments Maslina Božava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina Božava. Apartmány Maslina Božava s grilom a slnečnou terasou sa nachádzajú v meste Božava. Mesto Zadar je vzdialené 26 km. Ubytovanie Apartments Maslina Božava sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Olga

8,1

Apartments Olga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Olga. Apartmány Olivera sa nachádzajú v prístavnom mestečku Božava na ostrove Dugi Otok. Ubytovanie Apartments Olga sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bozava 11896a

7,8

Apartment Bozava 11896a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 11896a. Apartment Bozava 11896a offers accommodation in Božava, 26 km from Zadar. The air-conditioned unit is 47 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Bozava 11896a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100

Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100 offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Blaža

Apartmani Blaža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Blaža. Situated in Božava in the Dugi Otok region, Apartmani Blaža has a patio and garden views. Ubytovanie Apartmani Blaža sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Blaža

Apartmani Blaža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Blaža. Located in Božava, Apartmani Blaža provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Blaža sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grozdana

Apartments Grozdana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grozdana. Situated in Božava, Apartments Grozdana provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Grozdana sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ant

Apartments Ant

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ant. With garden views, Apartments Ant is situated in Božava and has free WiFi. Ubytovanie Apartments Ant sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Bozava 8108a

Studio Bozava 8108a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Bozava 8108a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Studio Bozava 8108a features a terrace. Ubytovanie Studio Bozava 8108a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vala

Vala

Ubytovanie (Apartmán) Vala. Ubytovacie zariadenie Vala sa nachádza v obci Božava a ponúka terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je 1 kúpeľňa. Ubytovanie Vala sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Bozava 8123a

Apartment Bozava 8123a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 8123a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Bozava 8123a has a terrace. Ubytovanie Apartment Bozava 8123a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ante

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Ante features a terrace. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Ivan has a terrace. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Silvana

Apartment Silvana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvana. Featuring free WiFi, Apartment Silvana is situated on the beachfront in Božava. The air-conditioned accommodation is 32 km from Luka. Ubytovanie Apartment Silvana sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meri

Apartment Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meri. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Meri features a terrace. Ubytovanie Apartment Meri sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bozava 8100a

Apartment Bozava 8100a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 8100a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Bozava 8100a has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Bozava 8100a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831

Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831. Situated in Božava in the Dugi Otok region, Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124. Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Božava. Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jerić

Apartments Jerić

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jerić. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments Jerić is situated in Božava. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Apartments Jerić sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)