Hľadať

Ubytovanie

Club Panoráma Prémium Apartmán

8226 Alsóörs, 24 Füredi utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Club Panoráma Prémium. Club Panoráma Prémium is situated in Alsóörs and offers a terrace. Featuring complimentary private parking, the apartment is 1. Ubytovanie Club Panoráma Prémium sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Club Panoráma Prémium

The apartment has 1 bedroom, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with satellite channels, a fully equipped kitchen, and a balcony with lake views. 1 km from Somlyo Hill Viewpoint. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 70 km from Club Panoráma Prémium. Featuring complimentary private parking, the apartment is 1. Club Panoráma Prémium is situated in Alsóörs and offers a terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Alsóörs

Diána Apartman

9,9

Diána Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diána Apartman. Diána Apartman, a property with a terrace, is situated in Alsóörs, 700 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Diána Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Casa Lavanda

9,8

Casa Lavanda

Ubytovanie (Penzión) Casa Lavanda. Ubytovacie zariadenie Casa Lavanda sa nachádza 1,5 km od vyhliadkového miesta na kopci Somlyo v obci Alsóörs a má bezplatné WiFi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Casa Lavanda sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs Pagony

9,7

Alsóörs Pagony

Ubytovanie (Apartmán) Alsóörs Pagony. Located in Alsóörs, within 1.4 km of Somlyo Hill Viewpoint, Alsóörs Pagony offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytovanie Alsóörs Pagony sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Villa7

9,7

Villa7

Ubytovanie (Penzión) Villa7. Villa7 in Alsóörs provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Villa7 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Leander Apartman

9,6

Leander Apartman

Ubytovanie (Penzión) Leander Apartman. Apartmán sa nachádza v meste Alsóörs, 500 metrov od výhľadu z vrchu Somlyó. Ubytovanie Leander Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Hello Balaton

9,4

Hello Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Hello Balaton. Ubytovacie zariadenie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs, len 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyo. Ubytovanie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs CH

9,4

Alsóörs CH

Ubytovanie (Apartmány) Alsóörs CH. Located in Alsóörs in the Veszprem region and Somlyo Hill Viewpoint reachable within less than 1 km, Alsóörs CH provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Alsóörs CH sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Rózsa Apartman

9,4

Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rózsa Apartman. Apartmán Rózsa sa nachádza v meste Alsóörs, 80 metrov od jazera Balaton a 7 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kikapcs apartman

9,3

Kikapcs apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kikapcs apartman. Offering free WiFi and mountain views, Kikapcs apartman is an accommodation located in Alsóörs. Situated 3. Ubytovanie Kikapcs apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Modern apartman

9,3

Modern apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Modern apartman. Boasting garden views, Modern apartman features accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Modern apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs Marina Hotel

9,3

Alsóörs Marina Hotel

Ubytovanie (Hotel) Alsóörs Marina Hotel. Hotel Alsóörs Marina sa nachádza v meste Alsóörs a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Alsóörs Marina Hotel sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Vöröskő Apartman Alsóörs

9,3

Vöröskő Apartman Alsóörs

Ubytovanie (Apartmán) Vöröskő Apartman Alsóörs. Featuring lake views, Vöröskő Apartman Alsóörs provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Vöröskő Apartman Alsóörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ágnes apartman

9,3

Ágnes apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ágnes apartman. Featuring free bikes and a garden, Ágnes apartman provides accommodation in Alsóörs with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ágnes apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Mayer's Harbor Apartment

9,1

Mayer's Harbor Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mayer's Harbor Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mayer's Harbor Apartment is an accommodation located in Alsóörs. Situated 1. Ubytovanie Mayer's Harbor Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Agnes' Vineyard

9

Agnes' Vineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Agnes' Vineyard. Situated 1.2 km from Somlyo Hill Viewpoint, Agnes' Vineyard features accommodation in Alsóörs with access to a hot tub. Ubytovanie Agnes' Vineyard sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Limehouse3

8,5

Limehouse3

Ubytovanie (Apartmán) Limehouse3. Set in Alsóörs, within less than 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Limehouse3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Limehouse3 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Yorki Vendégház

8,4

Yorki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Yorki Vendégház. Ubytovacie zariadenie Yorki Vendégház sa nachádza v obci Alsóörs, menej ako 1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ubytovanie Yorki Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Rózsa Apartman 2

8,3

Rózsa Apartman 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rózsa Apartman 2. Featuring a garden and a terrace, Rózsa Apartman 2 is situated in Alsóörs, not far from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Rózsa Apartman 2 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Lake Vendégház

8,2

Lake Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lake Vendégház. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs, 1,1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

8,2

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

Ubytovanie (Kemping) SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön. Kemping SunVillage Camp – Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v obci Alsóörs vo Vesprémskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Northside Hotel

8,1

Northside Hotel

Ubytovanie (Hotel) Northside Hotel. Hotel Northside sa nachádza v obci Alsóörs a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Nefajčiarske ubytovanie je vzdialené 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyó. Ubytovanie Northside Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

WhiteHouse Alsoors

8,1

WhiteHouse Alsoors

Ubytovanie (Apartmánový hotel) WhiteHouse Alsoors. Set in Alsóörs in the Veszprem region, with Somlyo Hill Viewpoint nearby, WhiteHouse Alsoors offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie WhiteHouse Alsoors sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Laroba Hotel

8,1

Laroba Hotel

Ubytovanie (Hotel) Laroba Hotel. Hotel Laroba sa nachádza 250 metrov od severného pobrežia jazera Balaton. Ubytovanie Laroba Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

8

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

Ubytovanie (Hotel) Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs. Hotel Aranysas és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs, 1,3 km od vyhliadky na kopci Somlyó a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným... Ubytovanie Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

7,4

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

Ubytovanie (Kemping) NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs. Just a 1-minute walk from the Balaton Lake and offering an outdoor pool and a restaurant, NaturExpert mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs is located in... Ubytovanie NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Koppány Luxor Vendégház

Koppány Luxor Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Koppány Luxor Vendégház. Koppány Luxor Vendégház is located in Alsóörs and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Koppány Luxor Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Pöttyös Fanni Vendégház

Pöttyös Fanni Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pöttyös Fanni Vendégház. Situated just 2.3 km from Somlyo Hill Viewpoint, Pöttyös Fanni Vendégház provides accommodation in Alsóörs with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytovanie Pöttyös Fanni Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Önálló családi ház 15 fő

Önálló családi ház 15 fő

Ubytovanie (Vila) Önálló családi ház 15 fő. Featuring a hot tub, Önálló családi ház 15 fő is located in Alsóörs. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Önálló családi ház 15 fő sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Josef (ALD402)

Holiday Home Josef (ALD402)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Josef (ALD402). Featuring accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Holiday Home Josef (ALD402) is set in Alsóörs. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Josef (ALD402) sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytovanie (Vila) Villa Magdalena. Featuring garden views, Villa Magdalena provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Laurin Vendégház

Laurin Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Laurin Vendégház. Situated 1.9 km from Somlyo Hill Viewpoint and featuring a garden, Laurin Vendégház provides accommodation in Alsóörs. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Laurin Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alsóőrsi 8 fős teljes ház. Located in Alsóörs, Alsóőrsi 8 fős teljes ház provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Alsóőrsi 8 fős teljes ház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Troják Apartman

Troják Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Troják Apartman. Boasting mountain views, Troják Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Troják Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Lizi Apartman

Lizi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lizi Apartman. Lizi Apartman offers accommodation in Alsóörs, 1.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. This apartment offers a garden. Ubytovanie Lizi Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Mercédesz nyaralóház

Mercédesz nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mercédesz nyaralóház. Situated in Alsóörs, within 1.9 km of Somlyo Hill Viewpoint, Mercédesz nyaralóház offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal... Ubytovanie Mercédesz nyaralóház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma apartman

Panoráma apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma apartman. Set in Alsóörs, Panoráma apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Misi's 6-bedroom Family House

Misi's 6-bedroom Family House

Ubytovanie (Penzión) Misi's 6-bedroom Family House. Situated in Alsóörs, 900 metres from the Somlyo Hill Viewpoint and only a 4-minute walk from Lake Balaton, Misi Vendégház offers a self-catering... Ubytovanie Misi's 6-bedroom Family House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

A11 Apartman

A11 Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A11 Apartman. Featuring lake views, A11 Apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie A11 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).