Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nada Apartmány

5 Podbanj ulica, 51262 Kraljevica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nada. Apartmány Nada sa nachádzajú v meste Kraljevica v Prímorsko-gorskokotarskej župe, necelých 2,8 km od pláže Selehovica a ponúkajú ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nada

Pláž Krsevanj sa nachádza 3 km od apartmánov Nada. V každej ubytovacej jednotke máte k dispozícii kuchyňu s chladničkou a varnou doskou, satelitnú TV s plochou obrazovkou, žehliace potreby, písací stôl a priestor na posedenie s pohovkou. Súčasťou všetkých ubytovacích jednotiek je súkromná kúpeľňa s vaňou, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. Apartmán má slnečnú terasu. Jeden z našich favoritov v destinácii KraljevicaApartmány Nada sa nachádzajú v meste Kraljevica v Prímorsko-gorskokotarskej župe, necelých 2,8 km od pláže Selehovica a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom. Najbližšie letisko je Letisko Rijeka, ktoré je vzdialené 11 km od ubytovania.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nada

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kraljevica

Leona

9,9

Leona

Ubytovanie (Apartmán) Leona. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, leona has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Leona sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silva

9,9

Apartment Silva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silva. Apartment Silva is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Silva sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Six

9,9

Apartments Six

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Six. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region and Selehovica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Six sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Miljana

9,8

Villa Miljana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Miljana. Vila Miljana sa nachádza v meste Kraljevica, 49 km od Bašky. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Miljana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Seamans Apartment

9,7

Seamans Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Seamans Apartment. Apartmán Seamans sa nachádza v meste Kraljevica v Prímorsko-gorskokotarskej župe. Ponúka patio, záhradu a výhľad na more. Ubytovanie Seamans Apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katarina Vintage House

9,7

Katarina Vintage House

Ubytovanie (Vila) Katarina Vintage House. Katarina Vintage House is set in Kraljevica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Katarina Vintage House sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Kovačić

9,6

Apartments Kovačić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kovačić. Ubytovanie Apartments Kovačić sa nachádza v letovisku Kraljevica. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a záhradou. Ubytovanie Apartments Kovačić sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Dana

9,6

Villa Dana

Ubytovanie (Vila) Villa Dana. Located in Kraljevica, Villa Dana provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Dana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nono Anton

9,6

Apartment Nono Anton

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nono Anton. Providing sea views, Apartment Nono Anton is a self-catering accommodation located in Kraljevica, and provides a garden as well as a terrace. Ubytovanie Apartment Nono Anton sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Omorfia

9,6

Apartman Omorfia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Omorfia. Apartman Omorfia is situated in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Omorfia sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Captain's Apartment with Sea View

9,6

Captain's Apartment with Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Captain's Apartment with Sea View. Apartmán Captain's with Sea View sa nachádza 100 metrov od Jadranského mora v Kraljevici. Ubytovanie Captain's Apartment with Sea View sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fara apartment

9,6

Fara apartment

Ubytovanie (Apartmán) Fara apartment. Fara apartment sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Crikvenica je vzdialená 17 km. Ubytovanie Fara apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani "Oštro" Crikvenica

9,6

Apartmani "Oštro" Crikvenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Oštro" Crikvenica. Apartmány "Oštro" Crikvenica ponúkajú ubytovanie v Kraljevici. Mesto Opatija je vzdialené 21 km. Ubytovanie Apartmani "Oštro" Crikvenica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enjoy the Silence, Nature and Sea

9,5

Enjoy the Silence, Nature and Sea

Ubytovanie (Apartmán) Enjoy the Silence, Nature and Sea. Tento apartmán so záhradou a terasou sa nachádza v Kraljevici na pláži. Ubytovanie Enjoy the Silence, Nature and Sea sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Argola Kraljevica apartment

9,5

Argola Kraljevica apartment

Ubytovanie (Apartmán) Argola Kraljevica apartment. Ubytovanie ArgolA Kraljevica aprtment sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka klimatizované izby s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Argola Kraljevica apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Felice

9,5

Apartman Felice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Felice. Apartman Felice is set in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Felice sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara

9,5

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Apartment Lara is located in Kraljevica, 3 km from Krsevanj Beach. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Rebeka

9,4

Luxury Apartment Rebeka

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Rebeka. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartment Rebeka sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na... Ubytovanie Luxury Apartment Rebeka sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Villa Dora

9,4

Apartments Villa Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Dora. Ubytovanie Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky. K dispozícii je priestranná terasa s grilom. Ubytovanie Apartments Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment - Sunny days

9,4

Apartment - Sunny days

Ubytovanie (Apartmán) Apartment - Sunny days. Situated in Kraljevica, 2.8 km from Selehovica Beach and 2. Ubytovanie Apartment - Sunny days sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Maks

9,3

Apartments Maks

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maks. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region and Selehovica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Maks sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zita

9,3

Holiday Home Zita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zita. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Zita is set in Kraljevica. Ubytovanie Holiday Home Zita sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kraljevica

9,2

One-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kraljevica. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Kraljevica is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Viky

9,2

Apartments Viky

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Viky. Situated in Kraljevica, this air-conditioned studio is 22 km from Opatija. Guests benefit from balcony. The kitchen is fitted with a dishwasher and an... Ubytovanie Apartments Viky sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anita

9,2

Villa Anita

Ubytovanie (Apartmán) Villa Anita. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Banj 8 features a patio and garden views. Ubytovanie Villa Anita sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea House Bassi

9,1

Sea House Bassi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea House Bassi. Ubytovacie zariadenie Sea House Bassi sa nachádza v obci Kraljevica 2,4 km od pláže Selehovica a od pláže Voz. Ubytovanie Sea House Bassi sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden

9,1

Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden

Ubytovanie (Apartmán) Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden. Charming studio with terrace, barbecue and garden is located in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Bordada

9,1

Hostel Bordada

Ubytovanie (Hostel) Hostel Bordada. Hostel Bordada sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hostel Bordada sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Lucija

8,9

Rooms Villa Lucija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Lucija. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Kraljevica a hosťom ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sabo

8,9

Apartment Sabo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sabo. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region and Selehovica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartment Sabo sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Bei Bego an der Adria

8,6

Bei Bego an der Adria

Ubytovanie (Penzión) Bei Bego an der Adria. Ubytovacie zariadenie Bei Bego an der Adria sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Bei Bego an der Adria sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Dijana

8,5

Guest House Dijana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Kraljevica a využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Guest House Dijana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ana

8,4

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Apartmán Ana sa nachádza v letovisku Kraljevica a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie má výhľad na more. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

8,3

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kraljevica. Located in Kraljevica and only 1.9 km from Voz Beach, Two-Bedroom Apartment in Kraljevica provides accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kvarner View Rooms

8,2

Kvarner View Rooms

Ubytovanie (Penzión) Kvarner View Rooms. Ubytovanie Kvarner View Rooms s bezplatným Wi-Fi ponúka ubytovacie jednotky v obci Kraljevica, 33 km od Opatije. Hostia môžu navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Kvarner View Rooms sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA ANDRIC

7,7

VILLA ANDRIC

Ubytovanie (Apartmány) VILLA ANDRIC. Situated in Kraljevica, 38 km from Rabac, VILLA ANDRIC features a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytovanie VILLA ANDRIC sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589

7,6

Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589. Situated in Kraljevica, 2.8 km from Selehovica Beach, Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589 features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Kraljevica with Sea View VII

7,4

Apartment Kraljevica with Sea View VII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kraljevica with Sea View VII. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kraljevica with Sea View VII is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Kraljevica with Sea View VII sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kraljevica

7,3

Apartman Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kraljevica. Klimatizovaný apartmán Kraljevica so záhradou sa nachádza v obci Kraljevica v Primorsko-goranskej župe, 50 km od obce Baška. Ubytovanie Apartman Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Fun & Sun

7,3

Fun & Sun

Ubytovanie (Apartmán) Fun & Sun. Fun & Sun is located in Kraljevica and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Fun & Sun sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tyson Studio Apartments

6,8

Tyson Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Tyson Studio Apartments. Tyson Studio Apartments is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Tyson Studio Apartments sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boarding House Uvala Scott

6,7

Boarding House Uvala Scott

Ubytovanie (Hostinec) Boarding House Uvala Scott. Uvala Scott je turistická dedinka, ktorá sa nachádza v pokojnej zátoke Dubno neďaleko ostrova Krk a pozostáva z pavilónov postavených v stredomorskom... Ubytovanie Boarding House Uvala Scott sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mili

6,2

Ferienwohnung Mili

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mili. Ferienwohnung Mili is set in Kraljevica and offers a restaurant, a casino and barbecue facilities. Ubytovanie Ferienwohnung Mili sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kraljevica

6,1

Hotel Kraljevica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kraljevica. Hotel Kraljevica sa nachádza 1,2 km od pláže. Zo zastávky priamo pred hotelom premávajú autobusy do mesta Rijeka. Ubytovanie Hotel Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vidas

Apartment Vidas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vidas. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Vidas has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Vidas sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meri

Apartment Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meri. Apartment Meri is located in Kraljevica. The accommodation is 49 km from Baška. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment Meri sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kraljevica 36077

Apartment in Kraljevica 36077

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kraljevica 36077. Apartment in Kraljevica 36077 is set in Kraljevica. The accommodation is 17 km from Crikvenica, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment in Kraljevica 36077 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA MILJANA 3

VILLA MILJANA 3

Ubytovanie (Apartmán) VILLA MILJANA 3. VILLA MILJANA 3 is situated in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie VILLA MILJANA 3 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA MILJANA 4

VILLA MILJANA 4

Ubytovanie (Apartmán) VILLA MILJANA 4. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, VILLA MILJANA 4 features a garden. Ubytovanie VILLA MILJANA 4 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Child-friendly Apartment with Private Beach in Kraljevica

Cozy Child-friendly Apartment with Private Beach in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Child-friendly Apartment with Private Beach in Kraljevica. Set in Kraljevica, within 2.8 km of Selehovica Beach and 2. Ubytovanie Cozy Child-friendly Apartment with Private Beach in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Kraljevica 33251

Apartments in Kraljevica 33251

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Kraljevica 33251. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments in Kraljevica 33251 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments in Kraljevica 33251 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)