Hľadať

Ubytovanie

Hotel Kraljevica Hotel

Strossmayerova 33, 51262 Kraljevica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kraljevica. Hotel Kraljevica sa nachádza 1,2 km od pláže. Zo zastávky priamo pred hotelom premávajú autobusy do mesta Rijeka. Ubytovanie Hotel Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Popis ubytovania Hotel Kraljevica

Ponúka vám ubytovanie v izbách s TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli navštívte à la carte reštauráciu a terasu s výhľadom na more. Najbližší výjazd na štátnu cestu 8 je vzdialený 800 metrov. Miestne ihrisko s časťou na futbal a basketbal je situované len 100 metrov od hotela Kraljevica. Rušné mesto Crikvenica a letisko Rijeka sa nachádzajú do 12 km od hotela. Zo zastávky priamo pred hotelom premávajú autobusy do mesta Rijeka. Vo všetkých izbách s podlahami s kobercom môžete využívať písací stôl. Hotel Kraljevica sa nachádza 1,2 km od pláže. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Hotel Kraljevica

 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Fitnescentrumza príplatok
 • Denné upratovanie
 • Bankomat
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Obedové balíčky
 • Služba žehleniaza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Zariadenia pre schôdzky/bankety
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Kraljevica

Leona

9,9

Leona

Ubytovanie (Apartmán) Leona. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, leona has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Leona sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Silva

9,9

Apartment Silva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silva. Apartment Silva is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Silva sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Six

9,9

Apartments Six

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Six. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region and Selehovica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Six sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Seamans Apartment

9,7

Seamans Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Seamans Apartment. Apartmán Seamans sa nachádza v meste Kraljevica v Prímorsko-gorskokotarskej župe. Ponúka patio, záhradu a výhľad na more. Ubytovanie Seamans Apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Dana

9,6

Villa Dana

Ubytovanie (Vila) Villa Dana. Located in Kraljevica, Villa Dana provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Dana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Omorfia

9,6

Apartman Omorfia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Omorfia. Apartman Omorfia is situated in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Omorfia sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani "Oštro" Crikvenica

9,6

Apartmani "Oštro" Crikvenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Oštro" Crikvenica. Apartmány "Oštro" Crikvenica ponúkajú ubytovanie v Kraljevici. Mesto Opatija je vzdialené 21 km. Ubytovanie Apartmani "Oštro" Crikvenica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Captain's Apartment with Sea View

9,6

Captain's Apartment with Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Captain's Apartment with Sea View. Apartmán Captain's with Sea View sa nachádza 100 metrov od Jadranského mora v Kraljevici. Ubytovanie Captain's Apartment with Sea View sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Fara apartment

9,6

Fara apartment

Ubytovanie (Apartmán) Fara apartment. Fara apartment sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Crikvenica je vzdialená 17 km. Ubytovanie Fara apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Enjoy the Silence, Nature and Sea

9,5

Enjoy the Silence, Nature and Sea

Ubytovanie (Apartmán) Enjoy the Silence, Nature and Sea. Tento apartmán so záhradou a terasou sa nachádza v Kraljevici na pláži. Ubytovanie Enjoy the Silence, Nature and Sea sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Argola Kraljevica apartment

9,5

Argola Kraljevica apartment

Ubytovanie (Apartmán) Argola Kraljevica apartment. Ubytovanie ArgolA Kraljevica aprtment sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka klimatizované izby s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Argola Kraljevica apartment sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Felice

9,5

Apartman Felice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Felice. Apartman Felice is set in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Felice sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Lara

9,5

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Apartment Lara is located in Kraljevica, 3 km from Krsevanj Beach. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Villa Dora

9,4

Apartments Villa Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Dora. Ubytovanie Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky. K dispozícii je priestranná terasa s grilom. Ubytovanie Apartments Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Maks

9,3

Apartments Maks

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maks. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region and Selehovica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Maks sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Zita

9,3

Holiday Home Zita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zita. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Zita is set in Kraljevica. Ubytovanie Holiday Home Zita sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

One-Bedroom Apartment in Kraljevica

9,2

One-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kraljevica. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Kraljevica is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Viky

9,2

Apartments Viky

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Viky. Situated in Kraljevica, this air-conditioned studio is 22 km from Opatija. Guests benefit from balcony. The kitchen is fitted with a dishwasher and an... Ubytovanie Apartments Viky sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Anita

9,2

Villa Anita

Ubytovanie (Apartmán) Villa Anita. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Banj 8 features a patio and garden views. Ubytovanie Villa Anita sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Sea House Bassi

9,1

Sea House Bassi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea House Bassi. Ubytovacie zariadenie Sea House Bassi sa nachádza v obci Kraljevica 2,4 km od pláže Selehovica a od pláže Voz. Ubytovanie Sea House Bassi sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden

9,1

Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden

Ubytovanie (Apartmán) Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden. Charming studio with terrace, barbecue and garden is located in Kraljevica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Charming studio with hot tube, terrace, barbecue and garden sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Hostel Bordada

9,1

Hostel Bordada

Ubytovanie (Hostel) Hostel Bordada. Hostel Bordada sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hostel Bordada sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Rooms Villa Lucija

8,9

Rooms Villa Lucija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Villa Lucija. Ubytovacie zariadenie Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Kraljevica a hosťom ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Rooms Villa Lucija sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Bei Bego an der Adria

8,6

Bei Bego an der Adria

Ubytovanie (Penzión) Bei Bego an der Adria. Ubytovacie zariadenie Bei Bego an der Adria sa nachádza v meste Kraljevica a ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Bei Bego an der Adria sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Guest House Dijana

8,5

Guest House Dijana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Dijana. Apartmány Dijana sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Kraljevica a využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Guest House Dijana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Ana

8,4

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Apartmán Ana sa nachádza v letovisku Kraljevica a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie má výhľad na more. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

8,3

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kraljevica. Located in Kraljevica and only 1.9 km from Voz Beach, Two-Bedroom Apartment in Kraljevica provides accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Kvarner View Rooms

8,2

Kvarner View Rooms

Ubytovanie (Penzión) Kvarner View Rooms. Ubytovanie Kvarner View Rooms s bezplatným Wi-Fi ponúka ubytovacie jednotky v obci Kraljevica, 33 km od Opatije. Hostia môžu navštíviť reštauráciu. Ubytovanie Kvarner View Rooms sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

VILLA ANDRIC

7,7

VILLA ANDRIC

Ubytovanie (Apartmány) VILLA ANDRIC. Situated in Kraljevica, 38 km from Rabac, VILLA ANDRIC features a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytovanie VILLA ANDRIC sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Nada

7,5

Apartments Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nada. Apartmány Nada sa nachádzajú v meste Kraljevica v Prímorsko-gorskokotarskej župe, necelých 2,8 km od pláže Selehovica a ponúkajú ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Kraljevica with Sea View VII

7,4

Apartment Kraljevica with Sea View VII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kraljevica with Sea View VII. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kraljevica with Sea View VII is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Kraljevica with Sea View VII sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Fun & Sun

7,3

Fun & Sun

Ubytovanie (Apartmán) Fun & Sun. Fun & Sun is located in Kraljevica and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Fun & Sun sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Tyson Studio Apartments

6,8

Tyson Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Tyson Studio Apartments. Tyson Studio Apartments is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Tyson Studio Apartments sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Boarding House Uvala Scott

6,7

Boarding House Uvala Scott

Ubytovanie (Hostinec) Boarding House Uvala Scott. Uvala Scott je turistická dedinka, ktorá sa nachádza v pokojnej zátoke Dubno neďaleko ostrova Krk a pozostáva z pavilónov postavených v stredomorskom... Ubytovanie Boarding House Uvala Scott sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ferienwohnung Mili

6,2

Ferienwohnung Mili

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mili. Ferienwohnung Mili is set in Kraljevica and offers a restaurant, a casino and barbecue facilities. Ubytovanie Ferienwohnung Mili sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment in Kraljevica 41884

Apartment in Kraljevica 41884

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kraljevica 41884. Apartment in Kraljevica 41884 offers accommodation in Kraljevica, 2.9 km from Krsevanj Beach. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment in Kraljevica 41884 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

VILLA MILJANA 3

VILLA MILJANA 3

Ubytovanie (Apartmán) VILLA MILJANA 3. VILLA MILJANA 3 is situated in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie VILLA MILJANA 3 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

VILLA MILJANA 4

VILLA MILJANA 4

Ubytovanie (Apartmán) VILLA MILJANA 4. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, VILLA MILJANA 4 features a garden. Ubytovanie VILLA MILJANA 4 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kraljevica. Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Kraljevica is an accommodation located in Kraljevica. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kraljevica sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Kraljevice - 05

Holiday Home Kraljevice - 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kraljevice - 05. Holiday Home Kraljevice - 05 is situated in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Kraljevice - 05 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday home Kraljevica YA-1818

Holiday home Kraljevica YA-1818

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kraljevica YA-1818. Holiday home Kraljevica YA-1818 is located in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Kraljevica YA-1818 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Kraljevica - 09

Apartment Kraljevica - 09

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kraljevica - 09. Apartment Kraljevica - 09 is set in Kraljevica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Kraljevica - 09 sa nachádza v meste Kraljevica (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).