Hľadať

Ubytovanie

Centrum Apartman Apartmán

8253 Révfülöp, Csárda utca 3, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman. Centrum Apartman is set in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Centrum Apartman

The air-conditioned accommodation is 22 km from Tihany, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The apartment comes with 2 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with cable channels, a fully equipped kitchen, and a balcony with lake views. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 39 km from Centrum Apartman. Toto ubytovanie sa nachádza 4 minúty chôdze od pláže. Centrum Apartman is set in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Siófok is 33 km from the apartment, while Balatonfüred is 24 km away.

Iná ubytovanie v meste Révfülöp

Vitorlás Vendégház

9,9

Vitorlás Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vitorlás Vendégház. Located in Révfülöp, 23 km from Tihany, Vitorlás Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vitorlás Vendégház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Blue Beach Panorama

9,9

Blue Beach Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Beach Panorama. Blue Beach Panorama is situated in Révfülöp and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Blue Beach Panorama sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Tabody

9,8

Villa Tabody

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tabody. Situated in Révfülöp, 28 km from Balatonfüred, Villa Tabody features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Villa Tabody sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa-Magdi Vendégház

9,7

Villa-Magdi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Villa-Magdi Vendégház. Ubytovacie zariadenie Villa-Magdi Vendégház sa nachádza v obci Révfülöp na severnom brehu jazera Balaton, vo Vesprémskej župe, 50 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Villa-Magdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hillside Apartments

9,7

Hillside Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hillside Apartments. Apartmány Hillside sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Révfülöp, 2 minúty jazdy od Balatonu. Ubytovanie Hillside Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Káli Pihenőház

9,5

Káli Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Káli Pihenőház. Káli Pihenőház is situated in Révfülöp. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Káli Pihenőház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Ottó Nyaraló

9,1

Ottó Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ottó Nyaraló. Ottó Nyaraló is located in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ottó Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Revfülöp csoda

9

Revfülöp csoda

Ubytovanie (Apartmány) Revfülöp csoda. Located in Révfülöp, 22 km from Tihany, Revfülöp csoda provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Revfülöp csoda sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

A Lugas - The Pergola

9

A Lugas - The Pergola

Ubytovanie (Dovolenkové domy) A Lugas - The Pergola. Situated in Révfülöp in the Veszprem region, A Lugas - The Pergola features accommodation with free private parking. Ubytovanie A Lugas - The Pergola sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Liget Vendégház

8,7

Liget Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Liget Vendégház. Penzión sa nachádza v mestečku Révfülöp, 35 km od mesta Hévíz a ponúka vybavenie na grilovanie a výhľad do záhrady. Ubytovanie Liget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aqua Apartman

8,7

Aqua Apartman

Ubytovanie (Penzión) Aqua Apartman. Apartmán Aqua sa nachádza v obci Révfülöp. Ponúka priestranné izby s balkónom a výhľadom na jazero a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

BalatUniversum Apartmanhouse

8,5

BalatUniversum Apartmanhouse

Ubytovanie (Apartmány) BalatUniversum Apartmanhouse. Situated in Révfülöp, 30 km from Balatonfüred, BalatUniversum Apartmanhouse features a garden and free WiFi. Ubytovanie BalatUniversum Apartmanhouse sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Hangulatos Balaton parti nyaraló

8,4

Hangulatos Balaton parti nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hangulatos Balaton parti nyaraló. Located in Révfülöp, Hangulatos Balaton parti nyaraló offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Hangulatos Balaton parti nyaraló sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Hullam Hostel

8,2

Hullam Hostel

Ubytovanie (Hostel) Hullam Hostel. Hostel Hullam v centre mesta Révfülöp na severnom brehu jazera Balaton je vzdialený iba 100 metrov od pláže a 200 metrov od najbližšej železničnej stanice. Ubytovanie Hullam Hostel sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Fenyő Vindsurf vendégház

7,4

Fenyő Vindsurf vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fenyő Vindsurf vendégház. Boasting free bikes and a terrace, Fenyő Vindsurf vendégház features accommodation in Révfülöp with free WiFi and lake views. Ubytovanie Fenyő Vindsurf vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Üdülő

7,4

Vakáció Üdülő

Ubytovanie (Penzión) Vakáció Üdülő. Ubytovacie zariadenie Vakáció Üdülő sa nachádza v rezidenčnej časti obce Révfülöp, 500 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Vakáció Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aktiv pihenés apartman

Aktiv pihenés apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aktiv pihenés apartman. Aktiv pihenés apartman is situated in Révfülöp and offers a fitness centre, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Aktiv pihenés apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Retro nyaraló

Retro nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retro nyaraló. Retro nyaraló is set in Révfülöp and offers a garden and a terrace. This holiday home provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Retro nyaraló sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Private COTTAGE 5 min walk to pier

Private COTTAGE 5 min walk to pier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private COTTAGE 5 min walk to pier. Ubytovacie zariadenie Private Cozy Cottage 5 min walk to Pier sa nachádza v meste Révfülöp. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Private COTTAGE 5 min walk to pier sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Szandra Nyaralóház

Szandra Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Szandra Nyaralóház. Set in Révfülöp, Szandra Nyaralóház offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Szandra Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Diófa

Diófa

Ubytovanie (Apartmán) Diófa. Diófa is set in Révfülöp and offers a shared lounge and a terrace. The apartment features garden views and is 29 km from Balatonfüred. Ubytovanie Diófa sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Johannesburg

Johannesburg

Ubytovanie (Penzión) Johannesburg. Johannesburg is set in Révfülöp and features a garden and a terrace. Free WiFi is provided. The rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Johannesburg sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Polyák villa

Polyák villa

Ubytovanie (Vila) Polyák villa. Polyák villa is set in Révfülöp. It has a garden, a terrace, lake views and free WiFi. Ubytovanie Polyák villa sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Blue Beach House

Blue Beach House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Beach House. Blue Beach House is situated in Révfülöp and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Blue Beach House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Andrea Apartman

Andrea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Andrea Apartman. Andrea Apartman is situated in Révfülöp and offers a terrace. Complimentary WiFi is provided. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Andrea Apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Kertből a Balatonra

Kertből a Balatonra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kertből a Balatonra. Situated in Révfülöp in the Veszprem region, Kertből a Balatonra features a terrace. The holiday home has garden views and is 23 km from Tihany. Ubytovanie Kertből a Balatonra sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Boksay Ház

Boksay Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boksay Ház. Situated in Révfülöp, Boksay Ház provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Boksay Ház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Private summer cottage 5 Min walk to pier

Private summer cottage 5 Min walk to pier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private summer cottage 5 Min walk to pier. Private summer cottage 5 Min walk to pier is set in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Private summer cottage 5 Min walk to pier sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).