Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania In Turizam Apartments

Všetky apartmány majú balkón, TV, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Apartmány In Turizam boli postavené v roku 2012. Vo všetkých apartmánoch In Turizam je vám k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s kávovarom, posteľná bielizeň a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a uterákmi. Obchod s potravinami je vzdialený 500 metrov. Nachádzajú sa v letovisku Čižići, približne 800 metrov od pláže s barom a športovými zariadeniami. Majiteľ bezplatne požičiava bicykle. Jaskyňa Biserujka sa nachádza približne 7 km od ubytovacieho zariadenia, zatiaľ čo pôvabné mestečko Krk je vzdialené 17 km. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane jazdy na bicykli. Na mieste môžete využívať aj bezplatné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania In Turizam Apartments

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Individuálny check-in/check-out
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Zmenáreň
 • Televízne programy pre deti
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Čižiči

White Cottage

10

White Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) White Cottage. Dovolenkový dom White Cottage sa nachádza v budove z 19. storočia v dedinke Čižići, len 1,1 km od pláže a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie White Cottage sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Teo

9,8

Teo

Ubytovanie (Apartmán) Teo. Featuring a balcony with sea views, barbecue facilities and a terrace, Teo can be found in Čižići, close to Sulinj Beach 1 and 1.7 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Teo sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Mirta (MLK100)

9,8

Apartment Mirta (MLK100)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirta (MLK100). Located in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1. Ubytovanie Apartment Mirta (MLK100) sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Neva - Cizici, Krk

9,7

Villa Neva - Cizici, Krk

Ubytovanie (Vila) Villa Neva - Cizici, Krk. Located in Čižići, 1.5 km from Komoriška Beach and 1. Ubytovanie Villa Neva - Cizici, Krk sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Sally

9,7

Apartman Sally

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sally. Featuring garden views, Apartman Sally provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Slamni Beach. Ubytovanie Apartman Sally sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Baran

9,7

Apartment Baran

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baran. Apartment Baran, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Čižići, 1.6 km from Slamni Beach, 1. Ubytovanie Apartment Baran sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

16 Čižići

9,7

16 Čižići

Ubytovanie (Apartmán) 16 Čižići. 16 Čižići is set in Čižići and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie 16 Čižići sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Srsic

9,7

Apartment Srsic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Srsic. Set in Čižići in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Srsic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Harry

9,6

Apartments Harry

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Harry. Apartmány Harry sa nachádzajú v obci Čižići, 1,2 km od pláže. Ubytovanie Apartments Harry sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Holiday House Kate

9,6

Holiday House Kate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Kate. Situated in Čižići and only 1.6 km from Komoriška Beach, Holiday House Kate features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday House Kate sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Klaudija

9,5

Apartments Klaudija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klaudija. Ubytovanie Apartments Klaudija sa nachádza v obci Čižići, 1,7 km od pláží Sulinj 2 a Slamni. Ubytovanie Apartments Klaudija sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Omanović

9,5

Apartment Omanović

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Omanović. Apartmány Omanović s možnosťou vlastného stravovania a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v dedinke Čižići, 700 metrov od pláže. Ubytovanie Apartment Omanović sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Nevenka K.

9,5

Apartments Nevenka K.

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevenka K.. Apartmány Nevenka sa nachádzajú v obci Čižići, len 50 metrov od mora a 150 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Nevenka K. sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartman Odin

9,5

Apartman Odin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Odin. Set in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.5 km from Slamni Beach, Apartman Odin offers air conditioning. Ubytovanie Apartman Odin sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Citkovic

9,5

Apartments Citkovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Citkovic. Situated in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.4 km from Slamni Beach, Apartments Citkovic offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Citkovic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Čižići 97 a

9,4

Čižići 97 a

Ubytovanie (Apartmán) Čižići 97 a. Ubytovanie Čižići 97 a sa nachádza v obci Čižići, 1,5 km od pláže Komoriška a 1,6 km od pláže Slamni. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Čižići 97 a sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Mario

9,3

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mario. Apartmán Mario s výhľadom na more sa nachádza asi 700 metrov od pláže Cizici. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán je klimatizovaný. Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Skender

9,3

Apartments Skender

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Skender. Apartmány Skender s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Čižići a ponúkajú vám veľkú záhradu s priestorom na posedenie a grilom. Ubytovanie Apartments Skender sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Blue house

9,3

Apartment Blue house

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Blue house. Situated in Čižići, this air-conditioned apartment is 135 metres from Cizici beach. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Blue house sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Šop

9,2

Apartment Šop

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šop. Tento apartmán s balkónom sa nachádza v obci Čižići, 1,2 km od miestnej pláže. Ubytovanie Apartment Šop sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Ibis

9,1

Apartments Ibis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ibis. Apartments Ibis has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Čižići, 1.7 km from Cizici beach. Ubytovanie Apartments Ibis sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Agava Cizici

9,1

Apartments Agava Cizici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agava Cizici. Apartments Agava Cizici has garden views, free WiFi and free private parking, set in Čižići, 1.5 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Apartments Agava Cizici sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Šantić

9

Apartments Šantić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šantić. Apartmány Šantić ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Čižići. Ubytovanie Apartments Šantić sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

9

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool sa nachádzaj v letovisku Čižići na ostrove Krk, neďaleko pláže Čižići. Ubytovanie Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Lastavica

9

Apartment Lastavica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lastavica. Ubytovanie Apartment Lastavica sa nachádza v letovisku Čižići a ponúka záhradu, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Apartment Lastavica sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Rose

9

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rose. Apartmán Rose sa nachádza v obci Čižići, 700 metrov od pláže Čižiči. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Gloria

9

Apartment Gloria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gloria. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Gloria can be found in Čižići, close to Slamni Beach and 1. Ubytovanie Apartment Gloria sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Fanuko

9

Fanuko

Ubytovanie (Apartmány) Fanuko. Set in Čižići in the Krk Island region, with Komoriška Beach and Slamni Beach nearby, Fanuko offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Fanuko sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Mladenka

9

Apartment Mladenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mladenka. Tento apartmán s balkónom, výhľadom na more a patiom sa nachádza v dedinke Čižići, 500 metrov od rovnomennej pláže. Ubytovanie Apartment Mladenka sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Julia

8,9

Apartments Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julia. Apartmány Julia vám ponúkajú ubytovanie v letovisku Čižići, 600 metrov od miestnej pláže. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV. Ubytovanie Apartments Julia sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Kranjcina

8,9

Apartment Kranjcina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kranjcina. Featuring sea views, Apartment Kranjcina provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.7 km from Komoriška Beach. Ubytovanie Apartment Kranjcina sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Vesna Čižići

8,9

Apartment Vesna Čižići

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna Čižići. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Čižići, len 50 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Vesna Čižići sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Vila Nidisa

8,8

Apartments Vila Nidisa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Nidisa. Just steps away from the well-known mud beach in Čižići, Apartments Vila Nidisa offers air-conditioned units and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vila Nidisa sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Miletic

8,7

Apartment Miletic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miletic. Apartment Miletic features a balcony and is set in Čižići, within just 1.5 km of Slamni Beach and 1.6 km of Punta Beach. Ubytovanie Apartment Miletic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Tamaris

8,6

Apartments Tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartmány Tamaris sa nachádzajú v meste Čižići a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Sú vzdialené 600 metrov od miestnej pláže. Ubytovanie Apartments Tamaris sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Josip

8,5

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Ubytovacie zariadenie Apartments Josip s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Čižići, 1,4 km od pláže... Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Ivan

8,5

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Apartmány Ivan ponúkajú ubytovanie v obci Čižići, 800 metrov od pláže. Súčasťou apartmánu je kuchynka s chladničkou a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Otok Krk Apartments

8,5

Otok Krk Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Otok Krk Apartments. Apartmány Otok Krk sa nachádzajú v obci Čižići na ostrove Krk, 50 metrov od najbližšej pláže, a ponúkajú gril a terasu. Ubytovanie Otok Krk Apartments sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Marica

8,3

Apartments Marica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marica. Set in Čižići in the Krk Island region, with Sulinj Beach 2 and Komoriška Beach nearby, Apartments Marica offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Marica sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Matijević

8

Apartments Matijević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matijević. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Matijević is situated in Čižići in the Krk Island Region, 700 metres from Cizici beach. Ubytovanie Apartments Matijević sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Medna

7,8

Apartments Medna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Medna. Ubytovacie zariadenie Apartments Medna sa nachádza v letovisku Čižići, 1,7 km od pláže Čižići, a ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Medna sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Mare

7,6

Apartments Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mare. Apartmány Mare ponúkajú ubytovanie v obci Čižići. Pláž Čižići je vzdialená 900 metrov. Ubytovacia jednotka je vybavená TV. Ubytovanie Apartments Mare sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Spasojevic

7,3

Apartments Spasojevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Spasojevic. Apartmány Spasojevic majú záhradu a vonkajší bazén a ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Čižići. Pláž Čižići je vzdialená 700 metrov. Ubytovanie Apartments Spasojevic sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Jamb

7,2

Jamb

Ubytovanie (Apartmány) Jamb. Hotel Jamb sa nachádza v obci Čižići a ponúka vám záhradu a gril. Pláž Čižići je vzdialená 700 metrov. Ubytovanie Jamb sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

VILLA CLAUDIA

6,8

VILLA CLAUDIA

Ubytovanie (Vila) VILLA CLAUDIA. Ubytovacie zariadenie VILLA CLAUDIA ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady, asi 1,2 km od pláže Cizici. Ubytovanie VILLA CLAUDIA sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Cizici V

Apartment Cizici V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cizici V. Apartment Cizici V in Čižići features accommodation with free WiFi, 1.1 km from Cizici beach. This property offers access to ping-pong. Ubytovanie Apartment Cizici V sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview

Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview

Ubytovanie (Vila) Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview. Set in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.4 km from Slamni Beach, Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview offers a garden and air... Ubytovanie Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview sa nachádza v meste Čižiči (Chorvátsko - Ostrov Krk).