Hľadať

Ubytovanie

Revfülöp csoda Apartmány

8253 Révfülöp, 13 Vincellér utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Revfülöp csoda. Located in Révfülöp, 22 km from Tihany, Revfülöp csoda provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Revfülöp csoda sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Revfülöp csoda

The apartment offers a children's playground. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 39 km from Revfülöp csoda. Some units include a balcony and/or a terrace with lake or pool views. Located in Révfülöp, 22 km from Tihany, Revfülöp csoda provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Guests at Revfülöp csoda can enjoy skiing and cycling nearby, or make the most of the garden. Siófok is 33 km from the accommodation, while Balatonfüred is 24 km away. The units have tiled floors and include a seating area with satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom.

Iná ubytovanie v meste Révfülöp

Vitorlás Vendégház

9,9

Vitorlás Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vitorlás Vendégház. Located in Révfülöp, 23 km from Tihany, Vitorlás Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vitorlás Vendégház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Blue Beach Panorama

9,9

Blue Beach Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Beach Panorama. Blue Beach Panorama is situated in Révfülöp and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Blue Beach Panorama sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Tabody

9,8

Villa Tabody

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tabody. Situated in Révfülöp, 28 km from Balatonfüred, Villa Tabody features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Villa Tabody sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa-Magdi Vendégház

9,7

Villa-Magdi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Villa-Magdi Vendégház. Ubytovacie zariadenie Villa-Magdi Vendégház sa nachádza v obci Révfülöp na severnom brehu jazera Balaton, vo Vesprémskej župe, 50 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Villa-Magdi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hillside Apartments

9,7

Hillside Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hillside Apartments. Apartmány Hillside sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Révfülöp, 2 minúty jazdy od Balatonu. Ubytovanie Hillside Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Káli Pihenőház

9,5

Káli Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Káli Pihenőház. Káli Pihenőház is situated in Révfülöp. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Káli Pihenőház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Centrum Apartman

9,2

Centrum Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman. Centrum Apartman is set in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Ottó Nyaraló

9,1

Ottó Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ottó Nyaraló. Ottó Nyaraló is located in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ottó Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

A Lugas - The Pergola

9

A Lugas - The Pergola

Ubytovanie (Dovolenkové domy) A Lugas - The Pergola. Situated in Révfülöp in the Veszprem region, A Lugas - The Pergola features accommodation with free private parking. Ubytovanie A Lugas - The Pergola sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Liget Vendégház

8,7

Liget Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Liget Vendégház. Penzión sa nachádza v mestečku Révfülöp, 35 km od mesta Hévíz a ponúka vybavenie na grilovanie a výhľad do záhrady. Ubytovanie Liget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aqua Apartman

8,7

Aqua Apartman

Ubytovanie (Penzión) Aqua Apartman. Apartmán Aqua sa nachádza v obci Révfülöp. Ponúka priestranné izby s balkónom a výhľadom na jazero a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Aqua Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

BalatUniversum Apartmanhouse

8,5

BalatUniversum Apartmanhouse

Ubytovanie (Apartmány) BalatUniversum Apartmanhouse. Situated in Révfülöp, 30 km from Balatonfüred, BalatUniversum Apartmanhouse features a garden and free WiFi. Ubytovanie BalatUniversum Apartmanhouse sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Hangulatos Balaton parti nyaraló

8,4

Hangulatos Balaton parti nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hangulatos Balaton parti nyaraló. Located in Révfülöp, Hangulatos Balaton parti nyaraló offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Hangulatos Balaton parti nyaraló sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Hullam Hostel

8,2

Hullam Hostel

Ubytovanie (Hostel) Hullam Hostel. Hostel Hullam v centre mesta Révfülöp na severnom brehu jazera Balaton je vzdialený iba 100 metrov od pláže a 200 metrov od najbližšej železničnej stanice. Ubytovanie Hullam Hostel sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Fenyő Vindsurf vendégház

7,4

Fenyő Vindsurf vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fenyő Vindsurf vendégház. Boasting free bikes and a terrace, Fenyő Vindsurf vendégház features accommodation in Révfülöp with free WiFi and lake views. Ubytovanie Fenyő Vindsurf vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Üdülő

7,4

Vakáció Üdülő

Ubytovanie (Penzión) Vakáció Üdülő. Ubytovacie zariadenie Vakáció Üdülő sa nachádza v rezidenčnej časti obce Révfülöp, 500 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Vakáció Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aktiv pihenés apartman

Aktiv pihenés apartman

Ubytovanie (Apartmán) Aktiv pihenés apartman. Aktiv pihenés apartman is situated in Révfülöp and offers a fitness centre, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Aktiv pihenés apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Retro nyaraló

Retro nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retro nyaraló. Retro nyaraló is set in Révfülöp and offers a garden and a terrace. This holiday home provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Retro nyaraló sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Private COTTAGE 5 min walk to pier

Private COTTAGE 5 min walk to pier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private COTTAGE 5 min walk to pier. Ubytovacie zariadenie Private Cozy Cottage 5 min walk to Pier sa nachádza v meste Révfülöp. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Private COTTAGE 5 min walk to pier sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Szandra Nyaralóház

Szandra Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Szandra Nyaralóház. Set in Révfülöp, Szandra Nyaralóház offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Szandra Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Diófa

Diófa

Ubytovanie (Apartmán) Diófa. Diófa is set in Révfülöp and offers a shared lounge and a terrace. The apartment features garden views and is 29 km from Balatonfüred. Ubytovanie Diófa sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Johannesburg

Johannesburg

Ubytovanie (Penzión) Johannesburg. Johannesburg is set in Révfülöp and features a garden and a terrace. Free WiFi is provided. The rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Johannesburg sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Polyák villa

Polyák villa

Ubytovanie (Vila) Polyák villa. Polyák villa is set in Révfülöp. It has a garden, a terrace, lake views and free WiFi. Ubytovanie Polyák villa sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Blue Beach House

Blue Beach House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Beach House. Blue Beach House is situated in Révfülöp and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Blue Beach House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Andrea Apartman

Andrea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Andrea Apartman. Andrea Apartman is situated in Révfülöp and offers a terrace. Complimentary WiFi is provided. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Andrea Apartman sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Kertből a Balatonra

Kertből a Balatonra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kertből a Balatonra. Situated in Révfülöp in the Veszprem region, Kertből a Balatonra features a terrace. The holiday home has garden views and is 23 km from Tihany. Ubytovanie Kertből a Balatonra sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Boksay Ház

Boksay Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boksay Ház. Situated in Révfülöp, Boksay Ház provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Boksay Ház sa nachádza v meste Révfülöp (Maďarsko - Vesprém).

Private summer cottage 5 Min walk to pier

Private summer cottage 5 Min walk to pier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private summer cottage 5 Min walk to pier. Private summer cottage 5 Min walk to pier is set in Révfülöp and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Private summer cottage 5 Min walk to pier sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).