Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nevenka K. Apartmány

Čižići 56, 51514 Čižiči, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevenka K.. Apartmány Nevenka sa nachádzajú v obci Čižići, len 50 metrov od mora a 150 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Nevenka K. sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nevenka K.

Počas pobytu v apartmánoch Nevenka je vám tiež k dispozícii záhrada s grilom a vonkajším jedálenským kútom. Apartmány Nevenka sa nachádzajú v obci Čižići, len 50 metrov od mora a 150 metrov od najbližšej pláže. Miestny obchod s potravinami sa nachádza len 270 metrov od apartmánov. Apartmány majú satelitnú TV a priestor na posedenie s pohovkou. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Súčasťou apartmánov je aj súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Letisko Rijeka je situované vo vzdialenosti 11 km. Priamo na mieste je vám tiež k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Plne vybavená kuchyňa zahŕňa rúru, chladničku a jedálenský kút.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Nevenka K.

 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Zmenáreň
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Čižiči

White Cottage

10

White Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) White Cottage. Dovolenkový dom White Cottage sa nachádza v budove z 19. storočia v dedinke Čižići, len 1,1 km od pláže a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie White Cottage sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirta (MLK100)

9,8

Apartment Mirta (MLK100)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirta (MLK100). Located in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1. Ubytovanie Apartment Mirta (MLK100) sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teo

9,8

Teo

Ubytovanie (Apartmán) Teo. Featuring a balcony with sea views, barbecue facilities and a terrace, Teo can be found in Čižići, close to Sulinj Beach 1 and 1.7 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Teo sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sally

9,7

Apartman Sally

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sally. Featuring garden views, Apartman Sally provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Slamni Beach. Ubytovanie Apartman Sally sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Neva - Cizici, Krk

9,7

Villa Neva - Cizici, Krk

Ubytovanie (Vila) Villa Neva - Cizici, Krk. Located in Čižići, 1.5 km from Komoriška Beach and 1. Ubytovanie Villa Neva - Cizici, Krk sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hyacintus

9,7

Apartment Hyacintus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hyacintus. Apartmán Hyacintus sa nachádza v obci Čižići, 550 metrov od centra a od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Hyacintus sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Baran

9,7

Apartment Baran

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baran. Apartment Baran, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Čižići, 1.6 km from Slamni Beach, 1. Ubytovanie Apartment Baran sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

16 Čižići

9,7

16 Čižići

Ubytovanie (Apartmán) 16 Čižići. 16 Čižići is set in Čižići and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie 16 Čižići sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Srsic

9,7

Apartment Srsic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Srsic. Set in Čižići in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Srsic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Harry

9,6

Apartments Harry

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Harry. Apartmány Harry sa nachádzajú v obci Čižići, 1,2 km od pláže. Ubytovanie Apartments Harry sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Kate

9,6

Holiday House Kate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Kate. Situated in Čižići and only 1.6 km from Komoriška Beach, Holiday House Kate features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday House Kate sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Klaudija

9,5

Apartments Klaudija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klaudija. Ubytovanie Apartments Klaudija sa nachádza v obci Čižići, 1,7 km od pláží Sulinj 2 a Slamni. Ubytovanie Apartments Klaudija sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Omanović

9,5

Apartment Omanović

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Omanović. Apartmány Omanović s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v dedinke Čižići, 700 metrov od pláže. Ubytovanie Apartment Omanović sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cizici

9,5

Apartment Cizici

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cizici. Ubytovanie Apartment Cizici sa nachádza v obci Čižići, len 1,7 km od pláže. Ubytovanie Apartment Cizici sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Citkovic

9,5

Apartments Citkovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Citkovic. Situated in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.4 km from Slamni Beach, Apartments Citkovic offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Citkovic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Odin

9,5

Apartman Odin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Odin. Set in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.5 km from Slamni Beach, Apartman Odin offers air conditioning. Ubytovanie Apartman Odin sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Čižići 97 a

9,4

Čižići 97 a

Ubytovanie (Apartmán) Čižići 97 a. Ubytovanie Čižići 97 a sa nachádza v obci Čižići, 1,5 km od pláže Komoriška a 1,6 km od pláže Slamni. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Čižići 97 a sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue house

9,3

Apartment Blue house

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Blue house. Situated in Čižići, this air-conditioned apartment is 135 metres from Cizici beach. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Blue house sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Skender

9,3

Apartments Skender

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Skender. Apartmány Skender s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Čižići a ponúkajú vám veľkú záhradu s priestorom na posedenie a grilom. Ubytovanie Apartments Skender sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mario

9,3

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mario. Apartmán Mario s výhľadom na more sa nachádza asi 700 metrov od pláže Cizici. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šop

9,2

Apartment Šop

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šop. Tento apartmán s balkónom sa nachádza v obci Čižići, 1,2 km od miestnej pláže. Ubytovanie Apartment Šop sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ibis

9,1

Apartments Ibis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ibis. Apartments Ibis has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Čižići, 1.7 km from Cizici beach. Ubytovanie Apartments Ibis sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Agava Cizici

9,1

Apartments Agava Cizici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agava Cizici. Apartments Agava Cizici has garden views, free WiFi and free private parking, set in Čižići, 1.5 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Apartments Agava Cizici sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lena

9,1

Apartment Lena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lena. Apartmán Lena ponúka hosťom ubytovanie v Čižići, 450 metrov od pláže s liečivým bahnom. Ubytovanie Apartment Lena sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Šantić

9

Apartments Šantić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šantić. Apartmány Šantić ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Čižići. Ubytovanie Apartments Šantić sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

9

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool sa nachádzaj v letovisku Čižići na ostrove Krk, neďaleko pláže Čižići. Ubytovanie Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lastavica

9

Apartment Lastavica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lastavica. Ubytovanie Apartment Lastavica sa nachádza v letovisku Čižići a ponúka záhradu, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Apartment Lastavica sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gloria

9

Apartment Gloria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gloria. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Gloria can be found in Čižići, close to Slamni Beach and 1. Ubytovanie Apartment Gloria sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fanuko

9

Fanuko

Ubytovanie (Apartmány) Fanuko. Set in Čižići in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Fanuko offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Fanuko sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

9

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rose. Apartmán Rose sa nachádza v obci Čižići, 700 metrov od pláže Čižiči. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mladenka

9

Apartment Mladenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mladenka. Tento apartmán s balkónom, výhľadom na more a patiom sa nachádza v dedinke Čižići, 500 metrov od rovnomennej pláže. Ubytovanie Apartment Mladenka sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Julia

8,9

Apartments Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julia. Apartmány Julia vám ponúkajú ubytovanie v letovisku Čižići, 600 metrov od miestnej pláže. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV. Ubytovanie Apartments Julia sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

In Turizam Apartments

8,9

In Turizam Apartments

Ubytovanie (Apartmány) In Turizam Apartments. Apartmány In Turizam boli postavené v roku 2012. Nachádzajú sa v letovisku Čižići, približne 800 metrov od pláže s barom a športovými zariadeniami. Ubytovanie In Turizam Apartments sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Kranjcina

8,9

Apartment Kranjcina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kranjcina. Featuring sea views, Apartment Kranjcina provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.7 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Apartment Kranjcina sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna Čižići

8,9

Apartment Vesna Čižići

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna Čižići. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Čižići, len 50 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Vesna Čižići sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Nidisa

8,8

Apartments Vila Nidisa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Nidisa. Just steps away from the well-known mud beach in Čižići, Apartments Vila Nidisa offers air-conditioned units and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vila Nidisa sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miletic

8,7

Apartment Miletic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miletic. Apartment Miletic features a balcony and is set in Čižići, within just 1.5 km of Slamni Beach and 1.6 km of Punta Beach. Ubytovanie Apartment Miletic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jasmin

8,7

Apartment Jasmin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasmin. Apartmán Jasmin sa nachádza v obci Čižići, 1 km od pláže. Hostia majú k dispozícii balkón a gril. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Jasmin sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Tamaris

8,6

Apartments Tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartmány Tamaris sa nachádzajú v meste Čižići a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Sú vzdialené 600 metrov od miestnej pláže. Ubytovanie Apartments Tamaris sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josip

8,5

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Ubytovacie zariadenie Apartments Josip s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Čižići, 1,4 km od pláže... Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan

8,5

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Apartmány Ivan ponúkajú ubytovanie v obci Čižići, 800 metrov od pláže. Súčasťou apartmánu je kuchynka s chladničkou a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Otok Krk Apartments

8,5

Otok Krk Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Otok Krk Apartments. Apartmány Otok Krk sa nachádzajú v obci Čižići na ostrove Krk, 50 metrov od najbližšej pláže, a ponúkajú gril a terasu. Ubytovanie Otok Krk Apartments sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marica

8,3

Apartments Marica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marica. Set in Čižići in the Krk Island region, with Sulinj Beach 2 and Komoriška Beach nearby, Apartments Marica offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Marica sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matijević

8

Apartments Matijević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matijević. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Matijević is situated in Čižići in the Krk Island Region, 700 metres from Cizici beach. Ubytovanie Apartments Matijević sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Medna

7,8

Apartments Medna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Medna. Ubytovacie zariadenie Apartments Medna sa nachádza v letovisku Čižići, 1,7 km od pláže Čižići, a ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Medna sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mare

7,6

Apartments Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mare. Apartmány Mare ponúkajú ubytovanie v obci Čižići. Pláž Čižići je vzdialená 900 metrov. Ubytovacia jednotka je vybavená TV. Ubytovanie Apartments Mare sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Spasojevic

7,3

Apartments Spasojevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Spasojevic. Apartmány Spasojevic majú záhradu a vonkajší bazén a ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Čižići. Pláž Čižići je vzdialená 700 metrov. Ubytovanie Apartments Spasojevic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jamb

7,2

Jamb

Ubytovanie (Apartmány) Jamb. Hotel Jamb sa nachádza v obci Čižići a ponúka vám záhradu a gril. Pláž Čižići je vzdialená 700 metrov. Ubytovanie Jamb sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA CLAUDIA

6,8

VILLA CLAUDIA

Ubytovanie (Vila) VILLA CLAUDIA. Ubytovacie zariadenie VILLA CLAUDIA ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady, asi 1,2 km od pláže Cizici. Ubytovanie VILLA CLAUDIA sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 520 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sabbia

Apartment Sabbia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sabbia. Featuring sea views, Apartment Sabbia offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Slamni Beach. Ubytovanie Apartment Sabbia sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ANA ČIŽIĆI

Apartman ANA ČIŽIĆI

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANA ČIŽIĆI. Set in Čižići, 1.5 km from Sulinj Beach 2 and 1.7 km from Sulinj Beach 1, Apartman ANA ČIŽIĆI offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartman ANA ČIŽIĆI sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)