Hľadať

Ubytovanie

Apartments Olga Apartmány

Božava 73a, Dugi otok, 23286 Božava, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Olga. Apartmány Olivera sa nachádzajú v prístavnom mestečku Božava na ostrove Dugi Otok. Ubytovanie Apartments Olga sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Olga

Do Národného parku Kornati vzdialeného 55 km sa odveziete loďou alebo trajektom. Všetky ubytovacie jednotky majú posedenie, satelitnú TV a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom. Najbližší prístav trajektov je v meste Brbinj vzdialenom 15 km ďaleko a letisko Zadar sa nachádza vo vzdialenosti 20 km. Impozantná pláž Sakarun s bielym pieskom je vzdialená 5 km. Apartmány Olivera sa nachádzajú v prístavnom mestečku Božava na ostrove Dugi Otok. V hlavnej sezóne tam každých 30 minút premáva kyvadlový autobus. Športové zariadenia ako tenisové kurty a telocvičňa sa nachádzajú vo vzdialenosti 100 metrov. Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom alebo vaňou a apartmány majú aj terasu alebo balkón. Bezplatne môžete parkovať na ​​parkovisku vzdialenom 200 metrov. Niektoré ubytovacie jednotky majú klimatizáciu a niektoré výhľad na more. Sú situované v centre mesta a 50 metrov od pobrežia a obklopuje ich pokojné prostredie. Najbližší obchod s potravinami a skalnatá pláž sú vzdialené 50 metrov a 100 metrov od apartmánov sa nachádza viacero reštaurácií.

Vybavenie ubytovania Apartments Olga

  • Terasa
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
  • Klimatizácia
  • Kúrenie
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Božava

Villa Mira

10

Villa Mira

Ubytovanie (Vila) Villa Mira. Ubytovacie zariadenie Villa Mira sa nachádza v meste Božava a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, výhľadom do záhrady a terasou. Ubytovanie Villa Mira sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Nikola

9,2

Guest House Nikola

Ubytovanie (Penzión) Guest House Nikola. Trojhviezdičkový penzión Nikola so záhradou sa nachádza v dedinke Božava a ponúka klimatizované izby so súkromným balkónom, patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Nikola sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Davorka

9,2

Apartment Davorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Davorka. Apartmány Davorka s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Božava. Ponúkajú vám záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Davorka sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milin

9,2

Apartments Milin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milin. Klimatizované apartmány Milin sa nachádzjú v mestečku Božava, 26 km od Zadaru a 46 km od Novalje. Ubytovanie Apartments Milin sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Božava - Nena

9,1

Apartment Božava - Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Božava - Nena. Apartment Božava - Nena is situated in Božava and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The apartment has garden views and is 31 km from... Ubytovanie Apartment Božava - Nena sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irena

9,1

Apartments Irena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irena. Apartmány Irena sa nachádzajú v obci Božava v regióne Dugi Otok a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Irena sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Bozava 8100a

8,9

Triple Room Bozava 8100a

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Bozava 8100a. Triple Room Bozava 8100a offers air-conditioned accommodation in Božava. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Triple Room Bozava 8100a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108

8,9

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8108 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896

8,8

Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896. Studio Bozava 11896a offers accommodation in Božava. Every room is fitted with a TV. The rooms have a private bathroom. Ubytovanie Apartments by the sea Bozava, Dugi otok - 11896 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centre Apartment Bozava

8,7

Centre Apartment Bozava

Ubytovanie (Apartmán) Centre Apartment Bozava. Located in Božava in the Dugi Otok region, Centre Apartment Bozava features a balcony and garden views. Ubytovanie Centre Apartment Bozava sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorić

8,6

Apartments Zorić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorić. Situated in Božava, 31 km from Luka, Apartments Zorić features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zorić sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Janja

8,3

Apartments Janja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janja. Apartmány Janja sa nachádzajú v obci Božava, 26 km od Zadaru. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Janja sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maslina Božava

8,2

Apartments Maslina Božava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina Božava. Apartmány Maslina Božava s grilom a slnečnou terasou sa nachádzajú v meste Božava. Mesto Zadar je vzdialené 26 km. Ubytovanie Apartments Maslina Božava sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bozava 11896a

7,8

Apartment Bozava 11896a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 11896a. Apartment Bozava 11896a offers accommodation in Božava, 26 km from Zadar. The air-conditioned unit is 47 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Bozava 11896a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100

Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100 offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Bozava, Dugi otok - 8100 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Blaža

Apartmani Blaža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Blaža. Situated in Božava in the Dugi Otok region, Apartmani Blaža has a patio and garden views. Ubytovanie Apartmani Blaža sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Blaža

Apartmani Blaža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Blaža. Located in Božava, Apartmani Blaža provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Blaža sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8123 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grozdana

Apartments Grozdana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grozdana. Situated in Božava, Apartments Grozdana provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Grozdana sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Parisa

Villa Parisa

Ubytovanie (Vila) Villa Parisa. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Parisa is set in Božava. Ubytovanie Villa Parisa sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 548 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ant

Apartments Ant

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ant. With garden views, Apartments Ant is situated in Božava and has free WiFi. Ubytovanie Apartments Ant sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Bozava 8108a

Studio Bozava 8108a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Bozava 8108a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Studio Bozava 8108a features a terrace. Ubytovanie Studio Bozava 8108a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vala

Vala

Ubytovanie (Apartmán) Vala. Ubytovacie zariadenie Vala sa nachádza v obci Božava a ponúka terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je 1 kúpeľňa. Ubytovanie Vala sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Bozava 8123a

Apartment Bozava 8123a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 8123a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Bozava 8123a has a terrace. Ubytovanie Apartment Bozava 8123a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ante

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Ante features a terrace. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Ivan has a terrace. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Silvana

Apartment Silvana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvana. Featuring free WiFi, Apartment Silvana is situated on the beachfront in Božava. The air-conditioned accommodation is 32 km from Luka. Ubytovanie Apartment Silvana sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bura

Holiday Home Bura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bura. Set in Božava in the Dugi Otok region, Holiday Home Bura has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Bura sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Biserka

Apartments Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Biserka. Situated in Božava, Apartments Biserka features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Biserka sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meri

Apartment Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meri. Set in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Meri features a terrace. Ubytovanie Apartment Meri sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bozava 8100a

Apartment Bozava 8100a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bozava 8100a. Located in Božava in the Dugi Otok region, Apartment Bozava 8100a has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Bozava 8100a sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831

Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831. Situated in Božava in the Dugi Otok region, Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Bozava/Insel Dugi Otok 7831 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124

Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124. Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Božava. Ubytovanie Apartments with a parking space Bozava, Dugi otok - 8124 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Mauro

Luxury Apartments Mauro

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Mauro. Providing a garden, Luxury Apartments Mauro offers accommodation in Božava. Ubytovanie Luxury Apartments Mauro sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jerić

Apartments Jerić

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jerić. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments Jerić is situated in Božava. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Apartments Jerić sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Island Cottage Croatia

Island Cottage Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Island Cottage Croatia. Island Cottage Croatia is set in Božava and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Island Cottage Croatia sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments with WiFi Bozava, Dugi otok - 18916

Apartments with WiFi Bozava, Dugi otok - 18916

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with WiFi Bozava, Dugi otok - 18916. Set in Božava, Apartments with WiFi Bozava, Dugi otok - 18916 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 10 km from Brbinj. Ubytovanie Apartments with WiFi Bozava, Dugi otok - 18916 sa nachádza v meste Božava (Chorvátsko - Dugi Otok).